Vereniging 'AV Attila' op 'NK Junioren 2017'

Prijzen

Robin van Riel
  • Jongens Junior A - 800m - 1:57,65
Robin van Riel
  • Jongens Junior A - 800m_f - 1:53,00
Rick Van Riel
  • Jongens Junior B - 800m - 2:00,35
Rick Van Riel
  • Jongens Junior B - 800m_f - 1:58,13
Mattijs Mols
  • Jongens Junior B - Discus - 53,07
Mattijs Mols
  • Jongens Junior B - Kogel - 18,58

Hoogtepunten

Robin van Riel JJA 800m
  • 1:57,65
  • Robin van Riel JJA 800m_f
  • 1:53,00
  • Doris Moggré MJB 100m
  • 13,41
  • Anne Hoeke MJB HSS
  • 10,89
  • Niels Beks JJA 200m_hf
  • 22,70
  • Iris Bastmeijer MJA 400mH
  • 1:05,78
  • Niels Beks JJA 100m
  • 11,43
  • Willemijn Fuite MJB 1500m
  • 5:12,18
  • Niels Beks JJA 100m_hf
  • 11,22
  • Iris Bastmeijer MJA 400mH_f
  • 1:06,86
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    13 Niels Beks 11,43Q -0.5 m/s11,23
    33 Tim Verhoeven 11,98 +0.1 m/s11,67


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    10 Niels Beks 11,22 -0.9 m/s---


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    17 Niels Beks 23,48Q +0.6 m/s22,70
    23 Mitchell Emmers 23,72q -0.9 m/s23,21


    Jongens Junior A - 200 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    10 Niels Beks 22,70 +1.5 m/s---
    Mitchell Emmers DNS ---


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Robin van Riel 1:57,65Q 1:50,32
    24 Jorg Schellekens 2:03,81 2:06,77


    Jongens Junior A - 800 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Robin van Riel 1:53,00 ---


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    25 Troy de Juncker 4:38,36 4:12,02
    28 Jorg Schellekens 4:40,53 4:29,00


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.601.701.751.801.831.861.891.921.951.982.012.072.12ResOBP
    10 Vincent Staat XXO XXX 1,80 1,95


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    34 Elton Nahr 12,05 +1.1 m/s11,75
    44 Olle Van der Walle 12,33 +0.4 m/s12,11


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Olle Van der Walle --- 55,99


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Rick Van Riel 2:00,35Q 1:58,31


    Jongens Junior B - 800 meter finale

    # Naam ResOBP
    3 Rick Van Riel 1:58,13 ---


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    11 Floris Meeuwse 1:03,04 1:02,34


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Mattijs Mols X 46,22 X 53,07 X 45,35 53,07 54,29


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Mattijs Mols 16,66 17,10 17,76 X 15,47 18,58 18,58 16,72


    Meisjes Junior A - 400 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    5 Iris Bastmeijer 1:06,86 ---


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    6 Iris Bastmeijer 1:05,78q 1:02,57


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    32 Doris Moggré 13,41 +0.6 m/s13,18


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    24 Willemijn Fuite 5:12,18 5:10,02


    Meisjes Junior B - 2000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    11 Willemijn Fuite 8:08,05 8:06,36


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    15 Floor Alessie 27,14 30,93 X 30,93 34,99


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Anne Hoeke 10,89 X X 10,66 X 10,61 10,89 +1.5 m/s10,88