Vereniging 'ARV Ilion' op 'NK Junioren 2017'

Prijzen

Koen Stapel
  • Jongens Junior A - Polshoog - 4,40
Pamela Alzate Ramirez
  • Meisjes Junior A - 3000m SC - 11:57,56
Marijke Wijnmaalen
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 3,90
Sterre de Booy
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 3,65
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,20
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 200m - 24,52
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 200m_hf - 24,76
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 200m_f - 23,92
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 100mH_hf - 14,04
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 100mH_f - 14,22
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 100mH - 14,32
Nanah Fung-Loy
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 3,55

Hoogtepunten

Lucas van Klaveren JJA 110mH
  • 14,79
  • Britta de Haan MJA 400mH
  • 1:05,73
  • Marijke Wijnmaalen MJA Polshoog
  • 3,90
  • Tiago Smithuis JJA 110mH
  • 16,11
  • Linda Alzate Ramirez MJA 1500m
  • 4:40,48
  • Koen Stapel JJA Polshoog
  • 4,40
  • Sterre de Booy MJA Polshoog
  • 3,65
  • Ilse Kuijf MJA Hoog
  • 1,68
  • Lucas van Klaveren JJA 110mH_f
  • 15,34
  • Lucas van Klaveren JJA Polshoog
  • 4,40
  •  

    Jongens Junior A - 110 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    6 Lucas van Klaveren 15,34 +3.2 m/s---


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBP
    6 Lucas van Klaveren 14,79q +1.3 m/s15,00
    18 Tiago Smithuis 16,11 +1.3 m/s15,45


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBP
    Lucas van Klaveren --- 57,96


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Lucas van Klaveren 13,19 11,42 13,08 11,60 12,83 X 13,19 13,69


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.703.904.004.104.204.304.404.454.504.554.604.65ResOBP
    3 Koen Stapel XO - - - XXX 4,40 4,86
    4 Lucas van Klaveren XO O XO XO XXO - XX- X 4,40 4,40


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    11 Mischa Lips 11,51Q +1.1 m/s11,45
    23 Nigel Steenwinkel 11,80Q +1.4 m/s11,75


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    10 Mischa Lips 11,56 +0.2 m/s---
    Nigel Steenwinkel DNS ---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    10 Mischa Lips 23,12Q +0.5 m/s23,10
    Nigel Steenwinkel --- 24,40


    Jongens Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    13 Mischa Lips 23,31 -0.3 m/s---


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Aimane Benchellal 9:01,16 8:56,37


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    7 Linda Alz...e Ramirez 4:40,48 4:42,89


    Meisjes Junior A - 400 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    6 Britta de Haan 1:08,22 ---


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    5 Britta de Haan 1:05,73Q 1:04,24


    Meisjes Junior A - 3000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    3 Pamela Al...e Ramirez 11:57,56 11:59,03


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Tamara Eleonora 32,75 32,48 31,88 32,75 38,07


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Britta de Haan 10,81 10,96 X 11,35 X 11,15 11,35 11,31


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.651.681.711.74ResOBP
    5 Ilse Kuijf O O XXO XXX 1,68 1,74
    Nicole Schellekens --- 1,65


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Britta de Haan --- 11,57


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.402.602.802.903.003.103.203.303.403.503.553.603.653.703.803.904.11ResOBP
    1 Marijke Wijnmaalen XO - O XXX 3,90 4,05
    2 Sterre de Booy XO - O - O - XXX 3,65 3,76


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Zoë Sedney 12,20Q +0.4 m/s11,83


    Meisjes Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    4 Zoë Sedney 12,30Q +0.8 m/s---


    Meisjes Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Zoë Sedney 12,06 +1.3 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Zoë Sedney 24,52Q +2.3 m/s24,21


    Meisjes Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    2 Zoë Sedney 24,76Q +0.1 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Zoë Sedney 23,92 +1.4 m/s---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Zoë Sedney 14,04Q +1.1 m/s---
    Nanah Fung-Loy DNS ---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    1 Zoë Sedney 14,22 -0.2 m/s---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Zoë Sedney 14,32Q +1.7 m/s13,75
    7 Nanah Fung-Loy 14,84Q +0.4 m/s14,65


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Babet Roeling 31,47 24,85 X 31,47 32,53


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    16 Babet Roeling 10,37 10,70 10,79 10,79 11,02


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.501.601.641.671.701.78ResOBP
    5 Zoë Sedney O XXO XXX 1,60 1,71


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.102.302.502.652.802.903.003.103.203.303.353.403.453.503.553.603.70ResOBP
    1 Nanah Fung-Loy O XXO - O - X- XO - XXX 3,55 3,50


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Nanah Fung-Loy 5,10 5,47 5,21 5,40 X X 5,47 +0.6 m/s5,46