Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
A.S.A.V. Aquila Aquila 0
AAC AAC 10
AAC `61 AC61 7
AAV SISU SISU 0
AAV `36 AV36 6
AC Olympia (Halsteren) OLMP 0
AC TION TION 3
AC Waterland ACWA 0
Achterhoekse Sport Vereniging ASV 0
ACO / Van Elderen ACO 3
ACW `66 ACW 1
ADRT Pegasus PGSS 0
AKU AKU 2
Almere `81 AM81 13
Altena Road Runners ALTN 0
Altis ALTS 11
Amsterdamse Studenten Holver. ''Nereus'' ASHN 0
Arena Atletiek ARNA 0
ARO `88 AR88 0
Artemis ARTM 0
ARV Achilles ACHL 0
ARV Ilion ILIO 17
ATC `75 AT75 1
Atl. en Wandelvereniging Delden 2005 AWDL 0
Atledo ATLD 4
Atletico `73 AL73 4
Atletiek en Har(t)loopclub Engelen ENGL 0
Atletiek Helden HLDN 0
Atletiek Leudal LEUD 0
Atletiek Maastricht MSTR 0
Atletiek Oirschot OIRS 0
Atletiek Vereniging AAA AAA 0
Atletiekunie AU 0
Atletiekvereniging ATH ATH 2
Atletiekvereniging MarathonPlus AVMP 0
ATV Venray VNRY 1
AV 1923 AV23 14
AV Aalsmeer ALSM 5
AV Achil `87 AC87 0
AV Achilles Top ATOP 6
AV Aquilo AQLO 1
AV Archeus ARCH 3
AV Argo ARGO 5
AV Astylos ASTL 0
AV Athleta ATLT 0
AV Athlos ATLS 6
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV Atos ATOS 6
AV Attila ATTL 17
AV Atverni ATVN 19
AV Caesar CAES 1
AV Castricum CSTR 20
AV Cifla CFLA 14
AV Clytoneus CLYT 6
AV Daventria 1906 DVTR 5
AV De Gemzen GMZN 5
AV De Keien KEIN 2
AV De Koplopers KOPL 0
AV De Liemers LMRS 3
AV De Spartaan SPTN 17
AV de Sprinter MDSP 0
AV De Wielingen WLNG 0
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 2
AV Edam EDAM 4
AV Feniks FNKS 6
AV Fivelstreek FVLS 0
AV Flevo Delta FLDT 14
AV Fortuna FRTN 6
AV Gelre GLRE 0
AV Generaal Michaelis AVGM 2
AV Goor `75 GOOR 0
AV Gouda GOUD 7
AV Groene Ster GRST 0
AV Haaksbergen HKBG 1
AV Haarlem HRLM 0
AV Haarlemmermeer HLLM 11
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 10
AV Hera HERA 1
AV Hollandia HLLD 1
AV Holten HLTN 0
AV Horror Sneek HRRR 3
AV Hylas HYLS 3
AV Impala IMPL 1
AV Iphitos IPHS 0
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 3
AV Lycurgus LYCG 30
AV Maasrunners MSRN 0
AV Marvel MRVL 0
AV Monnickendam MNNK 0
AV NEA-Volharding NEAV 2
AV Nijkerk NKRK 0
AV NOP NOP 13
AV NOVA NOVA 3
AV Olympus `70 OL70 11
AV Oss `78 OS78 4
AV Pallas `67 PL67 0
AV Pallas `93 PL93 0
AV Parthenon PRTH 0
AV Passaat PSST 9
AV PEC 1910 PEC 14
AV Phoenix PHNX 1
AV Pijnenburg PNBG 2
AV Reusel `69 RS69 0
AV Rijnsoever RYNS 0
AV Rijssen RSSN 4
AV Ron Clarke RNCL 0
AV Rucphen `90 RU90 0
AV Salland SLLN 1
AV Scheldesport SCSP 0
AV Sparta SPRT 8
AV Spartacus SPTC 1
AV Spiridon SPRD 6
AV Spirit Lelystad SPLS 2
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 8
AV Sporting Boxmeer SPBX 0
AV Sprint SPRN 16
AV Spurt `88 SP88 0
AV Standdaarbuiten `90 ST90 0
AV Start `78 ST78 2
AV Startbaan STBN 9
AV Statina STTN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Texel TEXL 0
AV Trias TRAS 11
AV Triathlon Triathlon 5
AV Twenterand TWRD 0
AV Unitas UNTS 16
AV Valkenswaard AVV 1
AV Veluwe VLWE 0
AV Waterweg WTWG 0
AV Weert WRT 1
AV Wieringermeer WRNG 1
AV Wijchen WYCH 5
AV Zaanland ZNLD 1
AV Zeewolde ZWLD 0
AV Zuidwal ZDWL 2
AV `34 Apeldoorn AV34 8
AV `40 AV40 4
AV `47 AV47 4
AV `56 AV56 5
AV `t Jasper Sport JSPR 0
AV-Olympus Land van Cuijk OLLC 0
AVA `70 AV70 1
Avanti-Wilskracht AVWK 0
Avantri AVTR 3
AVO 1983 AV83 0
AVON AVON 0
avVN AVVN 0
BAV BAV 0
BB lopers BBLP 0
CAV Energie ENRG 10
CAV Tenaco TNCO 0
ChiTA Chita 0
Cialfo CLFO 2
Ciko `66 CIKO 16
Climax CLMX 7
Currimus Currimus 0
DAK DAK 3
DAV Kronos KRNS 1
De Kieviten KVTN 0
De Lat LAT 0
DE LOPER DLOP 0
De Veenlopers VNLP 0
De-Atleet DATL 0
Delta Lloyd Groep Runningteam DLGR 0
Delta Sport DLSP 1
DEM DEM 15
DES DES 0
DJA DJA 5
DK en AV Hercules HRCL 0
Dolichos HVDS 0
DOS DOS 0
Dutch Gay & Lesbian Athletics DGLA 0
Dynamica ADSV DNMC 0
EAC De Sperwers SPWS 3
Eindhoven Atletiek EHAT 21
Erasmus UR Roadrunners EURR 0
ESAV Asterix ASTX 1
Feniks Feniks 0
Fit FIT 5
Fortius FORT 6
GAC Gemert GACG 0
GAC Hilversum GACH 16
Gehandicapten Sportclub Emmen GSEM 0
Geldrop Runners GDRP 0
Gloria Atletiek GLRA 0
González Running Team GRTM 0
GPSOV GPSV 0
Groningen Atletiek GRNG 21
GSAV Vitalis VTLS 2
GVAC GVAC 5
Gymastiek en Atletiek Vereniging SOS SOS 0
Haag Atletiek HAAG 37
HAC HAC 2
HAC `63 HC63 6
Hardloopclub Amsterdam HCA 0
Hellas Utrecht HLLS 11
Hunzerunners Loopgroep Annen HNZR 0
Invictus INVC 0
Isala `96 ISLA 1
Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI ATHL 0
KAV Holland KAVH 16
Kronos Kronos 0
LAAC Twente LAAC 1
Leiden Atletiek LATL 25
Leiden Road Runners Club LRRC 0
LOGO LOGO 0
Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
Loopgroep Astrea LGAT 0
Loopgroep Bedum LGBM 0
Loopgroep Beilen LGBL 0
Loopgroep Bunnik LGBK 0
Loopgroep de Drentsche Aa LGDA 0
Loopgroep De Grenslaupers LDGL 0
Loopgroep De Lutte LGLT 0
Loopgroep De Springbokken LGSB 0
Loopgroep Goirle LGGL 0
Loopgroep GoRun LGGR 0
Loopgroep Hoorn LGHN 0
Loopgroep Houten LGHT 0
Loopgroep Nienoord LGNN 0
Loopgroep Oegstgeest LGOG 0
Loopgroep PK LGPK 0
Loopgroep Rosmalen LGRM 0
Loopgroep Wijbosch LGWB 0
Loopgroep Zuidhorn LGZH 0
LoopgroepGieten LGGN 0
Loopvereniging TOF TOF 0
Lopersgroep Deurne LGDR 2
Lopersvereniging Groenlo GRNL 0
LV Plantaris PLNT 0
Marathon Pim Mulier MPM 11
MSV en AV Flakkee FLKK 1
Nederland NED 0
Nijmegen Atletiek NYMG 6
No-Limits NOLM 0
Noordwijkerhoutse Strandlopers NSL 0
NSAV `t Haasje HAAS 1
O.S.S. - VOLO VOLO 1
OLAT OLAT 0
Omnisport Omni 0
Only Friends OF 0
OSM `75 OSM 0
PAC PAC 57
Phanos PHNS 13
Prins Hendrik PH 31
PSV atletiek PSVA 0
RK HAV RKHV 2
Road Runners Etten Leur RREL 0
Rotterdam Atletiek RDAM 16
Rotterdam Running Ambassadors RRA 0
RRZ RRZ 0
Runners Club Woerden RCWN 0
Runners Stadskanaal STDK 0
Running Athletic Point RAP 0
Running Holland RHV 0
Running2000 2000 0
RWV RWV 0
SAV SAV 6
SC Antilope ANTL 0
SC Reeuwijk SCRW 1
Scopias Atletiek SCPS 4
Scorpio SCRP 6
Seven Hills Running Team SHRT 0
Spado SPDO 26
Spark SPRK 0
Sporthal Galgenwaard Galgenwaard 0
Sportlust/LG De Zandstuve SLGZ 0
STAP Brunssum STAP 0
STB STB 0
Stichting Nelli Cooman Games NelliCooman 0
SV Diomedon DMDN 0
SV Fortuna `67 FT67 0
SV Friesland FRSL 0
SV Jupiter JPTR 0
SV Kombijsport KMBS 0
SV Noordkop NRDK 2
SV Putten PTTN 0
SV Sportlust SPLT 0
SV Veendam Atletiek VNDM 1
SV Vitesse '08 VT08 0
Swift Atletiek SWFT 9
TAS `82 TS82 0
Taxandria Atletiek TXND 4
Tempo AV TMPO 4
TGAV TGAV 0
The Hague Road Runners HRR 0
THOR THOR 7
Tilburg Road Runners TRR 1
TLV ''De Langstraat'' TLVL 0
Trackstars TSNL 0
Trecho TRCH 0
Trim- en Trainingsgroep Weesp WSP 0
TSAV Parcival PRCV 0
Typhoon TPHN 3
U-Track UTRK 9
Uros Uros 0
VAV VAV 3
Venloop Running Team VRT 5
Verenigde Lopers Team10 2008 TM10 0
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 6
Voorne Atletiek VRNE 3
Voorschoten `97 VS97 0
WAV Tartletos TRTL 1
Willebroek-Boom Atletiekclub WIBO 0
WZK/TRI TEAM Wassenaar WSSN 0
ZOEV ZOEV 0

