Vereniging 'AV PEC 1910' op 'NK Junioren 2017'

Prijzen

Pierre ten Holder
  • Jongens Junior B - 100m - 11,19
Pierre ten Holder
  • Jongens Junior B - 100m_hf - 11,19
Julian Vos
  • Jongens Junior B - Speer - 55,98
Lena Kater
  • Meisjes Junior A - Ver - 5,49

Hoogtepunten

Luuk Peters JJA 110mH
  • 14,67
  • Tim van Noord JJA 400m
  • 53,25
  • Danique Bosgoed MJB 800m
  • 2:21,56
  • Nina Jager MJB 100m
  • 13,57
  • Sander Kloosterziel JJA 5000m
  • 16:23,30
  • Pierre ten Holder JJB 100m
  • 11,19
  • Sarah van Beilen MJB 100mH
  • 15,35
  • Suzan Plat MJB Ver
  • 5,38
  • Simon Vos JJA 5000m
  • 16:24,55
  • Lena Kater MJA Ver
  • 5,49
  •  

    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam 400mQm
    17 Tim van Noord AV PEC 1910 53,25 52,97


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam 800mQm
    Stef Alkema AV PEC 1910 --- 2:03,90


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    Stef Alkema AV PEC 1910 --- 4:15,96


    Jongens Junior A - 5000 meter

    # Naam 5000mQm
    14 Sander Kloosterziel AV PEC 1910 16:23,30 16:12,00
    15 Simon Vos AV PEC 1910 16:24,55 16:20,90


    Jongens Junior A - 110 meter horden finale

    # Naam 110mH_f Qm
    Luuk Peters AV PEC 1910 DNF ---


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam 110mH Qm
    5 Luuk Peters AV PEC 1910 14,67 +1.3 m/s14,63


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam 100m Qm
    1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,19 +0.1 m/s11,31
    Gijs van Beilen AV PEC 1910 DQ 11,54


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam 100m_hf Qm
    2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,19 +1.7 m/s---


    Jongens Junior B - 100 meter finale

    # Naam 100m_f Qm
    4 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,10 -1.2 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam 200m Qm
    18 Gijs van Beilen AV PEC 1910 23,57 +1.4 m/s23,11


    Jongens Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam 200m_hf Qm
    19 Gijs van Beilen AV PEC 1910 24,01 -0.3 m/s---


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam 400mQm
    Pierre ten Holder AV PEC 1910 --- 50,31


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam 3000mQm
    20 Bas de Jong AV PEC 1910 10:20,53 9:50,00


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam SpeerQm
    2 Julian Vos AV PEC 1910 55,98 53,88


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    3 Lena Kater AV PEC 1910 5,49 +0.7 m/s5,26


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam 100m Qm
    35 Nina Jager AV PEC 1910 13,57 +0.4 m/s13,63


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam 800mQm
    16 Danique Bosgoed AV PEC 1910 2:21,56 2:20,67


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    Danique Bosgoed AV PEC 1910 --- 5:03,04


    Meisjes Junior B - 100 meter horden halve finale

    # Naam 100mH_hf Qm
    12 Sarah van Beilen AV PEC 1910 15,28 +1.3 m/s---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam 100mH Qm
    14 Sarah van Beilen AV PEC 1910 15,35 +1.3 m/s15,72


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    8 Suzan Plat AV PEC 1910 5,38 +0.7 m/s5,38