Vereniging 'AV NEA-Volharding' op '3e Pupillencompetitie 2015'

Prijzen

Yarno Dijkman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1386 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,59
  • Verspringen   3,94
Fawzi Nait Aicha
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1352 punten
  • 40 meter   6,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,46
  • Hoogspringen   1,10
Mostafa Al-Bayati
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1249 punten
  • 40 meter   7,1
  • Balwerpen   19,98
  • Verspringen   3,36
Jay van Wanrooij
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1021 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   14,55
  • Verspringen   3,15
Luna Meijer
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1471 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,57
  • Verspringen   3,92
Jeslyn Doran
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1170 punten
  • 40 meter   6,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,27
  • Hoogspringen   0,95
Jinthe Dijkman
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 559 punten
  • 40 meter   8,8
  • Balwerpen   7,34
  • Verspringen   2,52

Hoogtepunten

Fawzi Nait Aicha JPB 1000m
  • 3:29,49
  • Willemijn Smeer MPB 40m
  • 7,09
  • Yarno Dijkman JPA1 Ver
  • 3,94
  • Jeslyn Doran MPB 40m
  • 6,90
  • Luna Meijer MPA1 60m
  • 9,32
  • Lindsay Helstone MPA1 60m
  • 9,82
  • Mostafa Al-Bayati JPC 40m
  • 7,04
  • Fawzi Nait Aicha JPB 40m
  • 6,65
  • Nicole Splinter MPB 40m
  • 7,19
  • Thijmen Dijkman JPC 40m
  • 7,20
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    3 Yarno Dijkman 9,86 5,59 3,94 1386
    8 Enzo Hagen 10,15 5,97 3,70 1317
    15 Kjell Bijl 10,74 6,52 3,33 1194
    19 Aodhan Wadey 10,57 4,32 3,36 1078
    20 Bas Bekebrede 11,16 5,07 3,40 1062
    22 Yoeri de Boer 11,05 4,52 3,44 1046


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Enzo Hagen 3:48,76 ---
    Yoeri de Boer 4:02,66 ---
    Yarno Dijkman 4:03,71 ---
    Kjell Bijl 4:04,59 ---
    Aodhan Wadey 4:16,84 ---
    Bas Bekebrede 5:07,01 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPA1 Hylas (4x60m) AV Hylas - JPA1 4 38,51 507
    2 Jongens Pup A1 (4x60m) AV NEA-Volharding - JPA1 4 38,58 505
    3 Jongens Pupil A1 (4x60m) AV 1923 - JPA1 4 39,50 469
    4 JPA1 Atos (4x60m) AV Atos - JPA1 4 40,78 422
    5 Jongens Pup A1 (4x60m) 3 AV 1923 - JPA1 4 41,53 396
    6 Jongens Pup A1 (4x60m) 2 Atos AV Atos - JPA1 4 42,17 374
    7 Jongens Pup A1 (4x60m) 2 AV 1923 - JPA1 4 42,62 359


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    14 Ties Arensman 10,25 28,99 3,79 1349
    21 Mika van der Meijden 10,30 29,63 3,21 1233


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Ties Arensman 4:02,59 ---
    Mika van der Meijden 5:12,27 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Jongens Pupil A2 (4x60m) AV 1923 - JPA2 4 35,08 658
    2 JPA2 Hylas (4x60m) AV Hylas - JPA2 4 36,05 612
    3 Jongens Pupil A2 (4x60m) 2 AV 1923 - JPA2 4 36,33 600
    4 JPA2 Atos (4x60m) AV Atos - JPA2 4 37,16 563
    5 Jongens Pupil A2 (4x60m) 3 AV 1923 - JPA2 4 39,03 487
    6 Jongens Pup A2 (4x60m) AV NEA-Volharding - JPA2 4 40,18 443


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Fawzi Nait Aicha 6,65 4,46 1,10 1352
    7 Mauro Rodrigus 7,49 5,42 1,10 1235
    13 Casper van der Putte 7,64 4,73 1,05 1124
    14 Mike Kooijman 7,87 3,22 1,05 966
    15 Tristan Koopmans 7,80 3,86 0,90 920
    20 Jesse Oud 7,73 2,81 0,90 845


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Fawzi Nait Aicha 3:29,49 ---
    Tristan Koopmans 4:28,81 ---
    Mauro Rodrigus 4:39,71 ---
    Mike Kooijman 4:41,28 ---
    Casper van der Putte 4:51,66 ---
    Jesse Oud 5:30,07 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Jongens Pupil B (4x40m) AV 1923 - JPB 4 27,35 547
    2 JPB Hylas (4x40m) AV Hylas - JPB 4 27,55 537
    3 Jongens Pup B (4x40m) 2 AV 1923 - JPB 4 29,10 457
    4 Jongens Pup B (4x40m) AV NEA-Volharding - JPB 4 29,35 445


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Mostafa Al-Bayati 7,04 19,98 3,36 1249
    7 Thijmen Dijkman 7,20 13,28 3,17 1073
    8 Chris de Jong 7,32 17,22 2,94 1067
    12 Rowan de Wit 7,92 18,32 2,60 902
    13 Tim Brinkhof 7,86 14,50 2,65 864
    15 Jelle Rol 8,29 16,60 2,48 791
    16 Felix Tjeertes 7,80 10,92 2,48 776
    17 Tom Veldt 7,96 10,43 2,57 758
    24 Ivan Nillesen 9,36 7,89 1,95 377