Prijzen

Daan Lubberdink
  • Jongens Junior A - 100m - 10,97
Isayah Boers
  • Jongens Junior A - 100m - 10,98
Dominique Zwiep
  • Jongens Junior A - 100m - 11,01
Dominique Zwiep
  • Jongens Junior A - 100m_hf - 10,82
Isayah Boers
  • Jongens Junior A - 100m_hf - 10,89
Daan Lubberdink
  • Jongens Junior A - 100m_hf - 10,95
Shaquille Haverkamp
  • Jongens Junior A - 100m_f - 10,71
Isayah Boers
  • Jongens Junior A - 100m_f - 10,75
Dominique Zwiep
  • Jongens Junior A - 100m_f - 10,89
Isayah Boers
  • Jongens Junior A - 200m - 21,81
Mustafa Hassan Mahamuud
  • Jongens Junior A - 200m - 21,90
Daan Lubberdink
  • Jongens Junior A - 200m - 21,90
Isayah Boers
  • Jongens Junior A - 200m_hf - 21,75
Sawa Bezelev
  • Jongens Junior A - 200m_hf - 21,82
Daan Lubberdink
  • Jongens Junior A - 200m_hf - 22,05
Isayah Boers
  • Jongens Junior A - 200m_f - 21,48
Daan Lubberdink
  • Jongens Junior A - 200m_f - 21,90
Mustafa Hassan Mahamuud
  • Jongens Junior A - 200m_f - 21,95
Lars Van Hoeven
  • Jongens Junior A - 400m - 50,19
Ramsey Angela
  • Jongens Junior A - 400m - 50,32
Bram van der Jagt
  • Jongens Junior A - 400m - 50,41
Ramsey Angela
  • Jongens Junior A - 400m_f - 49,03
Lars Van Hoeven
  • Jongens Junior A - 400m_f - 49,52
Thieme Schmidt
  • Jongens Junior A - 400m_f - 49,60
Bram Anderiessen
  • Jongens Junior A - 800m - 1:56,90
Samuel Chapple
  • Jongens Junior A - 800m - 1:57,12
Robin van Riel
  • Jongens Junior A - 800m - 1:57,65
Robin van Riel
  • Jongens Junior A - 800m_f - 1:53,00
Bram Anderiessen
  • Jongens Junior A - 800m_f - 1:53,26
Twan Pormes
  • Jongens Junior A - 800m_f - 1:53,55
Tom de Gelder
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:13,50
Sam Kraaijeveld
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:13,73
Abdikhani Mohamed
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:13,88
Sam Kraaijeveld
  • Jongens Junior A - 1500m_f - 4:17,14
Tom de Gelder
  • Jongens Junior A - 1500m_f - 4:17,37
Jelte van Atten
  • Jongens Junior A - 1500m_f - 4:17,48
Luuk Maas
  • Jongens Junior A - 5000m - 14:51,33
Maikel Peeman
  • Jongens Junior A - 5000m - 14:52,80
Tom Hendrikse
  • Jongens Junior A - 5000m - 15:22,60
Liam van der Schaaf
  • Jongens Junior A - 110mH_f - 13,80
Dave Wesselink
  • Jongens Junior A - 110mH_f - 14,18
Yslain Verwaal
  • Jongens Junior A - 110mH_f - 14,65
Liam van der Schaaf
  • Jongens Junior A - 110mH - 14,17
Sander Koops
  • Jongens Junior A - 110mH - 14,40
Yslain Verwaal
  • Jongens Junior A - 110mH - 14,59
Maurik de Groot
  • Jongens Junior A - 400mH - 58,29
Bram van Hastenberg
  • Jongens Junior A - 400mH - 58,62
Martin Oonincx
  • Jongens Junior A - 400mH - 59,35
Achraf Boutkabout
  • Jongens Junior A - 3000m SC - 10:07,27
Max Meuleman
  • Jongens Junior A - 3000m SC - 10:18,79
Rens Simons
  • Jongens Junior A - 3000m SC - 10:28,95
Julian de Leeuw
  • Jongens Junior A - Speer - 57,52
Martijn Hoogewerf
  • Jongens Junior A - Speer - 56,89
Floris Aarts
  • Jongens Junior A - Speer - 52,45
Timo in t Hout
  • Jongens Junior A - Discus - 46,53
Nick Godschalk
  • Jongens Junior A - Discus - 45,53
Martijn Hoogewerf
  • Jongens Junior A - Discus - 43,37
Timo in t Hout
  • Jongens Junior A - Kogel - 16,19
Floris Aarts
  • Jongens Junior A - Kogel - 14,08
Rein van Houwelingen
  • Jongens Junior A - Kogel - 14,02
Ruben Smink
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 55,31
Stephan Huis in t Veld
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 54,71
Bryan van Ingen
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 53,85
Sven van Merode
  • Jongens Junior A - Hoog - 2,07
Dirk Aarts
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,98
Julian Record
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,95
Martijn Kroes
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,95
Scott Boon
  • Jongens Junior A - HSS - 14,50
Roy van Zijl
  • Jongens Junior A - HSS - 13,80
Jamil Hassan
  • Jongens Junior A - HSS - 13,79
Rick Hollestelle
  • Jongens Junior A - Polshoog - 4,50
Koen Koenders
  • Jongens Junior A - Polshoog - 4,50
Koen Stapel
  • Jongens Junior A - Polshoog - 4,40
Rafael Raap
  • Jongens Junior A - Ver - 7,18
Alexander Soethout
  • Jongens Junior A - Ver - 7,15
Loic Wondel
  • Jongens Junior A - Ver - 7,13
Pierre ten Holder
  • Jongens Junior B - 100m - 11,19
Keitharo Oosterwolde
  • Jongens Junior B - 100m - 11,25
Isiah Emanuelson
  • Jongens Junior B - 100m - 11,26
Levi Hazes
  • Jongens Junior B - 100m_hf - 11,13
Pierre ten Holder
  • Jongens Junior B - 100m_hf - 11,19
Maarten Emmaneel
  • Jongens Junior B - 100m_hf - 11,22
Onyema Adigida
  • Jongens Junior B - 100m_f - 10,91
Jordan Knops
  • Jongens Junior B - 100m_f - 10,99
Levi Hazes
  • Jongens Junior B - 100m_f - 10,99
Onyema Adigida
  • Jongens Junior B - 200m - 21,63
Pim van Bakel
  • Jongens Junior B - 200m - 22,45
Isiah Emanuelson
  • Jongens Junior B - 200m - 22,47
Onyema Adigida
  • Jongens Junior B - 200m_hf - 21,88
Maarten Emmaneel
  • Jongens Junior B - 200m_hf - 22,55
Isiah Emanuelson
  • Jongens Junior B - 200m_hf - 22,64
Onyema Adigida
  • Jongens Junior B - 200m_f - 21,84
Jordan Knops
  • Jongens Junior B - 200m_f - 22,44
Maarten Emmaneel
  • Jongens Junior B - 200m_f - 22,50
Julian Freeke
  • Jongens Junior B - 400m - 50,89
Tunji Abisoye
  • Jongens Junior B - 400m - 51,87
Hidde Leenders
  • Jongens Junior B - 400m - 52,25
Tunji Abisoye
  • Jongens Junior B - 400m_hf - 51,18
Quinten van Ommen
  • Jongens Junior B - 400m_hf - 51,23
Julian Freeke
  • Jongens Junior B - 400m_hf - 51,47
Tunji Abisoye
  • Jongens Junior B - 400m_f - 49,72
Quinten van Ommen
  • Jongens Junior B - 400m_f - 50,47
Julian Freeke
  • Jongens Junior B - 400m_f - 50,54
Rick Van Riel
  • Jongens Junior B - 800m - 2:00,35
Djoao Lobles
  • Jongens Junior B - 800m - 2:00,82
Timo Stegink
  • Jongens Junior B - 800m - 2:00,95
Djoao Lobles
