Vereniging 'AV 1923' op '3e Pupillencompetitie 2015'

Prijzen

Mante Ignacio
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1579 punten
  • 60 meter   9,2
  • Balwerpen   28,98
  • Verspringen   4,06
Bart Blokdijk
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1421 punten
  • 40 meter   6,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,08
  • Hoogspringen   1,10
Timo Lammerts
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1194 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   27,65
  • Verspringen   3,26
Reinier van Oostveen
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 990 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   11,32
  • Verspringen   3,20
Merle Broex
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1325 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,90
  • Verspringen   3,55
Noor van Weerdenburg
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1317 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,15
  • Verspringen   3,70
Jona Kuijt
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1312 punten
  • 60 meter   9,5
  • Balwerpen   14,54
  • Verspringen   3,97
Eva Bijl
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1243 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,06
  • Hoogspringen   1,05
Isis Wilhelm
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1108 punten
  • 40 meter   7,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,53
  • Hoogspringen   1,00
Nehissa Hendriks
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 980 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   10,61
  • Verspringen   3,02
Maud de Jong
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1021 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   12,95
  • Verspringen   3,20
Ivy Olieberg
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 811 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   10,52
  • Verspringen   2,87

Hoogtepunten

Eva Bijl MPB 40m
  • 7,15
  • Jona Kuijt MPA2 Ver
  • 3,97
  • Bart Blokdijk JPB 1000m
  • 3:29,45
  • Thomas Fructus JPA2 1000m
  • 3:29,69
  • Boris Aerts JPA2 60m
  • 9,44
  • Bart Blokdijk JPB 40m
  • 6,55
  • Mali Onyeike MPA2 60m
  • 9,62
  • Jona Kuijt MPA2 60m
  • 9,46
  • Mante Ignacio JPA2 60m
  • 9,17
  • Amélie de Wit MPA2 60m
  • 9,60
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    5 Jasper Boelhouwer 9,88 6,10 3,60 1347
    7 Monne Sutorius 9,92 4,92 3,99 1342
    9 Teun Kalis 9,64 4,84 3,65 1313
    14 Berend van...er Putten 10,15 5,15 3,36 1196
    18 Pepijn Gordon 11,28 6,86 3,26 1132
    23 Yuri Oude Brunink 10,85 4,85 3,15 1037
    29 Luit van Wees 10,70 3,26 3,21 947
    30 David Vermeer 10,93 3,29 3,27 932
    31 Joëll Spier 11,19 3,58 3,11 892
    32 Riemer Kerkstra 11,26 3,53 3,07 871
    33 Taeke Roukema 11,53 4,08 2,83 834
    35 Ischa Sachs 11,04 2,95 2,98 831
    36 Ebe Polman 11,93 3,93 2,96 803
    38 Milan Barink DNS DNS DNS 0
    38 Joey Marce...Hobrecker DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Monne Sutorius 3:42,14 ---
    Teun Kalis 3:48,65 ---
    Riemer Kerkstra 4:00,79 ---
    Ischa Sachs 4:15,29 ---
    Yuri Oude Brunink 4:16,04 ---
    Luit van Wees 4:27,79 ---
    Taeke Roukema 4:39,97 ---
    Joëll Spier 4:41,04 ---
    Jasper Boelhouwer 4:53,70 ---
    Ebe Polman 4:59,51 ---
    Pepijn Gordon 5:30,22 ---
    Joey Marce...Hobrecker DNS ---
    Milan Barink DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPA1 Hylas (4x60m) AV Hylas - JPA1 4 38,51 507
    2 Jongens Pup A1 (4x60m) AV NEA-Volharding - JPA1 4 38,58 505
    3 Jongens Pupil A1 (4x60m) AV 1923 - JPA1 4 39,50 469
    4 JPA1 Atos (4x60m) AV Atos - JPA1 4 40,78 422
    5 Jongens Pup A1 (4x60m) 3 AV 1923 - JPA1 4 41,53 396
    6 Jongens Pup A1 (4x60m) 2 Atos AV Atos - JPA1 4 42,17 374
    7 Jongens Pup A1 (4x60m) 2 AV 1923 - JPA1 4 42,62 359


