Vereniging 'KAV Holland' op 'NK Junioren 2017'

Prijzen

Martijn Hoogewerf
  • Jongens Junior A - Speer - 56,89
Martijn Hoogewerf
  • Jongens Junior A - Discus - 43,37
Sil Negenman
  • Jongens Junior B - 110mH_f - 14,07
Lydia van Dijk
  • Meisjes Junior B - 1500m - 4:48,78
Lydia van Dijk
  • Meisjes Junior B - 1500m_f - 4:37,01

Hoogtepunten

Martijn Hoogewerf JJA Speer
  • 56,89
  • Martijn Hoogewerf JJA Polshoog
  • 4,10
  • Liselot Thunnissen MJA 100m
  • 13,26
  • Nienke Veerkamp MJA Speer
  • 36,26
  • Martijn Hoogewerf JJA 110mH
  • 14,87
  • Martijn Hoogewerf JJA Discus
  • 43,37
  • Judith Endstra MJA 100m
  • 12,75
  • Marieke Mul MJA Kogel
  • 10,03
  • Marieke Mul MJA Kogelsl
  • 22,01
  • Martijn Hoogewerf JJA 110mH_f
  • 15,56
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Martijn Hoogewerf --- 11,40


    Jongens Junior A - 110 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    7 Martijn Hoogewerf 15,56 +3.2 m/s---


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBP
    8 Martijn Hoogewerf 14,87Q +1.3 m/s14,77


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Martijn Hoogewerf 47,59 53,02 54,54 56,89 54,81 52,31 56,89 50,48


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Martijn Hoogewerf X 42,94 X 43,37 40,19 42,41 43,37 43,52


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.703.904.004.104.204.304.404.454.504.554.604.65ResOBP
    8 Martijn Hoogewerf XXO O XXX 4,10 4,40


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    39 Boris Hoogervorst 12,15 +1.0 m/s11,90
    40 Mika Taag 12,16 +0.4 m/s11,99
    Igor Uiterwijk DNS 11,93


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    26 Tijn Pronk 24,26 +1.4 m/s24,20
    27 Boris Hoogervorst 24,27 +0.5 m/s24,89
    Sil Negenman --- 22,89


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    10 Mika Taag 53,00Q 52,04
    28 Tijn Pronk 55,11 56,06


    Jongens Junior B - 400 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    8 Mika Taag 53,06q ---


    Jongens Junior B - 400 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Mika Taag 52,95 ---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Tijn Pronk --- 2:09,03


    Jongens Junior B - 110 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    4 Sil Negenman 14,38Q +0.5 m/s---
    9 Jos Hoogewerf 14,65 +0.5 m/s---
    12 Mika Taag 15,28 +0.5 m/s---


    Jongens Junior B - 110 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    2 Sil Negenman 14,07 +2.2 m/s---


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBP
    5 Sil Negenman 14,69Q +0.6 m/s14,35
    8 Jos Hoogewerf 14,96Q -0.9 m/s15,09
    13 Mika Taag 15,29Q +0.0 m/s15,06


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Jos Hoogewerf --- 50,05


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.403.603.753.853.954.054.154.254.354.454.504.75ResOBP
    6 Jos Hoogewerf XO - O XXX 3,95 4,20


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    11 Delano de ...Marreiros 5,80 5,93 5,59 5,93 +1.0 m/s6,10
    13 Boris Hoogervorst 5,80 5,70 5,47 5,80 -0.5 m/s5,93


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    10 Judith Endstra 12,75 +1.6 m/s12,77
    19 Liselot Thunnissen 13,26 +1.3 m/s12,74


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Nienke Veerkamp 32,85 35,42 35,52 36,26 30,91 33,05 36,26 34,65


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Nienke Veerkamp --- 29,94


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    12 Marieke Mul 9,24 10,03 9,63 10,03 9,61


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Marieke Mul 21,34 22,01 X 20,03 19,15 X 22,01 25,06


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    31 Nikki Taag 13,41 +1.0 m/s13,73
    Rosalie Breems --- 13,09


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    11 Robina Negenman 26,16Q +0.7 m/s26,28
    31 Nikki Taag 27,33 +0.7 m/s28,24


    Meisjes Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    9 Robina Negenman 25,98 +0.1 m/s---


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lydia van Dijk 4:48,78Q 4:39,97


    Meisjes Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResOBP
    2 Lydia van Dijk 4:37,01 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    10 Robina Negenman 15,09 +1.1 m/s---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    9 Robina Negenman 15,03Q +0.4 m/s15,07


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Nikki Taag --- 5,20
    Rosalie Breems --- 4,90