  • Jongens Junior B - 800m_f - 1:56,97
Najib Hassan
  • Jongens Junior B - 800m_f - 1:57,99
Rick Van Riel
  • Jongens Junior B - 800m_f - 1:58,13
Tim Verbaandert
  • Jongens Junior B - 1500m - 4:13,53
Bezuayehu Petersen
  • Jongens Junior B - 1500m - 4:13,84
Jort Benz
  • Jongens Junior B - 1500m - 4:13,92
Djoao Lobles
  • Jongens Junior B - 1500m_f - 4:10,61
Tim Verbaandert
  • Jongens Junior B - 1500m_f - 4:11,59
Najib Hassan
  • Jongens Junior B - 1500m_f - 4:13,90
Tim Verbaandert
  • Jongens Junior B - 3000m - 8:40,16
Max Polak
  • Jongens Junior B - 3000m - 8:41,60
Stan Schipperen
  • Jongens Junior B - 3000m - 8:50,93
Sven Jansons
  • Jongens Junior B - 110mH_hf - 13,85
Guus Nijkamp
  • Jongens Junior B - 110mH_hf - 14,28
Léon Mak
  • Jongens Junior B - 110mH_hf - 14,32
Sven Jansons
  • Jongens Junior B - 110mH_f - 13,81
Sil Negenman
  • Jongens Junior B - 110mH_f - 14,07
Guus Nijkamp
  • Jongens Junior B - 110mH_f - 14,08
Sven Jansons
  • Jongens Junior B - 110mH - 14,17
Sven Roosen
  • Jongens Junior B - 110mH - 14,53
Philip van de Beek
  • Jongens Junior B - 110mH - 14,62
Sven Roosen
  • Jongens Junior B - 400mH_f - 54,01
Hans Harting
  • Jongens Junior B - 400mH_f - 56,46
Joep de Wit
  • Jongens Junior B - 400mH_f - 56,77
Hans Harting
  • Jongens Junior B - 400mH - 57,41
Sven Roosen
  • Jongens Junior B - 400mH - 57,48
Joep de Wit
  • Jongens Junior B - 400mH - 58,24
Norbert Weijenberg
  • Jongens Junior B - 2000m SC - 6:25,30
Haico Boer
  • Jongens Junior B - 2000m SC - 6:32,46
Tsega Kifle
  • Jongens Junior B - 2000m SC - 6:36,24
Jori Verroen
  • Jongens Junior B - Speer - 57,84
Julian Vos
  • Jongens Junior B - Speer - 55,98
Jeroen Maas
  • Jongens Junior B - Speer - 55,62
Mattijs Mols
  • Jongens Junior B - Discus - 53,07
Joris Pals
  • Jongens Junior B - Discus - 47,05
Owen Smidt
  • Jongens Junior B - Discus - 43,79
Mattijs Mols
  • Jongens Junior B - Kogel - 18,58
Shaquille Emanuelson
  • Jongens Junior B - Kogel - 17,27
Ruud Louter
  • Jongens Junior B - Kogel - 16,29
Joris Pals
  • Jongens Junior B - Kogelsl - 61,44
Daan Schade
  • Jongens Junior B - Kogelsl - 55,01
Tim de Greef
  • Jongens Junior B - Kogelsl - 45,25
Jaden Bernabela
  • Jongens Junior B - Hoog - 2,04
Stan Nijhuis
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,98
Léon Mak
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,92
Daan Hoomoedt
  • Jongens Junior B - HSS - 13,74
Fabian Biondina
  • Jongens Junior B - HSS - 13,69
Joshua Wegman
  • Jongens Junior B - HSS - 13,53
Léon Mak
  • Jongens Junior B - Polshoog - 4,50
Philip van de Beek
  • Jongens Junior B - Polshoog - 4,35
Marnix Kolkman
  • Jongens Junior B - Polshoog - 4,25
Sven Jansons
  • Jongens Junior B - Ver - 7,08
Jaden Bernabela
  • Jongens Junior B - Ver - 6,88
Damian Felter
  • Jongens Junior B - Ver - 6,62
Bowien Jansen
  • Meisjes Junior A - 100m - 11,78
Maayke Tjin A-Lim
  • Meisjes Junior A - 100m - 11,92
Lieke Klaver
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,20
Lieke Klaver
  • Meisjes Junior A - 100m_f - 11,74
Bowien Jansen
  • Meisjes Junior A - 100m_f - 11,83
Maayke Tjin A-Lim
  • Meisjes Junior A - 100m_f - 12,07
Bowien Jansen
  • Meisjes Junior A - 200m - 24,21
Lieke Klaver
  • Meisjes Junior A - 200m - 25,12
Eveline Saalberg
  • Meisjes Junior A - 200m - 25,34
Lieke Klaver
  • Meisjes Junior A - 200m_f - 23,90
Andrea Bouma
  • Meisjes Junior A - 200m_f - 24,34
Eveline Saalberg
  • Meisjes Junior A - 200m_f - 24,92
Andrea Bouma
  • Meisjes Junior A - 400m - 57,99
Melanie de Vries
  • Meisjes Junior A - 400m - 58,73
Roos van Zwam
  • Meisjes Junior A - 400m - 58,73
Andrea Bouma
  • Meisjes Junior A - 400m_f - 55,70
Melanie de Vries
  • Meisjes Junior A - 400m_f - 55,96
Isa Videler
  • Meisjes Junior A - 400m_f - 56,77
Ashley Melcherts
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:16,32
Jetske van Kampen
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:16,40
Anouk Prop
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:16,92
Ashley Melcherts
  • Meisjes Junior A - 800m_f - 2:11,16
Jetske van Kampen
  • Meisjes Junior A - 800m_f - 2:12,79
Anouk Prop
  • Meisjes Junior A - 800m_f - 2:13,26
Jasmijn Bakker
  • Meisjes Junior A - 1500m - 4:28,55
Diane van Es
  • Meisjes Junior A - 1500m - 4:28,61
Maaike Telkamp
  • Meisjes Junior A - 1500m - 4:34,29
Diane van Es
  • Meisjes Junior A - 5000m - 16:46,80
Jasmijn Lau
  • Meisjes Junior A - 5000m - 16:51,37
Jolie Tops
  • Meisjes Junior A - 5000m - 17:19,87
Maayke Tjin A-Lim
  • Meisjes Junior A - 100mH - 13,80
Janke Strijp
  • Meisjes Junior A - 100mH - 14,69
Rianne Beuling
  • Meisjes Junior A - 100mH - 14,74
Maayke Tjin A-Lim
  • Meisjes Junior A - 100mH_f - 13,61
Janke Strijp
  • Meisjes Junior A - 100mH_f - 14,63
Rianne Beuling
  • Meisjes Junior A - 100mH_f - 14,76
Isa Videler
  • Meisjes Junior A - 400mH_f - 1:01,17
Janke Strijp
  • Meisjes Junior A - 400mH_f - 1:03,10
Nikki Kraaijeveld
  • Meisjes Junior A - 400mH_f - 1:03,86
Janke Strijp
  • Meisjes Junior A - 400mH - 1:04,03
Isa Videler
  • Meisjes Junior A - 400mH - 1:04,05
Nikki Kraaijeveld
  • Meisjes Junior A - 400mH - 1:04,80
Kristel van den Berg
  • Meisjes Junior A - 3000m SC - 11:04,63
Sanne Mooldijk
  • Meisjes Junior A - 3000m SC - 11:24,15
Pamela Alzate Ramirez
  • Meisjes Junior A - 3000m SC - 11:57,56
Emma Oosterwegel
  • Meisjes Junior A - Speer - 51,94
Emma van Arendonk
  • Meisjes Junior A - Speer - 45,54
Ilhem Tamrouti
  • Meisjes Junior A - Speer - 45,39
Enid Duut
  • Meisjes Junior A - Discus - 50,25
Benthe Konig
  • Meisjes Junior A - Discus - 48,61
Iris de Ruiter
  • Meisjes Junior A - Discus - 41,34
Jessica Schilder
  • Meisjes Junior A - Kogel - 15,63
Benthe Konig
  • Meisjes Junior A - Kogel - 15,09
Enid Duut
  • Meisjes Junior A - Kogel - 13,78
Tia Ackermans
  • Meisjes Junior A - Kogelsl - 43,16
Adrian Vrijenhoek
