Vereniging 'Eindhoven Atletiek' op 'NK Junioren 2017'

Prijzen

Tim Verbaandert
  • Jongens Junior B - 1500m - 4:13,53
Tim Verbaandert
  • Jongens Junior B - 1500m_f - 4:11,59
Tim Verbaandert
  • Jongens Junior B - 3000m - 8:40,16
Sven Roosen
  • Jongens Junior B - 110mH - 14,53
Sven Roosen
  • Jongens Junior B - 400mH_f - 54,01
Sven Roosen
  • Jongens Junior B - 400mH - 57,48
Jolie Tops
  • Meisjes Junior A - 5000m - 17:19,87
Demi van den Wildenberg
  • Meisjes Junior B - 100m_hf - 12,06
Demi van den Wildenberg
  • Meisjes Junior B - 100m_f - 11,95

Hoogtepunten

Jolie Tops MJA 5000m
  • 17:19,87
  • Laura Schelling MJA 400m
  • 1:08,14
  • Jasper Cobussen JJB 100m
  • 11,68
  • Janna Doumpas MJB 200m
  • 26,05
  • Ole van der Horst JJB 100m
  • 11,68
  • Stan Van Helmond JJA 1500m
  • 4:24,22
  • Stan Van Helmond JJA 1500m_f
  • 4:18,07
  • Toon IJzerman JJA 400m
  • 51,64
  • Demi van den Wildenberg MJB 100m
  • 12,41
  • Janna Doumpas MJB 100m
  • 12,62
  •  

    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    11 Toon IJzerman 51,64 51,79


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    13 Stan Van Helmond 4:24,22Q 4:02,18


    Jongens Junior A - 1500 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Stan Van Helmond 4:18,07 ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    21 Jasper Cobussen 11,68Q +0.1 m/s11,87
    22 Ole van der Horst 11,68q +1.0 m/s11,63
    28 Riq de Wit 11,87 +1.1 m/s11,80


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    16 Ole van der Horst 11,74 +0.2 m/s---
    18 Jasper Cobussen 11,79 +1.7 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    14 Jasper Cobussen 23,32Q +0.1 m/s23,64
    17 Ole van der Horst 23,51q +2.2 m/s23,82


    Jongens Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    16 Ole van der Horst 23,61 +0.4 m/s---
    18 Jasper Cobussen 23,84 -0.3 m/s---


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    4 Bodhi van Selow 52,53Q 51,83


    Jongens Junior B - 400 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    6 Bodhi van Selow 52,38Q ---


    Jongens Junior B - 400 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Bodhi van Selow 52,12 ---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    13 Chiel Stikkelbroeck 2:03,93 2:04,52
    14 Jens Peeters 2:03,94 1:58,31
    20 Kjell Segers 2:04,81 2:05,64


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tim Verbaandert 4:13,53Q 3:56,34
    16 Ids van Korven 4:17,32 4:30,39


    Jongens Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResOBP
    2 Tim Verbaandert 4:11,59 ---


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tim Verbaandert 8:40,16 8:44,32


    Jongens Junior B - 110 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    Sven Roosen DNF ---


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBP
    2 Sven Roosen 14,53Q +1.4 m/s14,57


    Jongens Junior B - 400 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    1 Sven Roosen 54,01 ---


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    2 Sven Roosen 57,48Q 56,09


    Jongens Junior B - Kogelslingeren 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Bart van de Loo 36,28 33,46 X X 34,91 39,65 39,65 38,71


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.851.891.921.951.982.012.042.07ResOBP
    7 Robin Beks O XO XXO XXX 1,85 1,95
    8 Jasper Slingerland XO O O XXX 1,80 1,90


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    16 Laura Schelling 1:08,14 1:09,06


    Meisjes Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jolie Tops 17:19,87 10:25,64


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Demi van d...ildenberg 12,41Q +0.6 m/s11,78
    8 Janna Doumpas 12,62Q +0.6 m/s12,51


    Meisjes Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    3 Demi van d...ildenberg 12,06Q +0.1 m/s---
    9 Janna Doumpas 12,53 +0.1 m/s---


    Meisjes Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    3 Demi van d...ildenberg 11,95 +1.3 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    7 Janna Doumpas 26,05Q +2.3 m/s25,99


    Meisjes Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    8 Janna Doumpas 25,84q +2.9 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter finale

    # Naam Res OBP
    8 Janna Doumpas 26,06 +1.4 m/s---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    10 Luzan Janssen 2:17,23Q 2:14,07


    Meisjes Junior B - 800 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Luzan Janssen 2:16,42 ---


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    9 Yara Schoenmakers 4:52,30q 4:52,20


    Meisjes Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResOBP
    7 Yara Schoenmakers 4:48,56 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Janna Doumpas --- 4,98