Vereniging 'AV Lycurgus' op 'NK Junioren 2017'

Prijzen

Anna Roelofs
  • Meisjes Junior B - 200m - 24,62
Anna Roelofs
  • Meisjes Junior B - 200m_hf - 24,45
Anna Roelofs
  • Meisjes Junior B - 200m_f - 24,10
Inez Bouwen
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,60
Pauline Hondema
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,78

Hoogtepunten

Annebel Jaarsma MJA Polshoog
  • 3,50
  • Sienna Klous MJA 200m
  • 27,86
  • Tijmen van t Land JJA 800m
  • 2:00,09
  • Jelle De Jong JJA Ver
  • 6,65
  • Jelle De Jong JJA Kogel
  • 13,99
  • Anouk Haverkort MJA 200m
  • 28,60
  • Sienna Klous MJA 100m
  • 13,33
  • Jens van Gelderen JJA 800m
  • 1:58,51
  • Sjoerd Wezelenburg JJA Polshoog
  • 4,10
  • Lotte van Gerven MJA Kogelsl
  • 34,96
  •  

    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    14 Sjoerd Wezelenburg 52,04 52,58


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    9 Jens van Gelderen 1:58,51 1:56,36
    17 Tijmen van t Land 2:00,09 2:01,09


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Sjoerd Wezelenburg --- 47,04


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Jelle De Jong 13,26 13,92 - 13,62 13,99 13,72 13,99 13,25


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.601.701.751.801.831.861.891.921.951.982.012.072.12ResOBP
    9 Jelle De Jong - - XO O - XXX 1,80 1,90


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.703.904.004.104.204.304.404.454.504.554.604.65ResOBP
    9 Sjoerd Wezelenburg XO O XO XXO XXX 4,10 3,91


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Jelle De Jong X 6,37 6,65 X 6,33 X 6,65 +1.5 m/s6,29


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Casper van den Top --- 11,81


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Joost van Deudekom --- 56,34


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    9 Fabian Pusceddu 2:02,69 1:59,81


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Duncan Steenbakker 9:12,77 9:22,60


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Olle Bosma 36,76 48,72 40,67 48,72 45,18


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Teun de Koning X 36,35 37,94 37,94 41,66


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    13 Marten Voorberg X 12,60 X 12,60 12,52


    Jongens Junior B - Kogelslingeren 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Marten Voorberg 27,76 31,36 34,34 34,56 34,16 X 34,56 27,35
    8 Teun de Koning X X 25,51 X X X 25,51 49,17


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.403.603.753.853.954.054.154.254.354.454.504.75ResOBP
    Joost van Deudekom --- 2,97


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    9 Gijs Hopman 5,79 6,01 4,72 - - - 6,01 +0.6 m/s6,08


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    21 Sienna Klous 13,33 +1.6 m/s13,51
    23 Anouk Haverkort 14,08 +0.1 m/s14,22


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    17 Sienna Klous 27,86 +0.4 m/s27,67
    19 Anouk Haverkort 28,60 +0.4 m/s28,46


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Lotte van Gerven 30,13 34,96 34,03 X 30,82 X 34,96 33,84


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.402.602.802.903.003.103.203.303.403.503.553.603.653.703.803.904.11ResOBP
    4 Annebel Jaarsma XXO O XXO O O XXX 3,50 3,30


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    13 Anouk Haverkort 4,43 4,46 3,99 4,46 +0.9 m/s5,02
    Sienna Klous X X X NM 5,17


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    13 Didi Wals 12,83Q +0.4 m/s13,17
    14 Pip Doesburg 12,90Q +0.4 m/s13,04
    Afra Jiya --- 12,68


    Meisjes Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    12 Didi Wals 12,98 -0.5 m/s---
    15 Pip Doesburg 13,09 +0.8 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Anna Roelofs 24,62Q +0.2 m/s25,00
    21 Shanna Mol 26,76q +1.8 m/s26,48
    22 Anouk Hellingh 26,90q +1.8 m/s27,07


    Meisjes Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Anna Roelofs 24,45Q +2.9 m/s---
    21 Shanna Mol 27,00 +2.9 m/s---
    24 Anouk Hellingh 28,28 +0.1 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter finale

    # Naam Res OBP
    2 Anna Roelofs 24,10 +1.4 m/s---


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    9 Anouk Hellingh 59,94Q 59,75
    14 Merel van Herp 1:00,79q 1:00,38
    19 Simone Winter 1:01,78 1:00,92


    Meisjes Junior B - 400 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    10 Merel van Herp 1:00,83 ---
    13 Anouk Hellingh 1:03,03 ---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Merel van Herp 2:16,75 2:17,30
    14 Lieve Eising 2:18,48 2:18,53
    Samantha Frinking --- 2:26,62


    Meisjes Junior B - 100 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    11 Anouk Schoute 15,16 +1.3 m/s---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    9 Anouk Schoute 15,03Q +1.3 m/s14,92
    18 Shanna Mol 15,64 +1.3 m/s15,18


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Emma De Koning --- 32,24


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.501.601.641.671.701.78ResOBP
    3 Inez Bouwen O XO XXX 1,60 1,61
    Simone Winter --- 1,55


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    9 Inez Bouwen 9,83 9,94 10,09 10,09 -0.6 m/s10,59


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Pauline Hondema 5,58 5,58 5,63 5,61 X 5,78 5,78 +1.1 m/s5,70
    4 Anna Roelofs 5,29 5,42 5,40 X 5,21 5,54 5,54 +0.8 m/s5,50