Vereniging 'AV Haarlemmermeer' op '3e pupillencompetitieregio 1-2-3-'

Prijzen

Jeffrey de Kok
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1834 punten
  • 60 meter   8,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,45
  • Verspringen   4,15
Jeffrey de Kok
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:30,87
Tijn Jaegers
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1609 punten
  • 60 meter   9,3
  • Balwerpen   32,44
  • Verspringen   4,10
Jorai Verboom
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1432 punten
  • 60 meter   9,8
  • Balwerpen   31,07
  • Verspringen   3,68
Florian de Ruijter
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1414 punten
  • 40 meter   6,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,72
  • Hoogspringen   1,15
Lois Moningka
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:49,27
Isis Olthof
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1356 punten
  • 60 meter   9,4
  • Balwerpen   16,03
  • Verspringen   4,01
Alina Vallentgoed
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:50,61

Hoogtepunten

Jeffrey de Kok JPA1 60m
  • 8,79
  • Tijn Jaegers JPA2 60m
  • 9,27
  • Lois Moningka MPA1 1000m
  • 3:49,27
  • Isis Olthof MPA2 Ver
  • 4,01
  • Lois Moningka MPA1 60m
  • 10,07
  • Alina Vallentgoed MPA2 1000m
  • 3:50,61
  • Jeffrey de Kok JPA1 1000m
  • 3:30,87
  • Florian de Ruijter JPB 40m
  • 6,90
  • Jeffrey de Kok JPA1 Kogel
  • 9,45
  • Isis Olthof MPA2 60m
  • 9,39
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Jeffrey de Kok 8,79 9,45 4,15 1834
    6 Sepp Mooren 9,64 5,91 3,57 1367
    15 Thijmen van Schie 10,68 5,56 3,25 1126


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jeffrey de Kok 3:30,87 ---
    6 Sepp Mooren 3:54,43 ---
    19 Thijmen van Schie 4:24,22 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    1 Tijn Jaegers 9,27 32,44 4,10 1609
    3 Jorai Verboom 9,72 31,07 3,68 1432
    5 Ciske Keukens 9,49 23,15 3,89 1417
    19 Bram Kraan 11,51 13,99 2,89 797
    21 Cas van Dort DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Ciske Keukens 3:43,48 ---
    12 Tijn Jaegers 4:03,05 ---
    16 Jorai Verboom 4:23,83 ---
    18 Bram Kraan 4:30,67 ---
    Cas van Dort DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPA2Boys AV Haarlemmermeer - JPA2 5 37,56 546
    2 Holland Boys 1 KAV Holland - JPA2 4 37,62 544
    3 AV-Atos JPA2 AV Atos - JPA2 4 39,82 457
    4 Hera JPA2 AV Hera - JPA2 4 41,09 411
    5 Holland boys 2 KAV Holland - JPA2 4 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Florian de Ruijter 6,90 5,72 1,15 1414
    8 Mitch Veira 7,09 3,53 1,05 1144
    23 Coen Kraan 8,32 6,07 0,90 985


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Florian de Ruijter 4:03,50 ---
    33 Coen Kraan 5:10,90 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    10 Lois Moningka 10,07 4,70 3,46 1197
    25 Indy van Tienderen 11,14 5,13 2,73 935


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Lois Moningka 3:49,27 ---
    26 Indy van Tienderen 4:42,67 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    3 Isis Olthof 9,39 16,03 4,01 1356
    17 Alina Vallentgoed 10,28 15,58 3,31 1067


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Alina Vallentgoed 3:50,61 ---
    Isis Olthof DNS ---