Vereniging 'AV Atos' op '3e pupillencompetitieregio 1-2-3-'

Prijzen

Leroy Eisden
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:35,16
Berend van Dijk
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:50,34
Tim Steenbakker
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:51,68
Roefke Verhoeven
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:53,31
Toby van Gildemacher
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 981 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   20,54
  • Verspringen   2,73
Duco Verhoeven
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:27,95
Liam Koobs
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:30,58
Alyssa Koobs
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1413 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,70
  • Verspringen   3,88
Rihana Adams
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1532 punten
  • 60 meter   9,3
  • Balwerpen   22,13
  • Verspringen   4,35
Selina Claassen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1113 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   20,52
  • Verspringen   3,01
Cassidy van Maaren
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1109 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   18,71
  • Verspringen   3,12
Cassidy van Maaren
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:14,31
Selina Claassen
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:18,85
Jamie Booij
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 847 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   15,07
  • Verspringen   2,60

Hoogtepunten

Leroy Eisden JPA2 60m
  • 9,59
  • Leroy Eisden JPA2 1000m
  • 3:35,16
  • Elf Meerman JPA2 1000m
  • 3:41,46
  • Roefke Verhoeven JPB 40m
  • 7,31
  • Alyssa Koobs MPA1 Ver
  • 3,88
  • Elf Meerman JPA2 60m
  • 9,81
  • Rihana Adams MPA2 60m
  • 9,28
  • Alyssa Koobs MPA1 60m
  • 9,66
  • Rihana Adams MPA2 Ver
  • 4,35
  • Cassidy van Maaren MPC 40m
  • 7,40
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    10 Miran van den Ameele 10,17 5,60 3,48 1247
    13 Zafir Ali 10,35 5,45 3,28 1171
    19 Jilles Olden 10,52 4,64 3,24 1084
    20 Makay Vilters 11,05 6,22 3,02 1074
    23 Pelle van Houten 10,46 5,26 2,74 1035
    24 Merlijn Neerlaar 10,98 4,95 2,95 987


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Jilles Olden 4:03,94 ---
    10 Makay Vilters 4:05,39 ---
    14 Zafir Ali 4:16,23 ---
    21 Pelle van Houten 4:29,08 ---
    23 Merlijn Neerlaar 4:43,14 ---
    Miran van den Ameele DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPA1 AV Hera - JPA1 4 38,31 515
    2 Holland guys 1 KAV Holland - JPA1 4 38,61 503
    3 Av-Atos JPA1 AV Atos - JPA1 4 39,91 453
    4 AVC JPA1 Team 1 AV Castricum - JPA1 4 DNS 0
    4 Holland guys 2 KAV Holland - JPA1 4 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    6 Elf Meerman 9,81 22,54 3,74 1326
    7 Leroy Eisden 9,59 20,32 3,70 1324
    17 Teun Dufais 10,83 16,95 3,25 1001
    18 Sven Dekker 11,14 14,13 2,94 855


