Vereniging 'AV Hera' op '3e pupillencompetitieregio 1-2-3-'

Prijzen

Kian Sanches
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1566 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,76
  • Verspringen   3,93
Joris Petersen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1407 punten
  • 40 meter   7,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,51
  • Hoogspringen   1,25
Obi George
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1329 punten
  • 40 meter   6,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,71
  • Hoogspringen   1,10
Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1305 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   20,30
  • Verspringen   3,56
Nick Perez Mutsaers
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1277 punten
  • 40 meter   7,1
  • Balwerpen   23,57
  • Verspringen   3,22
Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:00,53
Nick Perez Mutsaers
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:01,82
Mees van der Loo
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 840 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   15,47
  • Verspringen   2,53
Stan Happe
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 809 punten
  • 40 meter   8,2
  • Balwerpen   16,62
  • Verspringen   2,49
Stan Happe
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:21,58
Jonna Eising
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1317 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,75
  • Verspringen   3,70
Malin Schouten
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:42,53
Meike Rozemeijer
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:47,52
Rosalie ten Bruggencate
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:56,87
Cassidy Hilgerink
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 793 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   11,58
  • Verspringen   2,63
Cassidy Hilgerink
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:20,97

Hoogtepunten

Malin Schouten MPA2 60m
  • 9,89
  • Ruben Kok JPA2 60m
  • 9,62
  • Meike Rozemeijer MPA2 60m
  • 9,86
  • Nick Perez Mutsaers JPC 40m
  • 7,01
  • Rosalie ten Bruggencate MPB 40m
  • 7,20
  • Jamie Harderwijk MPA2 60m
  • 9,87
  • Obi George JPB 40m
  • 6,82
  • Malin Schouten MPA2 1000m
  • 3:42,53
  • Zeb Tesselaar JPC 40m
  • 6,99
  • Kian Sanches JPA1 60m
  • 9,53
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Kian Sanches 9,53 7,76 3,93 1566
    8 Kyan van der Wiele 10,19 5,73 3,77 1310
    9 Cas Battem 10,21 6,10 3,60 1296
    14 Giel Lintjer 10,45 4,76 3,54 1163
    17 Thijmen van der Burg 10,84 5,26 3,29 1094
    21 Nathan van...er Meulen 10,41 4,20 3,23 1065
    22 Kjeld Vrieswijk 10,71 4,99 3,06 1046


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Thijmen van der Burg 3:48,19 ---
    12 Kian Sanches 4:12,00 ---
    16 Cas Battem 4:20,55 ---
    17 Giel Lintjer 4:20,57 ---
    Nathan van...er Meulen DNS ---
    Kjeld Vrieswijk DNS ---
    Kyan van der Wiele DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPA1 AV Hera - JPA1 4 38,31 515
    2 Holland guys 1 KAV Holland - JPA1 4 38,61 503
    3 Av-Atos JPA1 AV Atos - JPA1 4 39,91 453
    4 AVC JPA1 Team 1 AV Castricum - JPA1 4 DNS 0
    4 Holland guys 2 KAV Holland - JPA1 4 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    8 Ruben Kok 9,62 18,78 3,83 1323
    10 Mika van Straaten 10,09 19,39 3,83 1257
    20 Mike Admiraal 11,87 14,73 2,68 728
    21 Mike Schipper DNS DNS DNS 0
    21 Ruben Visagie DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Ruben Kok 3:44,87 ---
    14 Mika van Straaten 4:08,86 ---
    15 Mike Admiraal 4:18,85 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPA2Boys AV Haarlemmermeer - JPA2 5 37,56 546
    2 Holland Boys 1 KAV Holland - JPA2 4 37,62 544
    3 AV-Atos JPA2 AV Atos - JPA2 4 39,82 457
    4 Hera JPA2 AV Hera - JPA2 4 41,09 411
    5 Holland boys 2 KAV Holland - JPA2 4 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Joris Petersen 7,21 5,51 1,25 1407
    3 Obi George 6,82 4,71 1,10 1329
    7 Jairo Hopman 7,70 5,79 1,00 1146
    20 Robin Fictoor 7,80 3,93 1,05 1035
    27 Casper Schuurman 8,18 4,09 0,95 910
    40 Finn Spaans DNS DNS DNS 0
    41 Thijs Overtoom DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Robin Fictoor 4:03,14 ---
    12 Obi George 4:13,63 ---
    13 Joris Petersen 4:15,98 ---
    Thijs Overtoom DNS ---
    Casper Schuurman DNS ---
    Finn Spaans DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPB1 AV Hera - JPB 4 26,33 606
    2 AVC JPB Team 1 AV Castricum - JPB 4 28,64 480
    3 Holland men 1 KAV Holland - JPB 4 28,75 474
    4 Hera JPB2 AV Hera - JPB 4 29,22 451
    5 AV-Atos JPB-team-2 AV Atos - JPB 4 29,90 419
    6 AV-Atos JPB-team-1 AV Atos - JPB 5 30,19 406
    7 Holland men 2 KAV Holland - JPB 4 30,30 351
    7 AVC JPB Team 2 AV Castricum - JPB 4 31,30 358