  • Meisjes Junior A - Kogelsl - 41,63
Judy Van der Drift
  • Meisjes Junior A - Kogelsl - 39,14
Manon Schoop
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,74
Emma Oosterwegel
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,68
Marjolein Bolten
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,68
Wouke van t Klooster
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,68
Judeska Sheppard
  • Meisjes Junior A - HSS - 11,55
Danielle Spek
  • Meisjes Junior A - HSS - 11,51
Natalie Puper
  • Meisjes Junior A - HSS - 11,39
Marijke Wijnmaalen
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 3,90
Sterre de Booy
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 3,65
Tinka Broekman
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 3,60
Natalie Puper
  • Meisjes Junior A - Ver - 5,92
Jinke van der Sluis
  • Meisjes Junior A - Ver - 5,74
Lena Kater
  • Meisjes Junior A - Ver - 5,49
Minke Bisschops
  • Meisjes Junior B - 100m - 11,83
Nketia Seedo
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,01
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,20
Nketia Seedo
  • Meisjes Junior B - 100m_hf - 11,77
Minke Bisschops
  • Meisjes Junior B - 100m_hf - 11,94
Demi van den Wildenberg
  • Meisjes Junior B - 100m_hf - 12,06
Minke Bisschops
  • Meisjes Junior B - 100m_f - 11,77
Nketia Seedo
  • Meisjes Junior B - 100m_f - 11,84
Demi van den Wildenberg
  • Meisjes Junior B - 100m_f - 11,95
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 200m - 24,52
Anna Roelofs
  • Meisjes Junior B - 200m - 24,62
Anouk Rensink
  • Meisjes Junior B - 200m - 25,49
Anna Roelofs
  • Meisjes Junior B - 200m_hf - 24,45
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 200m_hf - 24,76
Zoë Meyer
  • Meisjes Junior B - 200m_hf - 25,40
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 200m_f - 23,92
Anna Roelofs
  • Meisjes Junior B - 200m_f - 24,10
Zoë Meyer
  • Meisjes Junior B - 200m_f - 25,24
Femke Bol
  • Meisjes Junior B - 400m - 56,54
Bregje Sloot
  • Meisjes Junior B - 400m - 58,36
Jonne Walstra
  • Meisjes Junior B - 400m - 58,87
Femke Bol
  • Meisjes Junior B - 400m_hf - 54,45
Bregje Sloot
  • Meisjes Junior B - 400m_hf - 57,31
Eva Nijdam
  • Meisjes Junior B - 400m_hf - 57,61
Femke Bol
  • Meisjes Junior B - 400m_f - 54,39
Suzanne Libbers
  • Meisjes Junior B - 400m_f - 56,52
Eva Nijdam
  • Meisjes Junior B - 400m_f - 57,15
Anne Knijnenburg
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:14,55
Kirsten Otten
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:14,62
Femke Been
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:14,96
Anne Knijnenburg
  • Meisjes Junior B - 800m_f - 2:15,26
Femke Been
  • Meisjes Junior B - 800m_f - 2:15,59
Kirsten Otten
  • Meisjes Junior B - 800m_f - 2:15,82
Lydia van Dijk
  • Meisjes Junior B - 1500m - 4:48,78
Sarah Peerik
  • Meisjes Junior B - 1500m - 4:49,30
Roos Blokhuis
  • Meisjes Junior B - 1500m - 4:49,41
Roos Blokhuis
  • Meisjes Junior B - 1500m_f - 4:31,87
Lydia van Dijk
  • Meisjes Junior B - 1500m_f - 4:37,01
Shirin van Anrooij
  • Meisjes Junior B - 1500m_f - 4:39,35
Floor Doornwaard
  • Meisjes Junior B - 3000m - 9:57,46
Shirin van Anrooij
  • Meisjes Junior B - 3000m - 10:07,07
Manjorie Janssen
  • Meisjes Junior B - 3000m - 10:07,97
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 100mH_hf - 14,04
Kadidja Sangare
  • Meisjes Junior B - 100mH_hf - 14,42
Nienke Madderom
  • Meisjes Junior B - 100mH_hf - 14,51
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 100mH_f - 14,22
Kadidja Sangare
  • Meisjes Junior B - 100mH_f - 14,42
Joyce Schumacher
  • Meisjes Junior B - 100mH_f - 14,51
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior B - 100mH - 14,32
Femke Frijters
  • Meisjes Junior B - 100mH - 14,54
Joyce Schumacher
  • Meisjes Junior B - 100mH - 14,59
Femke Frijters
  • Meisjes Junior B - 400mH_f - 1:01,31
Eveline de Jong
  • Meisjes Junior B - 400mH_f - 1:04,12
Vera Derksema
  • Meisjes Junior B - 400mH_f - 1:04,41
Femke Frijters
  • Meisjes Junior B - 400mH - 1:03,16
Vera Derksema
  • Meisjes Junior B - 400mH - 1:05,84
Nina Franke
  • Meisjes Junior B - 400mH - 1:06,16
Marije Hijman
  • Meisjes Junior B - 2000m SC - 6:50,82
Madelief Kok
  • Meisjes Junior B - 2000m SC - 7:03,96
Anouk van Gils
  • Meisjes Junior B - 2000m SC - 7:12,11
Diede van der Meer
  • Meisjes Junior B - Speer - 43,89
Tosca Smit
  • Meisjes Junior B - Speer - 43,12
Danara Dewi Stoppels
  • Meisjes Junior B - Speer - 42,86
Dara Obot
  • Meisjes Junior B - Discus - 50,28
Jorinde van Klinken
  • Meisjes Junior B - Discus - 48,60
Alida van Daalen
  • Meisjes Junior B - Discus - 47,26
Jorinde van Klinken
  • Meisjes Junior B - Kogel - 18,97
Alida van Daalen
  • Meisjes Junior B - Kogel - 15,28
Jenny Tchedjo
  • Meisjes Junior B - Kogel - 14,36
Jorinde van Klinken
  • Meisjes Junior B - Kogelsl - 60,05
Judith Ama Maanan Essemiah
  • Meisjes Junior B - Kogelsl - 54,73
Ella Meuwissen
  • Meisjes Junior B - Kogelsl - 48,67
Nicole Etman
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,70
Diede van der Meer
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,67
Inez Bouwen
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,60
Kimberley Booij
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,60
Louiza Kruiswijk
  • Meisjes Junior B - HSS - 11,64
Edikan Ekpo
  • Meisjes Junior B - HSS - 11,48
Nikki Boon
  • Meisjes Junior B - HSS - 11,42
Nanah Fung-Loy
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 3,55
Saskia van der Boor
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 3,50
Karlijn Schouten
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 3,45
Pauline Hondema
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,78
Joyce Schumacher
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,71
Nikki Boon
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,60

