Vereniging 'AV Edam' op '3e pupillencompetitieregio 1-2-3-'

Prijzen

Liz Jonk
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1308 punten
  • 60 meter   10,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,75
  • Verspringen   3,77
Liz Jonk
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:47,39
Ilse Tol
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:50,14
Saar Warger
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1320 punten
  • 40 meter   6,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,46
  • Hoogspringen   1,10
Sterre Kuipers
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1277 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,28
  • Hoogspringen   1,10
Sterre Kuipers
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:46,83
Fiene Jonk
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:01,10
Juliet Jonk
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:21,45

Hoogtepunten

Rens Buikman JPB 40m
  • 7,35
  • Sterre Kuipers MPB 1000m
  • 3:46,83
  • Liz Jonk MPA1 1000m
  • 3:47,39
  • Ronny Braan JPA1 1000m
  • 3:52,70
  • Jesse Joosten JPA1 60m
  • 10,50
  • Saar Warger MPB 40m
  • 6,78
  • Lynn van Vlaanderen MPA1 60m
  • 9,86
  • Ronny Braan JPA1 60m
  • 9,72
  • Ronny Braan JPA1 Kogel
  • 6,10
  • Sterre Kuipers MPB 40m
  • 6,91
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    7 Ronny Braan 9,72 6,10 3,38 1328
    18 Jesse Joosten 10,50 5,58 2,92 1086
    29 Duncan Pels 12,43 4,40 2,27 649


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Ronny Braan 3:52,70 ---
    20 Jesse Joosten 4:27,96 ---
    22 Duncan Pels 4:39,97 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Rens Buikman 7,35 4,60 1,05 1170


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    20 Rens Buikman 4:27,89 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    3 Liz Jonk 10,21 5,75 3,77 1308
    4 Lynn van Vlaanderen 9,86 6,35 3,31 1307
    16 Ilse Veerman 10,79 5,02 3,36 1099
    17 Indy Veerman 10,45 4,75 3,07 1068
    18 Ilse Tol 10,27 4,19 3,00 1040
    21 Nina Klouwer 10,80 4,53 3,01 992


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Liz Jonk 3:47,39 ---
    3 Ilse Tol 3:50,14 ---
    5 Lynn van Vlaanderen 3:53,26 ---
    12 Ilse Veerman 4:10,34 ---
    15 Indy Veerman 4:15,92 ---
    27 Nina Klouwer 4:45,85 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Holland girls KAV Holland - MPA1 4 38,92 491
    2 AV-Atos MPA1-team 1 AV Atos - MPA1 4 39,39 473
    3 A.V. Edam AV Edam - MPA1 4 39,95 452
    4 AVC MPA1 Team 1 AV Castricum - MPA1 4 41,10 410
    5 AV-Atos MPA1-team 2 AV Atos - MPA1 4 41,94 382
    6 Hera MPA1 1 AV Hera - MPA1 4 43,10 344
    7 Hera MPA1 2 AV Hera - MPA1 4 43,74 324


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Saar Warger 6,78 4,46 1,10 1320
    2 Sterre Kuipers 6,91 4,28 1,10 1277
    5 Fiene Jonk 7,43 4,68 1,10 1197
    6 Nora De Rijk 7,65 4,13 1,10 1115
    17 Youssra S'khairi 8,09 3,40 1,00 907


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sterre Kuipers 3:46,83 ---
    3 Fiene Jonk 4:01,10 ---
    4 Nora De Rijk 4:07,74 ---
    5 Saar Warger 4:10,91 ---
    18 Youssra S'khairi 4:57,63 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 A.V. Edam MPB AV Edam - MPB 4 27,01 566
    2 Hera MPB1 AV Hera - MPB 4 28,19 503
    3 Hera MPB2 AV Hera - MPB 4 DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    11 Juliet Jonk 8,46 7,65 2,12 528


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Juliet Jonk 2:21,45 ---