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    3 Mante Ignacio 9,17 28,98 4,06 1579
    4 Anders Haringma 9,46 26,71 4,25 1539
    6 Lucas van ...haffelaar 9,50 31,75 3,87 1515
    7 Ike Schepers 9,74 31,33 3,92 1480
    8 Boris Aerts 9,44 22,66 4,09 1459
    9 Thomas Fructus 9,51 25,57 3,85 1436
    10 Abbe Engers 9,84 31,97 3,74 1435
    18 Gilles van Arkel 9,69 20,70 3,65 1302
    20 Jan Westendorp 10,21 23,88 3,64 1262
    23 Colin Bank 10,51 26,77 3,21 1169
    24 Primo Burgstra 9,82 18,86 3,19 1163
    25 Wolf van Strijen 10,45 20,58 3,47 1150
    28 Nahom Efrem DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Thomas Fructus 3:29,69 ---
    Lucas van ...haffelaar 3:34,51 ---
    Anders Haringma 3:39,41 ---
    Abbe Engers 3:40,90 ---
    Boris Aerts 3:43,71 ---
    Ike Schepers 3:48,14 ---
    Gilles van Arkel 4:02,19 ---
    Jan Westendorp 4:06,99 ---
    Wolf van Strijen 4:07,16 ---
    Colin Bank DNS ---
    Nahom Efrem DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Jongens Pupil A2 (4x60m) AV 1923 - JPA2 4 35,08 658
    2 JPA2 Hylas (4x60m) AV Hylas - JPA2 4 36,05 612
    3 Jongens Pupil A2 (4x60m) 2 AV 1923 - JPA2 4 36,33 600
    4 JPA2 Atos (4x60m) AV Atos - JPA2 4 37,16 563
    5 Jongens Pupil A2 (4x60m) 3 AV 1923 - JPA2 4 39,03 487
    6 Jongens Pup A2 (4x60m) AV NEA-Volharding - JPA2 4 40,18 443


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Bart Blokdijk 6,55 5,08 1,10 1421
    5 Mick van Schaffelaar 7,24 5,14 1,10 1267
    9 Marnix Molenaar 7,01 4,80 0,95 1182
    11 Gillis Krol 7,05 4,61 0,95 1160
    11 Ivo Sjenitzer 7,79 5,13 1,10 1160
    18 Mehar Pal 8,70 4,58 0,95 867
    19 Manolo Scheers 7,87 3,59 0,85 849
    22 Bouwe Boers DNS DNS DNS 0
    22 Jelte Carlier DNS DNS DNS 0
    22 Temsgen Kifle DNS DNS DNS 0
    22 Bram Verdegaal DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Bart Blokdijk 3:29,45 ---
    Marnix Molenaar 3:41,82 ---
    Mick van Schaffelaar 3:45,71 ---
    Gillis Krol 4:07,11 ---
    Ivo Sjenitzer 4:09,86 ---
    Manolo Scheers 4:20,66 ---
    Bram Verdegaal DNS ---
    Jelte Carlier DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Jongens Pupil B (4x40m) AV 1923 - JPB 4 27,35 547
    2 JPB Hylas (4x40m) AV Hylas - JPB 4 27,55 537
    3 Jongens Pup B (4x40m) 2 AV 1923 - JPB 4 29,10 457
    4 Jongens Pup B (4x40m) AV NEA-Volharding - JPB 4 29,35 445


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Timo Lammerts 7,72 27,65 3,26 1194
    4 Robin den Engelse 7,56 25,08 3,14 1168
    5 Patrick Hees 7,88 28,46 3,03 1128
    9 Fabio Valle 7,17 12,96 2,94 1029
    10 Ezra ter Stroot 7,82 15,56 3,05 968
    11 Kaio Hermes 7,72 15,13 2,83 935
    18 Midas van Zanten 8,04 10,69 2,61 757
    22 Iver van Strijen 8,56 11,30 2,28 621
    26 Sjeng Ketelaar DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Robin den Engelse 2:10,79 ---
    Ezra ter Stroot 2:16,75 ---
    Iver van Strijen 2:24,06 ---
    Patrick Hees 2:26,51 ---
    Timo Lammerts 2:36,58 ---
    Midas van Zanten 2:38,34 ---
    Fabio Valle DNS ---
    Sjeng Ketelaar DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPC Hylas (4x40m) AV Hylas - JPC 4 28,79 472
    2 Jongens Pupil C (4x40m) AV 1923 - JPC 4 29,13 456
    3 Jongens Pup C (4x40m) AV NEA-Volharding - JPC 4 29,17 454
    4 Jongens Pup C (4x40m) 2 AV NEA-Volharding - JPC 4 30,65 386
    5 Jongens Pupil C (4x40m) 2 AV 1923 - JPC 4 31,57 347
    6 JPC Atos (4x40m) AV Atos - JPC 4 32,71 301
    7 Jongens Pup C (4x40m) 3 AV NEA-Volharding - JPC 4 33,87 258


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Reinier van Oostveen 7,47 11,32 3,20 990
    8 Yarran Rippl 8,35 10,99 2,61 713
    10 Ayman Kwyasse 8,38 12,11 2,44 694
    11 Mauro Ternede 8,69 12,63 2,49 668
    12 Salim Salmani 8,41 9,62 2,53 661
    14 Abel ter Stroot 8,63 6,66 2,70 596
    15 Gijs Koper 8,96 9,34 2,51 572


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Reinier van Oostveen 2:24,54 ---
    Ayman Kwyasse 2:36,03 ---
    Yarran Rippl 2:41,78 ---
    Gijs Koper 2:42,05 ---
    Salim Salmani 2:53,79 ---
    Abel ter Stroot 2:54,86 ---
    Mauro Ternede 2:56,38 ---
    Joris Mantel DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Mini jongens Hylas (4x40m) AV Hylas - JPMini 4 31,27 359
    2 Jongens Pupil Mini (4x40m) AV 1923 - JPMini 4 32,02 329


