Vereniging 'GAC Hilversum' op 'NK Junioren 2017'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jolente Bleijs MJB 800m
  • 2:22,24
  • Justine Fleming MJB 100m
  • 13,27
  • Yarán Wienneke JJA HSS
  • 13,20
  • Jolente Bleijs MJB 1500m
  • 4:57,32
  • Anja Bekema MJA Polshoog
  • 3,10
  • Hielke Hilberts JJA 1500m_f
  • 4:27,02
  • Hielke Hilberts JJA 1500m
  • 4:16,83
  • Marieke Van der Laan MJA Kogelsl
  • 37,70
  • Yarán Wienneke JJA 100m
  • 11,69
  • Yarán Wienneke JJA 100m_hf
  • 11,72
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    24 Yarán Wienneke 11,69q +0.1 m/s11,36


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    23 Yarán Wienneke 11,72 -1.2 m/s---


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    7 Hielke Hilberts 4:16,83q 4:15,50


    Jongens Junior A - 1500 meter finale

    # Naam ResOBP
    11 Hielke Hilberts 4:27,02 ---


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Yarán Wienneke 13,02 13,20 X X X X 13,20 -1.5 m/s13,35


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    9 Gabriël ...rnelissen 11,49Q +1.0 m/s11,35


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    8 Gabriël ...rnelissen 11,34q +1.7 m/s---


    Jongens Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    8 Gabriël ...rnelissen 11,49 -1.2 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    4 Gabriël ...rnelissen 22,72Q +1.5 m/s22,60


    Jongens Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    4 Gabriël ...rnelissen 22,71Q +0.4 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter finale

    # Naam Res OBP
    6 Gabriël ...rnelissen 22,96 -1.3 m/s---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    10 Max van Groeningen 2:02,80 2:03,41


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    8 Max van Groeningen 4:15,35q 4:27,31


    Jongens Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResOBP
    10 Max van Groeningen 4:20,50 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Bram van der Laan 48,48 40,03 48,54 48,54 51,31


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.851.891.921.951.982.012.042.07ResOBP
    16 Olaf van de Pavert XXO XXX 1,70 1,85


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.403.603.753.853.954.054.154.254.354.454.504.75ResOBP
    Siem ter Braake XXX DNS 4,50
    Eric Wolfrat --- 3,40


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Marieke Van der Laan X X 34,79 35,35 37,70 32,75 37,70 38,76


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.402.602.802.903.003.103.203.303.403.503.553.603.653.703.803.904.11ResOBP
    6 Anja Bekema O O O XXO O XXX 3,10 3,00


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    27 Justine Fleming 13,27 +1.0 m/s13,04
    Kato Leusink --- 12,64


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Kato Leusink --- 26,14


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    19 Jolente Bleijs 2:22,24 2:23,80
    30 Mette Oosterink 2:32,91 2:25,22


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    11 Jolente Bleijs 4:57,32q 5:06,25


    Meisjes Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResOBP
    11 Jolente Bleijs 5:00,11 ---


    Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    9 Eden Göbbels 1:10,35 1:11,33
    14 Mette Oosterink 1:12,78 1:11,21


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Kato Leusink --- 38,42


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.102.302.502.652.802.903.003.103.203.303.353.403.453.503.553.603.70ResOBP
    4 Otte Wienese O O O O XO XXO XXX 3,35 3,20