Hoogtepunten

Liam van der Schaaf PHNS JJA 110mH_f
  • 13,80
  • Koen Koenders PH JJA Polshoog
  • 4,50
  • Emma Oosterwegel DVTR MJA Speer
  • 51,94
  • Rick Hollestelle ALTS JJA Polshoog
  • 4,50
  • Jessica Schilder HERA MJA Kogel
  • 15,63
  • Dave Wesselink TRAS JJA 110mH_f
  • 14,18
  • Liam van der Schaaf PHNS JJA 110mH
  • 14,17
  • Lieke Klaver SAV MJA 100m_f
  • 11,74
  • Lieke Klaver SAV MJA 200m_f
  • 23,90
  • Manon Schoop NOP MJA Hoog
  • 1,74
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Daan Lubberdink Ciko `66 10,97Q -0.5 m/s10,93
    2 Isayah Boers Phanos 10,98Q +0.1 m/s10,71
    3 Dominique Zwiep Rotterdam 11,01Q +0.9 m/s10,93
    4 Rafael Raap PAC 11,03Q +0.9 m/s11,08
    5 Jim van Gorkum Spado 11,08Q -0.5 m/s10,80
    6 Shaquille Haverkamp Rotterdam 11,16Q +0.1 m/s10,62
    7 Sawa Bezelev AV Athlos 11,16Q -0.5 m/s10,98
    8 Joris van Gool AV Spiridon 11,21Q +1.1 m/s10,53
    9 Milo Zech...allebroek Leiden 11,23Q -0.5 m/s11,17
    10 Pelle Gelderblom Zeeland 11,26Q +1.1 m/s11,33
    11 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,31Q +0.1 m/s11,37
    12 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,37Q +1.1 m/s11,29
    13 Jordy Kluft DEM 11,43Q +0.1 m/s11,23
    13 Niels Beks AV Attila 11,43Q -0.5 m/s11,23
    15 Kristian Mos Heerenveen 11,50Q -0.5 m/s11,47
    16 Koen van Ruremonde GVAC 11,51Q +0.1 m/s11,29
    17 Olav Donker PH 11,53Q +0.9 m/s11,40
    18 Ruben de Vries Rotterdam 11,56q -0.5 m/s11,38
    19 Mark Roosien AV Hylas 11,58q +0.9 m/s11,73
    20 Wouter Nieuwhof Ciko `66 11,59Q +0.1 m/s11,61
    21 Brent van de Blaak Climax 11,59q +0.1 m/s11,58
    22 Remly Vry Phanos 11,61q -0.5 m/s11,56
    23 Danu Mulyo AC TION 11,61q +0.9 m/s11,52
    24 Yarán Wienneke GACH 11,69q +0.1 m/s11,36
    25 Jan Polman Nijmegen 11,72 -0.5 m/s11,51
    26 Florens De Lange PAC 11,77 +0.1 m/s11,92
    27 Tijmen Melgers AV Sparta 11,78 -0.5 m/s11,70
    28 Wim Vonk Altis 11,80 +1.1 m/s11,66
    29 Joppe Ketting Ciko `66 11,87 +1.1 m/s12,02
    30 Luuk Kuijper AV `40 11,95 +0.9 m/s11,89
    31 Jasper Rou VAV 11,95 -0.5 m/s11,82
    32 David Thommassen AV Sprint 11,95 -0.5 m/s11,80
    33 Tim Verhoeven AV Attila 11,98 +0.1 m/s11,67
    34 Antoine va...er Sanden DAK 12,06 -0.5 m/s11,91
    35 Teun Peeters PH 12,08 -0.5 m/s12,39
    36 Bon ter Horst Atledo 12,13 +0.1 m/s12,09
    37 Taco van der Werff AV34 12,17 +0.1 m/s11,94
    38 Arthur van Essen Altis 12,19 -0.5 m/s12,12
    39 Klaas de Boer AV `56 12,22 +0.1 m/s12,09
    40 Rick Veltman AV Gouda 12,28 +1.1 m/s12,09
    41 Vyron Saridin DEM 12,45 +0.9 m/s12,37
    Niels Verheugd AV Sprint DQ 11,67
    Thom Clemens HLLS DNS 11,63
    Martijn Hoogewerf KAV Holland --- 11,40
    Calvin Hoogland Castricum --- 10,81
    Jerinyo Jordan AV Atos --- 11,89
    Jamaal Awad DEM --- 11,28
    Kevin Jansen DEM --- 11,73
    Koen Koenders PH --- 11,58
    Shuraimy Bito Rotterdam --- 11,36
    Wislet de Hair Spado --- 11,20


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Dominique Zwiep Rotterdam 10,82Q +0.0 m/s---
    2 Isayah Boers Phanos 10,89Q -0.9 m/s---
    3 Daan Lubberdink Ciko `66 10,95Q -1.2 m/s---
    4 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,99Q -0.9 m/s---
    5 Joris van Gool AV Spiridon 11,01Q -1.2 m/s---
    5 Jim van Gorkum Spado 11,01Q +0.0 m/s---
    7 Rafael Raap PAC 11,09q -1.2 m/s---
    8 Sawa Bezelev AV Athlos 11,10q -0.9 m/s---
    9 Milo Zech...allebroek Leiden 11,14 +0.0 m/s---
    10 Niels Beks AV Attila 11,22 -0.9 m/s---
    11 Pelle Gelderblom Zeeland 11,37 +0.0 m/s---
    12 Remly Vry Phanos 11,40 +0.0 m/s---
    12 Jordy Kluft DEM 11,40 +0.0 m/s---
    14 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,42 -0.9 m/s---
    15 Ruben de Vries Rotterdam 11,52 -1.2 m/s---
    16 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,54 -1.2 m/s---
    17 Kristian Mos Heerenveen 11,58 +0.0 m/s---
    18 Koen van Ruremonde GVAC 11,60 -1.2 m/s---
    19 Olav Donker PH 11,61 -0.9 m/s---
    19 Danu Mulyo AC TION 11,61 -0.9 m/s---
    21 Wouter Nieuwhof Ciko `66 11,68 -1.2 m/s---
    21 Brent van de Blaak Climax 11,68 +0.0 m/s---
    23 Yarán Wienneke GACH 11,72 -1.2 m/s---
    24 Mark Roosien AV Hylas 11,77 -0.9 m/s---


    Jongens Junior A - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,71 +0.1 m/s---
    2 Isayah Boers Phanos 10,75 +0.1 m/s---
    3 Dominique Zwiep Rotterdam 10,89 +0.1 m/s---
    4 Joris van Gool AV Spiridon 10,91 +0.1 m/s---
    5 Daan Lubberdink Ciko `66 10,92 +0.1 m/s---
    6 Jim van Gorkum Spado 11,01 +0.1 m/s---
    Rafael Raap PAC DNS ---
    Sawa Bezelev AV Athlos DNS ---


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Isayah Boers Phanos 21,81Q -0.7 m/s21,27
    2 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 21,90Q +1.1 m/s21,56
    2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,90Q +0.6 m/s21,76
    4 Sawa Bezelev AV Athlos 22,10Q +2.4 m/s21,88
    5 Pelle Gelderblom Zeeland 22,66Q +2.4 m/s22,69
    6 Jordy Kluft DEM 22,68Q +1.1 m/s22,76
    7 Dominique Zwiep Rotterdam 22,78Q -0.9 m/s22,24
    8 Ruben de Vries Rotterdam 22,86Q -0.7 m/s22,87
    9 Milo Zech...allebroek Leiden 22,98Q -0.7 m/s22,76
    10 Thom Clemens HLLS 23,02Q -0.9 m/s23,91
    11 Jim van Gorkum Spado 23,05Q -0.9 m/s21,94
    12 Stijn Tromp De Gemzen 23,13Q +1.1 m/s22,92
    13 Timo Brandehof HLLM 23,19Q +0.6 m/s23,00
    14 Bram van Hastenberg U-Track 23,26Q +1.1 m/s23,73
    15 Jurgen van der Zwet De Spartaan 23,44Q +2.4 m/s23,30
    16 Kristian Mos Heerenveen 23,46Q +2.4 m/s23,08
    17 Niels Beks AV Attila 23,48Q +0.6 m/s22,70
    18 Ezra Amokwandoh AV 1923 23,53Q -0.9 m/s23,13
    19 Remly Vry Phanos 23,55Q -0.7 m/s23,67
    19 Stijn van Nierop DAK 23,55q +2.4 m/s24,10
    21 Jasper Rou VAV 23,66Q +0.6 m/s23,86
    22 Wim Vonk Altis 23,67q +2.4 m/s23,90
    23 Mark Roosien AV Hylas 23,72q +0.6 m/s23,63
    23 Mitchell Emmers AV Attila 23,72q -0.9 m/s23,21
    25 Niels Verheugd AV Sprint 23,82 +1.1 m/s23,66
    26 David Thommassen AV Sprint 23,87 +1.1 m/s24,15
    27 Tijmen Melgers AV Sparta 23,89 -0.7 m/s23,70
    28 Joost Koldijk HLLM 23,92 +2.4 m/s24,82
    29 Joppe Ketting Ciko `66 24,20 +0.6 m/s24,55
    30 Koert Remijn DEM 24,27 +1.1 m/s24,37
    31 Antoine va...er Sanden DAK 24,37 -0.9 m/s24,06
    32 Arthur van Essen Altis 24,44 -0.7 m/s24,21
    33 Taco van der Werff AV34 24,57 +0.6 m/s24,15
    34 Klaas de Boer AV `56 24,73 -0.9 m/s24,89
    35 Douwe Koldijk HLLM 24,74 -0.9 m/s24,83
    36 Rick Veltman AV Gouda 25,01 -0.7 m/s24,35
    37 Arnout Mak De Gemzen 25,05 +2.4 m/s25,04
    Calvin Hoogland Castricum --- 22,49
    Thijs van t Land Castricum --- 23,78
    Kevin Jansen DEM --- 24,18
    Florens De Lange PAC --- 24,18
    Joris van Gool AV Spiridon --- 21,51
    Shuraimy Bito Rotterdam --- 23,01
    Wislet de Hair Spado --- 22,92
    Danu Mulyo AC TION --- 23,41
    Stijn van Weegberg Leiden --- 22,74


