Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'NK Junioren 2017'

Prijzen

Thieme Schmidt
  • Jongens Junior A - 400m_f - 49,60
Jelte van Atten
  • Jongens Junior A - 1500m_f - 4:17,48
Joshua Wegman
  • Jongens Junior B - HSS - 13,53

Hoogtepunten

Thieme Schmidt JJA 400m
  • 50,50
  • Jelte van Atten JJA 800m_f
  • 1:54,74
  • Lucinde Wiersema MJA Hoog
  • 1,60
  • Kyara Tjin-A-Lim MJA 100m
  • 12,85
  • Jelte van Atten JJA 800m
  • 1:58,47
  • Lucinde Wiersema MJA HSS
  • 11,21
  • Kyara Tjin-A-Lim MJA 200m
  • 26,15
  • Lucinde Wiersema MJA Speer
  • 36,94
  • Thieme Schmidt JJA 400m_f
  • 49,60
  • Milo Zech Wallebroek JJA 200m_hf
  • 22,67
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    9 Milo Zech...allebroek 11,23Q -0.5 m/s11,17


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    9 Milo Zech...allebroek 11,14 +0.0 m/s---


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    9 Milo Zech...allebroek 22,98Q -0.7 m/s22,76
    Stijn van Weegberg --- 22,74


    Jongens Junior A - 200 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    9 Milo Zech...allebroek 22,67 +0.3 m/s---


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    5 Thieme Schmidt 50,50Q 48,95
    7 Stijn van Weegberg 51,16Q 51,17


    Jongens Junior A - 400 meter finale

    # Naam ResOBP
    3 Thieme Schmidt 49,60 ---
    5 Stijn van Weegberg 51,04 ---


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Jelte van Atten 1:58,47q 1:54,55
    Casper van der Luijt --- 2:07,94


    Jongens Junior A - 800 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Jelte van Atten 1:54,74 ---


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jelte van Atten 4:14,07Q 4:07,67
    22 Casper van der Luijt 4:34,18 4:27,40


    Jongens Junior A - 1500 meter finale

    # Naam ResOBP
    3 Jelte van Atten 4:17,48 ---


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Stein Wisse --- --- --- --- --- --- --- 12,88


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Thomas Bovenberg --- 56,27


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    29 Thomas Bovenberg 2:09,16 2:07,91
    Thijs Houbiers --- 2:02,14


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    12 Thijs Houbiers 4:15,73Q 4:14,63
    20 Cas Kopmels 4:20,17 4:27,33
    21 Sander van Elk 4:21,28 4:23,77


    Jongens Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Thijs Houbiers 4:19,01 ---


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    10 Coen Huizer 1:02,06 1:01,91


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Koen Prud...van Reine --- --- --- --- --- --- --- 50,08
    Thijmen Nouwens --- --- --- --- --- --- --- 43,83


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Wessel Wiersema 37,92 38,24 39,97 36,26 X 38,52 39,97 40,90
    Wessel van Leur --- --- --- --- --- --- --- 35,34


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Youko van der Blom 11,65 11,12 13,23 quit --- --- 13,23 12,61


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Joshua Wegman 12,80 13,30 13,50 13,12 X 13,53 13,53 -1.0 m/s13,64
    5 Koen Prud...van Reine 12,27 12,71 11,08 12,71 12,10 X 12,71 -0.6 m/s12,72


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Joshua Wegman 6,22 6,11 5,86 6,14 6,24 6,38 6,38 -0.5 m/s6,27


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    13 Kyara Tjin-A-Lim 12,85 +1.3 m/s12,85


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    9 Kyara Tjin-A-Lim 26,15 +0.0 m/s26,51


    Meisjes Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Pippa Hofman 18:20,41 10.46:7,00


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    Janneke Lemmerzaal DNS 14,80


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    10 Lorraine Gonizzi 1:12,12 1:14,01


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Lucinde Wiersema 32,00 30,30 36,94 32,56 29,02 32,01 36,94 38,49


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.651.681.711.74ResOBP
    7 Lucinde Wiersema O O O XXX 1,60 1,66


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Lucinde Wiersema X 11,21 11,08 10,84 11,12 11,09 11,21 +1.1 m/s11,18


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    21 Esther Lievers 1:02,72 1:02,67


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Roos van Elk 2:15,24Q 2:11,03


    Meisjes Junior B - 800 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Roos van Elk 2:16,16 ---


    Meisjes Junior B - 2000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    4 Amina Maatoug 7:28,54 5:32,64