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Zeb Tesselaar 6,99 20,30 3,56 1305
    2 Nick Perez Mutsaers 7,01 23,57 3,22 1277
    6 Simon Visagie 7,75 29,10 2,49 1051
    8 Mike de Jong 8,17 27,78 2,91 1048
    20 Justen Visser 8,64 12,99 2,35 653
    23 Vince van Straaten 8,41 13,65 2,02 634
    27 Keo van Schie 8,97 10,60 2,14 521


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Zeb Tesselaar 2:00,53 ---
    2 Nick Perez Mutsaers 2:01,82 ---
    13 Mike de Jong 2:32,98 ---
    21 Justen Visser 2:59,49 ---
    Keo van Schie DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPC1 AV Hera - JPC 4 28,22 501
    2 AVC JPC Team 1 AV Castricum - JPC 4 29,38 444
    3 AV-Atos JPC AV Atos - JPC 4 31,41 353
    4 Hera JPC mix AV Hera - JPC 4 32,93 293
    5 AVC JPC Team 2 AV Castricum - JPC 4 33,51 272
    6 Holland jongens KAV Holland - JPC 4 33,69 265
    7 AVC JPC Mix AV Castricum - JPC 4 35,75 195


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Mees van der Loo 7,95 15,47 2,53 840
    3 Stan Happe 8,20 16,62 2,49 809
    5 Koen Petersen 8,01 12,05 2,45 755
    7 Tim de Jong 8,48 14,14 2,60 747
    12 Finn Sanders 8,56 12,66 2,25 639


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Stan Happe 2:21,58 ---
    7 Mees van der Loo 2:34,85 ---
    9 Koen Petersen 2:40,33 ---
    10 Tim de Jong 2:45,33 ---
    15 Finn Sanders 2:55,21 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPmini 1 AV Hera - JPMini 4 30,53 391
    2 AV-Atos Jpmini AV Atos - JPMini 5 33,11 286
    3 AVC Jongens Mini Team 2 AV Castricum - JPMini 4 36,41 174
    4 AVC Jongens Mini Team 1 AV Castricum - JPMini 4 37,69 136


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Jonna Eising 10,06 5,75 3,70 1317
    11 Lotte Happe 10,39 5,41 3,38 1182
    13 Emma Simon 10,20 4,61 3,25 1130
    15 Floor van Gent 10,50 5,51 3,03 1104
    22 Eveline Kappar 11,06 4,92 3,02 989
    24 Fenna Visser 11,28 4,43 3,07 937
    26 Aliza van Zuilen 10,97 4,27 2,92 934
    32 Kira Bremer 11,73 4,92 2,42 789


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Lotte Happe 3:56,65 ---
    7 Emma Simon 3:59,86 ---
    8 Jonna Eising 4:01,01 ---
    17 Floor van Gent 4:21,70 ---
    21 Aliza van Zuilen 4:35,56 ---
    22 Fenna Visser 4:36,83 ---
    29 Eveline Kappar 4:49,80 ---
    30 Kira Bremer 4:51,52 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Holland girls KAV Holland - MPA1 4 38,92 491
    2 AV-Atos MPA1-team 1 AV Atos - MPA1 4 39,39 473
    3 A.V. Edam AV Edam - MPA1 4 39,95 452
    4 AVC MPA1 Team 1 AV Castricum - MPA1 4 41,10 410
    5 AV-Atos MPA1-team 2 AV Atos - MPA1 4 41,94 382
    6 Hera MPA1 1 AV Hera - MPA1 4 43,10 344
    7 Hera MPA1 2 AV Hera - MPA1 4 43,74 324


