Vereniging 'AV Lycurgus' op 'NK Junioren 2017'

Prijzen

Anna Roelofs
  • Meisjes Junior B - 200m - 24,62
Anna Roelofs
  • Meisjes Junior B - 200m_hf - 24,45
Anna Roelofs
  • Meisjes Junior B - 200m_f - 24,10
Inez Bouwen
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,60
Pauline Hondema
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,78

Hoogtepunten

Anouk Haverkort MJA 200m
  • 28,60
  • Jelle De Jong JJA Kogel
  • 13,99
  • Annebel Jaarsma MJA Polshoog
  • 3,50
  • Jelle De Jong JJA Ver
  • 6,65
  • Sienna Klous MJA 100m
  • 13,33
  • Lotte van Gerven MJA Kogelsl
  • 34,96
  • Sjoerd Wezelenburg JJA Polshoog
  • 4,10
  • Sienna Klous MJA 200m
  • 27,86
  • Jens van Gelderen JJA 800m
  • 1:58,51
  • Tijmen van t Land JJA 800m
  • 2:00,09
  •  

    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    14 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 52,04 52,58 Toegelaten


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    9 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:58,51 1:56,36 Toegelaten
    17 Tijmen van t Land AV Lycurgus 2:00,09 2:01,09 Toegelaten


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam SpeerOBP
    Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus --- 47,04 Afgemeld


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam KogelOBP
    4 Jelle De Jong AV Lycurgus 13,99 13,25 Toegelaten


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    9 Jelle De Jong AV Lycurgus 1,80 1,90 Toegelaten


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    9 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 4,10 3,91 Toegelaten


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    7 Jelle De Jong AV Lycurgus 6,65 +1.5 m/s6,29 Toegelaten


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    Casper van den Top AV Lycurgus --- 11,81 Afgemeld


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    Joost van Deudekom AV Lycurgus --- 56,34 Afgewezen


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    9 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:02,69 1:59,81 Toegelaten


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam 3000mOBP
    10 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 9:12,77 9:22,60 Toegelaten


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam SpeerOBP
    9 Olle Bosma AV Lycurgus 48,72 45,18 Toegelaten


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam DiscusOBP
    9 Teun de Koning AV Lycurgus 37,94 41,66 Toegelaten


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam KogelOBP
    13 Marten Voorberg AV Lycurgus 12,60 12,52 Toegelaten


    Jongens Junior B - Kogelslingeren 5 kilogram

    # Naam KogelslOBP
    5 Marten Voorberg AV Lycurgus 34,56 27,35 Toegelaten
    8 Teun de Koning AV Lycurgus 25,51 49,17 Toegelaten


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    Joost van Deudekom AV Lycurgus --- 2,97 Afgewezen


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    9 Gijs Hopman AV Lycurgus 6,01 +0.6 m/s6,08 Toegelaten


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    21 Sienna Klous AV Lycurgus 13,33 +1.6 m/s13,51 Toegelaten
    23 Anouk Haverkort AV Lycurgus 14,08 +0.1 m/s14,22 Toegelaten


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    17 Sienna Klous AV Lycurgus 27,86 +0.4 m/s27,67 Toegelaten
    19 Anouk Haverkort AV Lycurgus 28,60 +0.4 m/s28,46 Toegelaten


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam KogelslOBP
    5 Lotte van Gerven AV Lycurgus 34,96 33,84 Toegelaten


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam PolshoogOBP
    4 Annebel Jaarsma AV Lycurgus 3,50 3,30 Toegelaten


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    13 Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,46 +0.9 m/s5,02 Toegelaten
    Sienna Klous AV Lycurgus NM 5,17 Toegelaten


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    13 Didi Wals AV Lycurgus 12,83 +0.4 m/s13,17 Toegelaten
    14 Pip Doesburg AV Lycurgus 12,90 +0.4 m/s13,04 Toegelaten
    Afra Jiya AV Lycurgus --- 12,68 Afgemeld


    Meisjes Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam 100m_hf OBP
    12 Didi Wals AV Lycurgus 12,98 -0.5 m/s--- Toegelaten
    15 Pip Doesburg AV Lycurgus 13,09 +0.8 m/s--- Toegelaten


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    2 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,62 +0.2 m/s25,00 Toegelaten
    21 Shanna Mol AV Lycurgus 26,76 +1.8 m/s26,48 Toegelaten
    22 Anouk Hellingh AV Lycurgus 26,90 +1.8 m/s27,07 Toegelaten


    Meisjes Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam 200m_hf OBP
    1 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,45 +2.9 m/s--- Toegelaten
    21 Shanna Mol AV Lycurgus 27,00 +2.9 m/s--- Toegelaten
    24 Anouk Hellingh AV Lycurgus 28,28 +0.1 m/s--- Toegelaten


    Meisjes Junior B - 200 meter finale

    # Naam 200m_f OBP
    2 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,10 +1.4 m/s--- Toegelaten


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    9 Anouk Hellingh AV Lycurgus 59,94 59,75 Toegelaten
    14 Merel van Herp AV Lycurgus 1:00,79 1:00,38 Toegelaten
    19 Simone Winter AV Lycurgus 1:01,78 1:00,92 Toegelaten


    Meisjes Junior B - 400 meter halve finale

    # Naam 400m_hfOBP
    10 Merel van Herp AV Lycurgus 1:00,83 --- Toegelaten
    13 Anouk Hellingh AV Lycurgus 1:03,03 --- Toegelaten


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    8 Merel van Herp AV Lycurgus 2:16,75 2:17,30 Toegelaten
    14 Lieve Eising AV Lycurgus 2:18,48 2:18,53 Toegelaten
    Samantha Frinking AV Lycurgus --- 2:26,62 Afgemeld


    Meisjes Junior B - 100 meter horden halve finale

    # Naam 100mH_hf OBP
    11 Anouk Schoute AV Lycurgus 15,16 +1.3 m/s--- Toegelaten


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam 100mH OBP
    9 Anouk Schoute AV Lycurgus 15,03 +1.3 m/s14,92 Toegelaten
    18 Shanna Mol AV Lycurgus 15,64 +1.3 m/s15,18 Toegelaten


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam DiscusOBP
    Emma De Koning AV Lycurgus --- 32,24 Afgemeld


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    3 Inez Bouwen AV Lycurgus 1,60 1,61 Toegelaten
    Simone Winter AV Lycurgus --- 1,55 Afgewezen


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam HSS OBP
    9 Inez Bouwen AV Lycurgus 10,09 -0.6 m/s10,59 Toegelaten


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Pauline Hondema AV Lycurgus 5,78 +1.1 m/s5,70 Toegelaten
    4 Anna Roelofs AV Lycurgus 5,54 +0.8 m/s5,50 Toegelaten