    Jongens Junior A - 200 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Isayah Boers Phanos 21,75Q +0.5 m/s---
    2 Sawa Bezelev AV Athlos 21,82Q +1.5 m/s---
    3 Daan Lubberdink Ciko `66 22,05Q +1.5 m/s---
    4 Jim van Gorkum Spado 22,37Q +0.5 m/s---
    5 Pelle Gelderblom Zeeland 22,43q +0.5 m/s---
    6 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 22,47Q +0.3 m/s---
    7 Dominique Zwiep Rotterdam 22,53Q +0.3 m/s---
    8 Jordy Kluft DEM 22,55q +0.5 m/s---
    9 Milo Zech...allebroek Leiden 22,67 +0.3 m/s---
    10 Niels Beks AV Attila 22,70 +1.5 m/s---
    11 Ruben de Vries Rotterdam 22,72 +0.3 m/s---
    12 Timo Brandehof HLLM 22,81 +1.5 m/s---
    13 Thom Clemens HLLS 23,04 +1.5 m/s---
    14 Ezra Amokwandoh AV 1923 23,09 +0.5 m/s---
    15 Stijn Tromp De Gemzen 23,23 +0.5 m/s---
    16 Bram van Hastenberg U-Track 23,39 +1.5 m/s---
    17 Remly Vry Phanos 23,44 +0.5 m/s---
    17 Kristian Mos Heerenveen 23,44 +0.3 m/s---
    19 Jurgen van der Zwet De Spartaan 23,63 +0.3 m/s---
    20 Jasper Rou VAV 23,69 +0.3 m/s---
    21 Mark Roosien AV Hylas 23,73 +0.3 m/s---
    22 Wim Vonk Altis 23,80 +1.5 m/s---
    23 Stijn van Nierop DAK 23,84 +1.5 m/s---
    Mitchell Emmers AV Attila DNS ---


    Jongens Junior A - 200 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Isayah Boers Phanos 21,48 -1.1 m/s---
    2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,90 -1.1 m/s---
    3 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 21,95 -1.1 m/s---
    4 Sawa Bezelev AV Athlos 21,99 -1.1 m/s---
    5 Dominique Zwiep Rotterdam 22,33 -1.1 m/s---
    6 Pelle Gelderblom Zeeland 22,74 -1.1 m/s---
    7 Jordy Kluft DEM 22,95 -1.1 m/s---
    8 Jim van Gorkum Spado 23,12 -1.1 m/s---


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lars Van Hoeven Heerenveen 50,19Q 49,39
    2 Ramsey Angela PAC 50,32Q 47,40
    3 Bram van der Jagt AV 1923 50,41Q 49,73
    4 Timo Brandehof HLLM 50,48q 51,84
    5 Thieme Schmidt Leiden 50,50Q 48,95
    6 Stijn van Nierop DAK 51,13Q 51,65
    7 Stijn van Weegberg Leiden 51,16Q 51,17
    8 Twan Pormes AV Zaanland 51,32q 51,45
    9 Simon van der Horst Fit 51,44 52,35
    10 Jurriaan de Rijk Haag 51,45 51,05
    11 Toon IJzerman Eindhoven 51,64 51,79
    12 Joost Koldijk HLLM 51,77 53,13
    13 Thijs Heemskerk AKU 51,95 51,84
    14 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 52,04 52,58
    15 Niels Kok Flevo Delta 52,29 52,07
    16 August Van de Weijer AV Sprint 53,05 53,57
    17 Tim van Noord AV PEC 1910 53,25 52,97
    18 Douwe Koldijk HLLM 53,54 53,25
    19 Jop Knoppers LGDR 54,50 52,30
    20 Sander Klaassen De Gemzen 55,22 55,16
    21 Daan Molleman AV Suomi 55,41 55,37
    22 Lars Huibers Climax 55,92 58,60
    23 Tonnie de Benis AVGM 56,89 57,30
    Hugo Roelofsen Castricum DNS 52,88
    Thijs van t Land Castricum --- 51,83
    Jeremy Wevers Castricum --- 52,76
    Thomas van...er Heijde Tempo AV --- 52,47
    Thom Clemens HLLS --- 52,23
    Lorens Niehof AVV --- 55,90
    Giorgis Kampman ACO --- 53,86
    Pelle Gelderblom Zeeland --- 49,73


    Jongens Junior A - 400 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Ramsey Angela PAC 49,03 ---
    2 Lars Van Hoeven Heerenveen 49,52 ---
    3 Thieme Schmidt Leiden 49,60 ---
    4 Bram van der Jagt AV 1923 50,06 ---
    5 Stijn van Weegberg Leiden 51,04 ---
    6 Twan Pormes AV Zaanland 51,41 ---
    7 Timo Brandehof HLLM 51,83 ---
    8 Stijn van Nierop DAK 51,96 ---


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Bram Anderiessen AKU 1:56,90Q 1:53,00
    2 Samuel Chapple Olympus `70 1:57,12Q 1:51,53
    3 Robin van Riel AV Attila 1:57,65Q 1:50,32
    4 Tom de Gelder Olympus `70 1:57,79Q 1:51,90
    5 Twan Pormes AV Zaanland 1:57,89Q 1:53,42
    6 Brian Versluis AV Atverni 1:58,18Q 1:52,57
    7 Niels Visser AV Jahn II 1:58,42q 2:00,94
    8 Jelte van Atten Leiden 1:58,47q 1:54,55
    9 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:58,51 1:56,36
    10 Thymon Houben AV Unitas 1:58,63 1:56,25
    11 Hugo Roelofsen Castricum 1:58,68 1:58,63
    12 Reinder Prince Triathlon 1:59,24 1:58,02
    13 Tom Benerink MPM 1:59,40 2:01,54
    14 Rik Reijers AL73 1:59,69 2:00,09
    15 Aron Koning AV De Keien 1:59,88 1:58,68
    16 Bouke van Belois Ciko `66 1:59,94 1:59,28
    17 Tijmen van t Land AV Lycurgus 2:00,09 2:01,09
    18 Oxo van Kempen DVTR 2:00,27 2:01,55
    19 Daan Notenboom Castricum 2:01,58 2:02,98
    20 Luc Vilain ATOP 2:01,87 2:01,05
    21 Brent Cuijpers PH 2:02,75 2:03,38
    22 Rens Simons VRT 2:03,12 2:00,49
    23 Eric Stuiver Start `78 2:03,71 2:06,82
    24 Jorg Schellekens AV Attila 2:03,81 2:06,77
    25 Lorens Niehof AVV 2:05,53 2:04,80
    26 Thomas Albers SPWS 2:05,99 2:01,48
    27 Stein Overtoom Startbaan 2:06,03 2:06,54
    28 Klaas Douwe Yska HRRR 2:07,63 2:05,96
    29 Sven van der Pas Scorpio 2:08,45 2:07,18
    Guus Winkelmolen Swift DNS 1:56,47
    Lars Van Hoeven Heerenveen --- 1:53,94
    Sam Kraaijeveld AV Passaat --- 1:55,17
    Koen van Duijnhoven THOR --- 2:01,72
    Stef Alkema AV PEC 1910 --- 2:03,90
    Marijn Pleijsant Climax --- 2:05,47
    Casper van der Luijt Leiden --- 2:07,94
    Marien van der Niet PAC --- 2:07,93


    Jongens Junior A - 800 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Robin van Riel AV Attila 1:53,00 ---
    2 Bram Anderiessen AKU 1:53,26 ---
    3 Twan Pormes AV Zaanland 1:53,55 ---
    4 Samuel Chapple Olympus `70 1:53,56 ---
    5 Brian Versluis AV Atverni 1:54,35 ---
    6 Jelte van Atten Leiden 1:54,74 ---
    7 Tom de Gelder Olympus `70 1:55,18 ---
    8 Niels Visser AV Jahn II 1:57,76 ---


