Vereniging 'AV Olympus `70' op 'NK Junioren 2017'

Prijzen

Samuel Chapple
  • Jongens Junior A - 800m - 1:57,12
Tom de Gelder
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:13,50
Tom de Gelder
  • Jongens Junior A - 1500m_f - 4:17,37

Hoogtepunten

Thelma Solleveld MJA 400m
  • 59,12
  • Emma Dekker MJA 800m
  • 2:16,99
  • Thelma Solleveld MJA 400m_f
  • 59,42
  • Samuel Chapple JJA 800m_f
  • 1:53,56
  • Tom de Gelder JJA 800m_f
  • 1:55,18
  • Tom de Gelder JJA 1500m
  • 4:13,50
  • Lisan Duijvestijn MJA 5000m
  • 18:13,07
  • Tom de Gelder JJA 800m
  • 1:57,79
  • Samuel Chapple JJA 800m
  • 1:57,12
  • Emma Dekker MJA 800m_f
  • 2:26,79
  •  

    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Samuel Chapple 1:57,12Q 1:51,53
    4 Tom de Gelder 1:57,79Q 1:51,90


    Jongens Junior A - 800 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Samuel Chapple 1:53,56 ---
    7 Tom de Gelder 1:55,18 ---


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tom de Gelder 4:13,50Q 3:54,57
    16 Tristan Valkenburg 4:25,43 4:13,30


    Jongens Junior A - 1500 meter finale

    # Naam ResOBP
    2 Tom de Gelder 4:17,37 ---


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    8 Guido Persoon 12,76 12,53 12,44 X 12,18 12,13 12,76 +0.8 m/s12,87


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    7 Alberto Biswane 11,40Q +0.4 m/s11,41


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    11 Alberto Biswane 11,59 +0.3 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    9 Alberto Biswane 23,10Q +1.5 m/s23,28


    Jongens Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    12 Alberto Biswane 23,30 -0.3 m/s---


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Bo Herrewijnen --- 43,08


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    4 Thelma Solleveld 59,12Q 57,55


    Meisjes Junior A - 400 meter finale

    # Naam ResOBP
    7 Thelma Solleveld 59,42 ---


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Emma Dekker 2:16,99Q 2:18,09


    Meisjes Junior A - 800 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Emma Dekker 2:26,79 ---


    Meisjes Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Lisan Duijvestijn 18:13,07 17:05,45


    Meisjes Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Isa Leen 10:47,27 10:56,16


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    13 Danique De Brabander 28,29 X 28,54 28,54 30,79


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Danique De Brabander 9,98 11,08 11,25 11,25 11,61


    Meisjes Junior B - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Danique De Brabander 30,99 X 42,26 X 41,88 X 42,26 41,74