Vereniging 'Hellas Utrecht' op 'NK Junioren 2017'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sanne van den Brink MJA Speer
  • 39,40
  • Nida Huijben MJA 400m_f
  • 57,94
  • Aaron Donker JJB 400mH
  • 1:06,46
  • Daphne Linnekamp MJA Ver
  • 5,32
  • Thom Clemens JJA 200m
  • 23,02
  • Sanne van den Brink MJA Discus
  • 38,89
  • Thom Clemens JJA 200m_hf
  • 23,04
  • Nida Huijben MJA 400m
  • 1:00,11
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Thom Clemens DNS 11,63


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    10 Thom Clemens 23,02Q -0.9 m/s23,91


    Jongens Junior A - 200 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    13 Thom Clemens 23,04 +1.5 m/s---


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Thom Clemens --- 52,23


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Alexander Meijkamp --- 12,75


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBP
    Koen van Perse --- 15,35


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    13 Aaron Donker 1:06,46 1:03,91


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Alexander Meijkamp --- 11,57


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Daphne Linnekamp DQ 12,77


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Daphne Linnekamp --- 26,28


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    8 Nida Huijben 1:00,11Q 57,39


    Meisjes Junior A - 400 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Nida Huijben 57,94 ---


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Sanne van den Brink X X 37,83 37,59 39,40 X 39,40 40,73


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Sanne van den Brink 34,25 38,89 38,38 38,75 X 36,22 38,89 36,53


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Daphne Linnekamp X 5,32 5,28 3,02 X X 5,32 -0.6 m/s5,43


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    5 Yara Linnekamp 25,75Q +1.9 m/s25,75


    Meisjes Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    7 Yara Linnekamp 25,75q +0.1 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter finale

    # Naam Res OBP
    7 Yara Linnekamp 26,00 +1.4 m/s---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Lotte Smink 37,81 38,24 X X 38,52 X 38,52 38,71


    Meisjes Junior B - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Lotte Smink 46,04 46,29 47,39 43,13 X 44,01 47,39 43,78


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.102.302.502.652.802.903.003.103.203.303.353.403.453.503.553.603.70ResOBP
    6 Samar Ahmed XO O O XO XXO XXX 3,10 3,00
    11 Kira van den Ham XO XXX 2,50 2,80


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    10 Yara Linnekamp 5,24 X 5,15 - - - 5,24 -0.7 m/s5,36