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tom de Gelder Olympus `70 4:13,50Q 3:54,57
    2 Sam Kraaijeveld AV Passaat 4:13,73Q 4:03,05
    3 Abdikhani Mohamed AV Cifla 4:13,88Q 4:03,22
    4 Jelte van Atten Leiden 4:14,07Q 4:07,67
    5 Bouke van Belois Ciko `66 4:14,14q 4:22,79
    6 Peter-Jan de Jong HRRR 4:14,83q 4:12,43
    7 Hielke Hilberts GACH 4:16,83q 4:15,50
    8 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 4:17,14q 4:28,95
    9 Koen van Duijnhoven THOR 4:17,53 4:12,09
    10 Mark Naaijer CAV Energie 4:20,37 4:08,42
    11 Victor van der Wel PAC 4:21,82Q 4:07,21
    12 Cain Rutgers Almere `81 4:23,14Q 3:59,30
    13 Stan Van Helmond Eindhoven 4:24,22Q 4:02,18
    14 Tim Verbeek AV Cifla 4:24,40Q 4:03,98
    15 Joost de Kleuver Climax 4:24,87 4:16,74
    16 Tristan Valkenburg Olympus `70 4:25,43 4:13,30
    17 Tristan Slobben AV Trias 4:25,54 4:09,60
    18 Luc Beuckens AV NOP 4:27,71 4:24,16
    19 Ismar Klomp Haag 4:28,95 4:24,87
    20 Ian Franssen LGDR 4:29,52 4:25,03
    21 Ruben Garretsen AV Argo 4:31,28 4:22,65
    22 Casper van der Luijt Leiden 4:34,18 4:27,40
    23 Janco Rijpstra AV Lionitas 4:35,65 4:24,49
    24 Thomas Pe...ira Horta Haag 4:35,96 4:26,87
    25 Troy de Juncker AV Attila 4:38,36 4:12,02
    26 Tobias van Roon DAK 4:39,43 4:28,28
    27 Alexander Brons PAC 4:40,13 4:32,43
    28 Jorg Schellekens AV Attila 4:40,53 4:29,00
    29 Marien van der Niet PAC 4:49,02 4:21,98
    Achraf Boutkabout PAC DNF 4:13,70
    Chris Ruisch AV NOP --- 4:31,20
    Robin Honebecke ATC `75 --- 4:15,23
    Luuk Nusselder AV Argo --- 4:18,11
    Klaas Douwe Yska HRRR --- 4:29,99
    Stef Alkema AV PEC 1910 --- 4:15,96
    Daan Notenboom Castricum --- 2.44:43,00
    Matthijs v...Driessche RK HAV --- 4:52,71


    Jongens Junior A - 1500 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Sam Kraaijeveld AV Passaat 4:17,14 ---
    2 Tom de Gelder Olympus `70 4:17,37 ---
    3 Jelte van Atten Leiden 4:17,48 ---
    4 Stan Van Helmond Eindhoven 4:18,07 ---
    5 Victor van der Wel PAC 4:18,66 ---
    6 Cain Rutgers Almere `81 4:19,62 ---
    7 Abdikhani Mohamed AV Cifla 4:20,20 ---
    8 Bouke van Belois Ciko `66 4:22,49 ---
    9 Tim Verbeek AV Cifla 4:24,35 ---
    10 Peter-Jan de Jong HRRR 4:24,75 ---
    11 Hielke Hilberts GACH 4:27,02 ---
    12 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 4:28,67 ---


    Jongens Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Luuk Maas TRR 14:51,33 14:59,40
    2 Maikel Peeman FLKK 14:52,80 15:22,78
    3 Tom Hendrikse AAC `61 15:22,60 15:08,03
    4 Thijs Borcheld Groningen 15:34,82 16:06,41
    5 Constant Huiszoon Triathlon 15:38,44 15:55,99
    6 Corné Timmer AV Aalsmeer 15:43,59 15:37,47
    7 Luc Velzeboer Almere `81 15:51,35 16:07,86
    8 Abdiniini Hassan AV Cifla 15:55,13 16:00,00
    9 Robin Klamer LAAC Twente 15:58,81 15:23,00
    10 Robin Honebecke ATC `75 16:04,46 9.05:39,00
    11 Thom Reynders AV Unitas 16:06,71 15:24,47
    12 Ephrem Been HAC `63 16:08,50 16:23,54
    13 Floyd Van Klink AAV `36 16:20,95 17:27,55
    14 Sander Kloosterziel AV PEC 1910 16:23,30 16:12,00
    15 Simon Vos AV PEC 1910 16:24,55 16:20,90
    16 Youri Driessen VRT 16:37,92 16:47,65
    17 Leon Huiszoon Triathlon 16:49,62 16:44,71
    18 Sjors Visser THOR 16:59,32 17:50,75
    19 Yohance Valks Rotterdam 17:10,41 17:19,86
    Bob te Lindert AV Argo --- 14:58,13


    Jongens Junior A - 110 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    1 Liam van der Schaaf Phanos 13,80 +3.2 m/s---
    2 Dave Wesselink AV Trias 14,18 +3.2 m/s---
    3 Yslain Verwaal PAC 14,65 +3.2 m/s---
    4 Sander Koops SPWS 14,68 +3.2 m/s---
    5 Robin Vliem AV Athlos 15,26 +3.2 m/s---
    6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 15,34 +3.2 m/s---
    7 Martijn Hoogewerf KAV Holland 15,56 +3.2 m/s---
    Luuk Peters AV PEC 1910 DNF ---


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBP
    1 Liam van der Schaaf Phanos 14,17Q -0.3 m/s13,70
    2 Sander Koops SPWS 14,40Q +1.3 m/s15,40
    3 Yslain Verwaal PAC 14,59Q +1.3 m/s14,69
    4 Dave Wesselink AV Trias 14,60Q +1.3 m/s14,41
    5 Luuk Peters AV PEC 1910 14,67q +1.3 m/s14,63
    6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 14,79q +1.3 m/s15,00
    7 Robin Vliem AV Athlos 14,84Q -0.3 m/s14,78
    8 Martijn Hoogewerf KAV Holland 14,87Q +1.3 m/s14,77
    9 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 14,94 -0.3 m/s14,94
    10 Noah Verboom HLLM 15,17 +1.3 m/s15,19
    11 Jarno de Groot Flevo Delta 15,24 +1.3 m/s14,96
    12 Bram van der Jagt AV 1923 15,28 -0.3 m/s15,09
    13 Joppe Stokvis Altis 15,31 +1.3 m/s15,06
    14 Jesper Peterse AV Trias 15,41 +1.3 m/s15,15
    15 Rick Hollestelle Altis 15,60 -0.3 m/s16,16
    16 Lars Woudenberg AV34 15,62 -0.3 m/s15,11
    17 Arjen de Kock Spado 16,04 +1.3 m/s16,27
    18 Tiago Smithuis ARV Ilion 16,11 +1.3 m/s15,45
    19 Arthur van Essen Altis 16,21 +1.3 m/s16,81
    20 Wesley van der Holst PAC 16,43 +1.3 m/s17,10
    21 Thomas Vo...n van der Altis 16,66 +1.3 m/s16,81
    Joep Van Es PH DQ 15,01
    Glenn Kunst Haag DNS 16,14
    Julian Record AV 1923 --- 15,87
    Jari Kouwen ACO --- 16,78


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBP
    1 Maurik de Groot Haag 58,29 54,62
    2 Bram van Hastenberg U-Track 58,62 56,41
    3 Martin Oonincx Spado 59,35 55,92
    Ramsey Angela PAC DQ 51,83
    Jasper de Hon AAC --- 1:00,79
    Bram van der Jagt AV 1923 --- 55,43
    Lucas van Klaveren ARV Ilion --- 57,96
    Thomas Vo...n van der Altis --- 1:01,34
    Jurgen van der Zwet De Spartaan --- 54,76
    Jarno de Groot Flevo Delta --- 57,88


    Jongens Junior A - 3000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    1 Achraf Boutkabout PAC 10:07,27 9:53,12
    2 Max Meuleman AV Archeus 10:18,79 11:11,80
    3 Rens Simons VRT 10:28,95 10:27,78
    4 Rowan Veenhuizen AAC `61 10:48,23 10:52,83
    Jeroen van Dijk Heerenveen --- 10:38,56