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Leroy Eisden 3:35,16 ---
    4 Elf Meerman 3:41,46 ---
    13 Teun Dufais 4:07,20 ---
    19 Sven Dekker 4:41,96 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPA2Boys AV Haarlemmermeer - JPA2 5 37,56 546
    2 Holland Boys 1 KAV Holland - JPA2 4 37,62 544
    3 AV-Atos JPA2 AV Atos - JPA2 4 39,82 457
    4 Hera JPA2 AV Hera - JPA2 4 41,09 411
    5 Holland boys 2 KAV Holland - JPA2 4 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 David Brouwer 7,40 3,97 1,10 1151
    9 Siem Kuiper 7,50 4,49 1,05 1133
    10 Roefke Verhoeven 7,31 4,28 1,00 1118
    13 Berend van Dijk 7,36 4,28 0,95 1072
    14 Maris van Wees 7,54 4,18 1,00 1065
    24 Tim Steenbakker 7,57 3,57 0,95 977
    26 Alaïn He...a Napoles 7,38 3,81 0,85 959
    29 Luka Cibic 7,88 4,25 0,85 898
    30 Luwe van Happen 7,90 4,12 0,85 886
    34 Abel van Gildemacher 7,89 3,87 0,75 796
    38 Ivar Badoux 8,73 2,93 0,90 696
    41 Alaïn He...a Napoles DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Berend van Dijk 3:50,34 ---
    2 Tim Steenbakker 3:51,68 ---
    3 Roefke Verhoeven 3:53,31 ---
    4 Maris van Wees 3:59,59 ---
    7 Luwe van Happen 4:03,22 ---
    14 David Brouwer 4:17,49 ---
    15 Siem Kuiper 4:17,99 ---
    16 Luka Cibic 4:18,38 ---
    25 Alaïn He...a Napoles 4:37,36 ---
    26 Abel van Gildemacher 4:39,76 ---
    34 Ivar Badoux 5:18,89 ---
    Alaïn He...a Napoles DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPB1 AV Hera - JPB 4 26,33 606
    2 AVC JPB Team 1 AV Castricum - JPB 4 28,64 480
    3 Holland men 1 KAV Holland - JPB 4 28,75 474
    4 Hera JPB2 AV Hera - JPB 4 29,22 451
    5 AV-Atos JPB-team-2 AV Atos - JPB 4 29,90 419
    6 AV-Atos JPB-team-1 AV Atos - JPB 5 30,19 406
    7 Holland men 2 KAV Holland - JPB 4 30,30 351
    7 AVC JPB Team 2 AV Castricum - JPB 4 31,30 358


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Teun van Hoof 7,58 25,13 3,00 1137
    12 Ruben-Jay Krumeich 8,20 22,11 2,55 899
    13 Leo van Vlaenderen 7,93 15,50 2,59 856
    18 Leon Hristov 8,72 13,81 2,39 664
    24 Niek de Mul 8,44 13,40 1,96 612


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Teun van Hoof 2:24,56 ---
    9 Leo van Vlaenderen 2:27,61 ---
    10 Ruben-Jay Krumeich 2:30,21 ---
    16 Leon Hristov 2:46,86 ---
    20 Niek de Mul 2:52,19 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPC1 AV Hera - JPC 4 28,22 501
    2 AVC JPC Team 1 AV Castricum - JPC 4 29,38 444
    3 AV-Atos JPC AV Atos - JPC 4 31,41 353
    4 Hera JPC mix AV Hera - JPC 4 32,93 293
    5 AVC JPC Team 2 AV Castricum - JPC 4 33,51 272
    6 Holland jongens KAV Holland - JPC 4 33,69 265
    7 AVC JPC Mix AV Castricum - JPC 4 35,75 195


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Toby van Gildemacher 7,80 20,54 2,73 981
    6 Duco Verhoeven 7,89 8,16 2,70 749
    8 Liam Koobs 7,92 10,78 2,38 733
    9 Wisse van Wees 8,45 11,49 2,68 721
    17 Melle Krijthe 9,43 11,91 1,90 439
    18 Toon Meerman 9,89 12,05 2,00 408
    20 Tobias Badoux 10,11 7,30 1,65 217


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Duco Verhoeven 2:27,95 ---
    3 Liam Koobs 2:30,58 ---
    6 Toby van Gildemacher 2:33,82 ---
    11 Wisse van Wees 2:45,37 ---
    12 Toon Meerman 2:47,65 ---
    20 Melle Krijthe 3:22,56 ---
    21 Tobias Badoux 3:22,67 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPmini 1 AV Hera - JPMini 4 30,53 391
    2 AV-Atos Jpmini AV Atos - JPMini 5 33,11 286
    3 AVC Jongens Mini Team 2 AV Castricum - JPMini 4 36,41 174
    4 AVC Jongens Mini Team 1 AV Castricum - JPMini 4 37,69 136