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Mostafa Al-Bayati 2:12,59 ---
    Rowan de Wit 2:29,53 ---
    Jelle Rol 2:33,22 ---
    Thijmen Dijkman 2:33,98 ---
    Chris de Jong 2:38,21 ---
    Felix Tjeertes 2:39,21 ---
    Tim Brinkhof 2:42,21 ---
    Tom Veldt 2:46,32 ---
    Ivan Nillesen 3:07,15 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPC Hylas (4x40m) AV Hylas - JPC 4 28,79 472
    2 Jongens Pupil C (4x40m) AV 1923 - JPC 4 29,13 456
    3 Jongens Pup C (4x40m) AV NEA-Volharding - JPC 4 29,17 454
    4 Jongens Pup C (4x40m) 2 AV NEA-Volharding - JPC 4 30,65 386
    5 Jongens Pupil C (4x40m) 2 AV 1923 - JPC 4 31,57 347
    6 JPC Atos (4x40m) AV Atos - JPC 4 32,71 301
    7 Jongens Pup C (4x40m) 3 AV NEA-Volharding - JPC 4 33,87 258


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Jay van Wanrooij 7,55 14,55 3,15 1021
    9 Maurits Nibbering 8,64 14,34 2,52 710


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jay van Wanrooij 2:43,32 ---
    Maurits Nibbering 2:45,97 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Mini jongens Hylas (4x40m) AV Hylas - JPMini 4 31,27 359
    2 Jongens Pupil Mini (4x40m) AV 1923 - JPMini 4 32,02 329


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Luna Meijer 9,32 5,57 3,92 1471
    6 Lindsay Helstone 9,82 4,61 3,34 1206
    7 Mijntje Marees 10,00 4,78 3,39 1200
    9 Charlotte Meurs 10,63 5,27 3,54 1172
    10 Ileana Meijer 10,37 4,77 3,33 1132
    13 Keona van Gelderen 11,06 6,07 2,72 1003
    18 Roxy Mijzen 11,42 4,77 2,81 892
    22 Annika Vletter 11,50 4,35 2,75 841
    23 Keira Mulder 12,11 4,41 2,55 738


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Mijntje Marees 3:51,93 ---
    Ileana Meijer 3:57,54 ---
    Charlotte Meurs 4:03,33 ---
    Lindsay Helstone 4:55,53 ---
    Annika Vletter 5:13,29 ---
    Keona van Gelderen 5:49,01 ---
    Roxy Mijzen 5:57,83 ---
    Luna Meijer DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Meisjes Pupil A1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MPA1 4 37,66 542
    2 Meisjes Pup A1 (4x60m) AV 1923 - MPA1 4 38,90 492
    3 Meisjes Pup A1 (4x60m) 2 AV 1923 - MPA1 4 42,32 369
    4 MPA1 Atos (4x60m) AV Atos - MPA1 4 42,52 362
    5 Meisjes Pup A1 (4x60m)2 AV NEA-Volharding - MPA1 4 43,13 343
    6 MPA1 Hylas (4x60m) AV Hylas - MPA1 4 44,78 292


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    10 Arwen de Wit 9,90 14,73 3,58 1166
    11 Romy Leenstra 10,59 17,94 3,47 1092
    16 Sarah Schouten 11,29 20,46 3,19 982
    18 Lotte Faas 11,26 15,01 3,04 874
    20 Samira Rookhuizen 12,57 17,72 2,41 648


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Arwen de Wit 4:07,97 ---
    Romy Leenstra 4:37,60 ---
    Sarah Schouten 4:54,55 ---
    Samira Rookhuizen 5:13,64 ---
    Lotte Faas 5:26,38 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Meisjes Pupil A2 (4x60m) AV 1923 - MPA2 4 37,73 539
    2 MPA2 Hylas (4x60m) AV Hylas - MPA2 4 39,37 474
    3 Meisjes pup A2 (4x60m) 2 AV 1923 - MPA2 4 39,51 468
    4 MPA2 Atos (4x60m) AV Atos - MPA2 4 41,55 395
    5 Meisjes Pup A2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MPA2 4 42,39 367


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Jeslyn Doran 6,90 4,27 0,95 1170
    6 Brenda de Vos 7,61 3,51 1,00 1000
    7 Willemijn Smeer 7,09 3,08 0,90 996
    9 Nicole Splinter 7,19 3,88 0,80 966
    16 Laura Babucci 8,32 3,42 0,70 652


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Brenda de Vos 4:07,05 ---
    Jeslyn Doran 4:23,71 ---
    Willemijn Smeer 4:27,13 ---
    Laura Babucci 4:30,54 ---
    Nicole Splinter 5:57,23 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Meisjes Pup B (4x40m) AV NEA-Volharding - MPB 4 28,28 498
    2 MPB Hylas (4x40m) AV Hylas - MPB 4 28,71 476
    3 Meisjes Pupil B (4x40m) AV 1923 - MPB 4 28,77 473
    4 Meisjes Pup B (4x40m) 2 AV 1923 - MPB 4 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    14 Vicky de Haan 9,35 11,75 2,07 480


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Vicky de Haan 2:53,58 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Meisjes Pupil C (4x40m) AV 1923 - MPC 4 30,62 387
    2 MPC Atos (4x40m) AV Atos - MPC 4 32,02 329
    3 MPC Hylas (4x40m) AV Hylas - MPC 4 33,62 267


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Jinthe Dijkman 8,75 7,34 2,52 559
    5 Elisa Hartwijk 9,57 4,50 2,00 275


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jinthe Dijkman 2:51,14 ---
    Elisa Hartwijk 2:52,83 ---