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Julian de Leeuw AV Sprint 52,07 52,60 57,52 56,43 55,30 53,70 57,52 56,96
    2 Martijn Hoogewerf KAV Holland 47,59 53,02 54,54 56,89 54,81 52,31 56,89 50,48
    3 Floris Aarts AV 1923 43,78 52,45 47,99 X X 49,12 52,45 54,79
    4 Helge Giezeman U-Track 47,16 49,54 48,53 52,05 50,31 51,10 52,05 51,46
    5 Thomas van Haarlem PAC 45,87 46,44 51,98 47,26 45,92 X 51,98 50,56
    6 Gerwin De Haan Heerenveen 49,53 47,36 49,69 51,26 48,10 51,52 51,52 50,21
    7 Jeroen van Harmelen Avantri 50,18 50,28 49,01 51,08 47,80 47,28 51,08 50,50
    8 Brian Klinkenberg Flevo Delta - 45,77 48,34 X 47,88 48,34 49,98
    9 Sven Markesteijn SPOB 43,15 45,59 47,12 47,12 51,18
    10 Elmar Koster PAC 47,00 45,49 46,45 47,00 51,72
    11 Tijmen van Straten AV Passaat 42,50 42,23 46,93 46,93 46,48
    12 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 42,47 43,95 45,51 45,51 46,21
    13 Glenn Pols Atledo 36,84 41,29 41,29 44,50
    14 Bas van Vliet AV `40 41,21 40,90 39,83 41,21 47,61
    15 Liam Paalvast AV Passaat 25,33 28,07 X 28,07 36,77
    Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus --- 47,04
    Arno Kapteijns PH --- 48,40
    Nicholas Mitchell AL73 --- 40,41


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Timo in t Hout PAC 46,53 X X 43,73 46,50 X 46,53 47,93
    2 Nick Godschalk AV Unitas 42,86 45,53 X 41,27 X X 45,53 46,16
    3 Martijn Hoogewerf KAV Holland X 42,94 X 43,37 40,19 42,41 43,37 43,52
    4 Rein van Houwelingen Typhoon 35,06 39,26 40,62 X 42,20 42,98 42,98 40,28
    5 Jeroen Poelert AV Athlos 37,73 X 41,53 42,18 40,70 41,82 42,18 39,33
    6 Glenn Kunst Haag 40,36 36,53 38,57 38,46 40,12 41,03 41,03 40,52
    7 Glenn Pols Atledo 36,50 35,67 39,54 X 37,48 X 39,54 38,92
    8 Wouter Nieuwhof Ciko `66 38,99 X X X X X 38,99 43,37
    9 Gerwin De Haan Heerenveen 37,24 37,47 37,77 37,77 40,22
    10 Noah Verboom HLLM 37,75 X X 37,75 37,40
    11 Wolf Nederpel De Spartaan 36,57 35,35 35,33 36,57 39,85
    12 Daan Pauw PH 36,18 35,25 35,78 36,18 35,04
    13 Jorg Kroon PH X 35,79 34,05 35,79 37,43
    14 Arjen de Kock Spado X 24,48 35,21 35,21 36,51
    Rik Goessens AV Unitas X X X NM 40,85


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Timo in t Hout PAC 15,34 16,19 X 15,44 X 15,96 16,19 16,04
    2 Floris Aarts AV 1923 13,22 14,08 13,51 13,86 13,16 13,95 14,08 12,35
    3 Rein van Houwelingen Typhoon 12,74 12,99 13,55 13,49 13,14 14,02 14,02 13,39
    4 Jelle De Jong AV Lycurgus 13,26 13,92 - 13,62 13,99 13,72 13,99 13,25
    5 Glenn Pols Atledo 12,82 13,75 13,67 X 12,55 13,25 13,75 13,20
    6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 13,19 11,42 13,08 11,60 12,83 X 13,19 13,69
    7 Noah Verboom HLLM 12,63 X X X X 12,00 12,63 12,57
    8 Jeroen Poelert AV Athlos X 12,42 11,44 11,69 11,01 11,93 12,42 11,84
    9 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 12,25 11,84 11,38 12,25 12,37
    10 Nicholas Mitchell AL73 11,85 12,21 11,90 12,21 11,96
    11 Jorg Kroon PH 11,95 X 11,39 11,95 11,96
    12 Ruben Smink AC TION 11,82 11,63 11,74 11,82 12,83
    13 Gerwin De Haan Heerenveen 11,42 11,63 X 11,63 12,71
    14 Wolf Nederpel De Spartaan 10,83 11,58 X 11,58 11,92
    15 Daan Pauw PH 10,66 11,11 10,20 11,11 11,77
    16 Oscar Heijdra Tempo AV 10,69 10,52 10,18 10,69 11,35


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Ruben Smink AC TION X 51,30 55,31 X 51,66 49,88 55,31 56,40
    2 Stephan H...in t Veld Spado 53,20 50,83 53,43 53,32 54,71 52,62 54,71 53,85
    3 Bryan van Ingen HLLM 50,56 52,24 53,85 X X X 53,85 53,07
    4 Rik Goessens AV Unitas 38,00 43,10 X 39,61 40,46 44,99 44,99 41,80
    5 Quinten van der Veer PAC X 37,56 X 36,07 35,65 X 37,56 41,67
    6 Daan Pauw PH 33,66 31,00 35,67 X 35,01 36,75 36,75 34,77
    7 Remon van Duijnen AV `47 35,50 X X X 34,27 35,49 35,50 36,34
    8 Justin Hoefmans AV Sprint 32,86 X 33,98 X 33,06 34,04 34,04 36,50


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.601.701.751.801.831.861.891.921.951.982.012.072.12ResOBP
    1 Sven van Merode Spado O O O O XXX 2,07 2,07
    2 Dirk Aarts ATH O O XO XXO O XO XXX 1,98 1,90
    3 Julian Record AV 1923 O O O O XO O XXX 1,95 1,95
    3 Martijn Kroes AV NOVA O O O XO O XXX 1,95 1,95
    5 Lars Dirkzwager Zeeland O O XXO XO O XXX 1,89 1,95
    6 Sander Smits AVGM O XXX 1,86 2,00
    7 Michiel de...aasteniet SPOB O XO XXX 1,86 1,93
    8 Jari Kouwen ACO O O O XXO XXO XXX 1,83 1,79
    9 Jelle De Jong AV Lycurgus - - XO O - XXX 1,80 1,90
    10 Vincent Staat AV Attila XXO XXX 1,80 1,95
    11 Wim Vonk Altis O XXX 1,75 1,90
    11 Daan Gielen PH O XXX 1,75 1,85
    11 Tim de Wit Spado O O XXX 1,75 1,85
    14 Matthijs Wezeman ASTX O XO O XXX 1,75 1,75
    15 Arnout Mak De Gemzen O O XXX 1,70 1,80
    Julian Sas Almere `81 --- 1,90
    Jolmer Siersma AV Atos --- 1,70


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Scott Boon Flevo Delta 14,39 14,26 14,19 14,50 X 14,36 14,50 +0.6 m/s13,90
    2 Roy van Zijl DAV Kronos 13,79 13,66 X 13,56 13,80 X 13,80 +0.6 m/s13,54
    3 Jamil Hassan Haag X 13,44 13,43 X 13,79 X 13,79 +1.0 m/s14,46
    4 Sander Koops SPWS X 13,76 12,36 X 13,26 13,58 13,76 -0.7 m/s13,65
    5 Hent van Schoten AV Oss `78 13,50 13,50 13,21 13,42 13,76 13,11 13,76 -0.7 m/s13,71
    6 Gijs Mourits VAV 13,26 13,21 13,26 13,07 13,28 13,28 -0.9 m/s13,39
    7 Yarán Wienneke GACH 13,02 13,20 X X X X 13,20 -1.5 m/s13,35
    8 Guido Persoon Olympus `70 12,76 12,53 12,44 X 12,18 12,13 12,76 +0.8 m/s12,87
    9 Bob Abotar Haag 12,54 12,61 12,62 12,62 -1.0 m/s12,87
    10 Jordi van der Wal PAC 12,03 12,41 12,56 12,56 -0.6 m/s13,02
    11 Hugo van den Berg AV NOP 11,33 12,39 12,26 12,39 +1.1 m/s12,66
    Stein Wisse Leiden --- 12,88
    Alexander Soethout DEM --- 14,04
    Thomas Petsch PH --- 12,22


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.703.904.004.104.204.304.404.454.504.554.604.65ResOBP
    1 Rick Hollestelle Altis XO O XXO XXO O X- O X- XX 4,50 4,00
    2 Koen Koenders PH XO - - XXX 4,50 4,86
    3 Koen Stapel ARV Ilion XO - - - XXX 4,40 4,86
    4 Lucas van Klaveren ARV Ilion XO O XO XO XXO - XX- X 4,40 4,40
    5 Gerwin De Haan Heerenveen O O O XXX 4,20 4,10
    6 Glenn Kunst Haag XO - XXX 4,20 4,50
    7 Niels Verheugd AV Sprint XO - O - XXX 4,10 4,26
    8 Martijn Hoogewerf KAV Holland XXO O XXX 4,10 4,40
    9 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus XO O XO XXO XXX 4,10 3,91
    10 Arjen de Kock Spado O O XO XXX 4,00 3,95