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Merle Broex 9,88 5,90 3,55 1325
    3 Noor van Weerdenburg 9,81 5,15 3,70 1317
    4 April Tempel 9,80 5,08 3,67 1308
    8 Veerle van der Wal 10,48 5,55 3,42 1188
    10 Lianne Dinkelaar 10,16 3,90 3,49 1132
    15 Maud Raven 11,02 4,24 3,05 951
    20 Nienke Smid 11,08 3,43 2,97 865
    24 Cato Roest 12,43 2,63 2,55 561
    25 Charlotte Nicole DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Merle Broex 3:45,27 ---
    April Tempel 4:02,56 ---
    Noor van Weerdenburg 4:08,00 ---
    Veerle van der Wal 4:10,53 ---
    Lianne Dinkelaar 4:18,84 ---
    Nienke Smid 4:29,34 ---
    Maud Raven 4:36,52 ---
    Cato Roest 5:13,84 ---
    Charlotte Nicole DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Meisjes Pupil A1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MPA1 4 37,66 542
    2 Meisjes Pup A1 (4x60m) AV 1923 - MPA1 4 38,90 492
    3 Meisjes Pup A1 (4x60m) 2 AV 1923 - MPA1 4 42,32 369
    4 MPA1 Atos (4x60m) AV Atos - MPA1 4 42,52 362
    5 Meisjes Pup A1 (4x60m)2 AV NEA-Volharding - MPA1 4 43,13 343
    6 MPA1 Hylas (4x60m) AV Hylas - MPA1 4 44,78 292


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    2 Jona Kuijt 9,46 14,54 3,97 1312
    4 Bente van Lindert 10,12 24,20 3,63 1278
    5 Mali Onyeike 9,62 14,62 3,90 1273
    7 Amélie de Wit 9,60 12,02 3,82 1215
    8 Zegna Meijers 10,08 15,54 3,76 1187
    12 Iris Grit 10,90 21,17 3,39 1081
    14 Aida Jonson 10,45 14,50 3,34 1032
    15 Julia van Lil 10,43 13,03 3,33 1008
    21 Veerle Barink DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jona Kuijt 3:52,63 ---
    Amélie de Wit 3:53,43 ---
    Mali Onyeike 3:59,41 ---
    Bente van Lindert 4:01,09 ---
    Zegna Meijers 4:03,80 ---
    Aida Jonson 4:23,56 ---
    Iris Grit 4:25,09 ---
    Veerle Barink DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Meisjes Pupil A2 (4x60m) AV 1923 - MPA2 4 37,73 539
    2 MPA2 Hylas (4x60m) AV Hylas - MPA2 4 39,37 474
    3 Meisjes pup A2 (4x60m) 2 AV 1923 - MPA2 4 39,51 468
    4 MPA2 Atos (4x60m) AV Atos - MPA2 4 41,55 395
    5 Meisjes Pup A2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MPA2 4 42,39 367


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Eva Bijl 7,15 5,06 1,05 1243
    3 Isis Wilhelm 7,45 4,53 1,00 1108
    10 Pam de Kruif 7,69 4,18 0,90 964
    11 Pomme van Wees 7,55 3,27 0,95 955
    13 Belle van der Putten 7,82 3,84 0,85 878
    17 Fela Proper 9,00 2,86 0,80 579
    18 Lale Berk DNS DNS DNS 0
    18 Vere de Bruijn DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Belle van der Putten 4:03,41 ---
    Pam de Kruif 4:13,33 ---
    Pomme van Wees 4:16,10 ---
    Isis Wilhelm 4:19,85 ---
    Eva Bijl 4:19,86 ---
    Fela Proper 5:31,24 ---
    Lale Berk DNS ---
    Vere de Bruijn DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Meisjes Pup B (4x40m) AV NEA-Volharding - MPB 4 28,28 498
    2 MPB Hylas (4x40m) AV Hylas - MPB 4 28,71 476
    3 Meisjes Pupil B (4x40m) AV 1923 - MPB 4 28,77 473
    4 Meisjes Pup B (4x40m) 2 AV 1923 - MPB 4 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Nehissa Hendriks 7,27 10,61 3,02 980
    6 Kaitlyn Groot 7,69 10,55 2,84 861
    8 Antonia Oosters 7,98 10,16 2,89 813
    9 Jade Foppes 8,04 11,45 2,73 795
    12 Tess Boers 8,63 6,45 2,54 559


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Nehissa Hendriks 2:18,85 ---
    Kaitlyn Groot 2:27,02 ---
    Antonia Oosters 2:31,12 ---
    Jade Foppes 2:45,11 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Meisjes Pupil C (4x40m) AV 1923 - MPC 4 30,62 387
    2 MPC Atos (4x40m) AV Atos - MPC 4 32,02 329
    3 MPC Hylas (4x40m) AV Hylas - MPC 4 33,62 267


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Maud de Jong 7,46 12,95 3,20 1021
    2 Ivy Olieberg 8,01 10,52 2,87 811
    6 Lilian Groot DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Maud de Jong 2:13,34 ---
    Ivy Olieberg 2:37,99 ---
    Lilian Groot DNS ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.