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Alyssa Koobs 9,66 5,70 3,88 1413
    9 Imre Schipper 10,41 4,89 3,69 1207
    12 Lea Imadalou 10,40 5,31 3,16 1131
    14 Claudia Rimedia 10,47 4,78 3,31 1115
    23 Indy Krijthe 11,38 5,26 3,09 987
    27 Quinsy Peters 11,23 4,51 2,92 919
    28 Lucy Spaans 11,33 3,71 2,93 849
    31 Solvej Leurs 11,22 3,43 2,68 790
    33 Giulia De Vita DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Claudia Rimedia 4:02,67 ---
    16 Imre Schipper 4:17,22 ---
    18 Alyssa Koobs 4:23,22 ---
    19 Lea Imadalou 4:29,29 ---
    20 Lucy Spaans 4:33,16 ---
    25 Quinsy Peters 4:39,93 ---
    28 Indy Krijthe 4:46,82 ---
    31 Solvej Leurs 4:54,18 ---
    Giulia De Vita DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Holland girls KAV Holland - MPA1 4 38,92 491
    2 AV-Atos MPA1-team 1 AV Atos - MPA1 4 39,39 473
    3 A.V. Edam AV Edam - MPA1 4 39,95 452
    4 AVC MPA1 Team 1 AV Castricum - MPA1 4 41,10 410
    5 AV-Atos MPA1-team 2 AV Atos - MPA1 4 41,94 382
    6 Hera MPA1 1 AV Hera - MPA1 4 43,10 344
    7 Hera MPA1 2 AV Hera - MPA1 4 43,74 324


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    2 Rihana Adams 9,28 22,13 4,35 1532
    14 Julia Janssen 10,19 17,23 3,36 1116
    16 Stella Kuijs 10,20 14,67 3,46 1095
    26 Isodora Shaker DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Julia Janssen 4:11,52 ---
    7 Rihana Adams 4:14,16 ---
    Isodora Shaker DNS ---
    Stella Kuijs DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Holland girls 1 KAV Holland - MPA2 4 36,80 579
    2 Hera MPA2 1 AV Hera - MPA2 4 36,95 572
    3 AVC MPA2 Team 1 AV Castricum - MPA2 4 40,74 423
    4 AVC MPA2 Team 2 AV Castricum - MPA2 4 42,32 369
    5 Hera MPA2 mix AV Hera - MPA2 4 43,13 343
    6 AV-Atos MPA2 AV Atos - MPA2 4 DNS 0
    6 Holland girls 2 KAV Holland - MPA2 3 DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    8 Eline Thijssen 7,62 4,87 1,00 1099
    14 Lena Delissen 7,51 3,87 0,90 975
    20 Linde Haenen DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    14 Lena Delissen 4:41,04 ---
    17 Eline Thijssen 4:51,56 ---
    Linde Haenen DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Selina Claassen 7,40 20,52 3,01 1113
    2 Cassidy van Maaren 7,40 18,71 3,12 1109
    4 Rawia Ali 7,71 12,59 2,72 872
    8 Isabelle Schulte 8,24 11,56 2,69 756
    10 Evi Gijsbers 7,92 11,42 2,32 733
    15 Tess Boxma 8,61 8,79 2,55 618
    16 Ymke Kuiper 9,01 11,75 2,30 570
    17 Sophie Wijninga 8,87 9,90 2,22 537
    18 Hanske van Houten 9,40 10,46 2,25 486
    19 Noa Neerlaar 8,97 7,57 2,15 460


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Cassidy van Maaren 2:14,31 ---
    2 Selina Claassen 2:18,85 ---
    6 Isabelle Schulte 2:32,79 ---
    10 Evi Gijsbers 2:43,21 ---
    11 Tess Boxma 2:43,59 ---
    12 Rawia Ali 2:44,75 ---
    13 Ymke Kuiper 2:46,20 ---
    14 Noa Neerlaar 2:49,99 ---
    17 Hanske van Houten 3:03,56 ---
    Sophie Wijninga DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVC MPC Team 1 AV Castricum - MPC 4 30,00 415
    2 AV-Atos MPC - team-1 AV Atos - MPC 5 30,72 383
    3 Holland meisjes C KAV Holland - MPC 5 31,55 348
    4 AV-Atos MPC-team-2 AV Atos - MPC 4 31,98 330
    5 Hera MPC mix AV Hera - MPC 4 33,83 260


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Jamie Booij 7,95 15,07 2,60 847
    7 Eeke Schipper 8,15 8,43 2,60 691
    10 Mare Houbiers 8,51 7,57 2,18 532


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Eeke Schipper 2:33,28 ---
    6 Jamie Booij 2:35,58 ---
    Mare Houbiers DNF ---