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    4 Malin Schouten 9,89 20,66 3,87 1314
    6 Meike Rozemeijer 9,86 16,74 3,63 1214
    7 Jamie Harderwijk 9,87 20,39 3,34 1207
    11 Manon Hoedjes 10,18 20,57 3,32 1158
    13 Fenne van der Hulst 10,35 17,48 3,52 1129
    25 Aïsha Buskens 12,22 12,55 2,36 589
    26 Sofie Nieuwenhuijs DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Malin Schouten 3:42,53 ---
    2 Meike Rozemeijer 3:47,52 ---
    10 Fenne van der Hulst 4:20,82 ---
    16 Aïsha Buskens 5:33,03 ---
    Sofie Nieuwenhuijs DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Holland girls 1 KAV Holland - MPA2 4 36,80 579
    2 Hera MPA2 1 AV Hera - MPA2 4 36,95 572
    3 AVC MPA2 Team 1 AV Castricum - MPA2 4 40,74 423
    4 AVC MPA2 Team 2 AV Castricum - MPA2 4 42,32 369
    5 Hera MPA2 mix AV Hera - MPA2 4 43,13 343
    6 AV-Atos MPA2 AV Atos - MPA2 4 DNS 0
    6 Holland girls 2 KAV Holland - MPA2 3 DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    4 Rosalie te...uggencate 7,20 4,73 1,05 1210
    9 Nikki Bot 7,72 4,60 1,05 1099
    11 Delilah Hilgerink 7,69 5,09 0,95 1065
    15 Tess Munts 7,64 3,49 0,95 957
    16 Mandy Koopman 7,78 3,25 0,95 912
    18 Judy Sjoers 8,67 3,72 0,85 733
    19 Suraya Buskens 9,24 3,02 0,80 562
    20 Kim Duin DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Rosalie te...uggencate 3:56,87 ---
    7 Delilah Hilgerink 4:19,24 ---
    9 Tess Munts 4:22,40 ---
    12 Mandy Koopman 4:34,14 ---
    15 Nikki Bot 4:45,53 ---
    16 Judy Sjoers 4:45,56 ---
    19 Suraya Buskens 6:21,54 ---
    Kim Duin DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 A.V. Edam MPB AV Edam - MPB 4 27,01 566
    2 Hera MPB1 AV Hera - MPB 4 28,19 503
    3 Hera MPB2 AV Hera - MPB 4 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    7 Lana Sanches 8,24 13,91 2,52 764
    20 Julie van Zuilen 8,96 7,72 2,05 445


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    16 Lana Sanches 2:58,87 ---
    18 Julie van Zuilen 3:05,72 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVC MPC Team 1 AV Castricum - MPC 4 30,00 415
    2 AV-Atos MPC - team-1 AV Atos - MPC 5 30,72 383
    3 Holland meisjes C KAV Holland - MPC 5 31,55 348
    4 AV-Atos MPC-team-2 AV Atos - MPC 4 31,98 330
    5 Hera MPC mix AV Hera - MPC 4 33,83 260


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Cassidy Hilgerink 7,95 11,58 2,63 793
    8 Tessa Zwaanenburg 8,72 10,64 2,23 575
    12 Annemieke Lyimen 9,95 8,19 2,17 359
    13 Lieke Bot 9,46 8,04 1,86 350
    14 Indy van K... Denneman 9,45 7,93 1,75 327
    15 Fienne Overtoom DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Cassidy Hilgerink 2:20,97 ---
    10 Tessa Zwaanenburg 3:03,29 ---
    11 Lieke Bot 3:04,27 ---
    12 Annemieke Lyimen 3:11,68 ---
    Fienne Overtoom DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera Mpmini 1 AV Hera - MPMini 4 37,85 131