Vereniging 'AV Hylas' op '3e Pupillencompetitie 2015'

Prijzen

Kayo Dussenbroek
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1448 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,43
  • Verspringen   4,00
Jelte van Es
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1638 punten
  • 60 meter   9,1
  • Balwerpen   23,57
  • Verspringen   4,60
Thomas Wolfert
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1293 punten
  • 40 meter   6,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,08
  • Hoogspringen   1,00
Tim Posthuma de Boer
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1420 punten
  • 40 meter   7,1
  • Balwerpen   24,61
  • Verspringen   3,87
Sven Mulder
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 953 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   16,80
  • Verspringen   3,02
Maudy Stoop
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1468 punten
  • 60 meter   9,7
  • Balwerpen   26,35
  • Verspringen   4,10
Sarah van Exel
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 993 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   15,17
  • Verspringen   2,93
Lotte Huisman
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 916 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   14,29
  • Verspringen   3,24

Hoogtepunten

Maudy Stoop MPA2 Ver
  • 4,10
  • Cathy Zijlstra MPA2 60m
  • 10,04
  • Arun van Hassel JPB 40m
  • 7,01
  • Sharona de Winter MPA2 60m
  • 9,85
  • Maudy Stoop MPA2 60m
  • 9,68
  • Thomas Wolfert JPB 40m
  • 6,77
  • Jelte van Es JPA2 60m
  • 9,09
  • Finn Meijer JPA2 Ver
  • 4,16
  • Jelte van Es JPA2 Ver
  • 4,60
  • Marit Brand MPB 40m
  • 7,20
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Kayo Dussenbroek 9,87 6,43 4,00 1448
    4 Tim de Groot 9,84 5,49 3,85 1365
    10 Rik Grapendaal 10,47 6,78 3,50 1280
    12 Marijn Dijkstra 10,41 5,87 3,53 1239
    13 Samuel Aston 10,40 5,77 3,36 1201
    16 Koen Slijkerman 10,32 5,19 3,29 1160
    27 Teun Hermes 10,79 4,86 2,92 1000
    28 Invajo Peperkamp 10,93 4,24 3,20 992
    34 Jelte de By 11,14 3,90 2,66 833


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Tim de Groot 3:47,88 ---
    Samuel Aston 3:53,16 ---
    Teun Hermes 3:58,36 ---
    Invajo Peperkamp 4:22,83 ---
    Koen Slijkerman 4:30,85 ---
    Jelte de By 4:38,85 ---
    Kayo Dussenbroek DNS ---
    Marijn Dijkstra DNS ---
    Rik Grapendaal DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPA1 Hylas (4x60m) AV Hylas - JPA1 4 38,51 507
    2 Jongens Pup A1 (4x60m) AV NEA-Volharding - JPA1 4 38,58 505
    3 Jongens Pupil A1 (4x60m) AV 1923 - JPA1 4 39,50 469
    4 JPA1 Atos (4x60m) AV Atos - JPA1 4 40,78 422
    5 Jongens Pup A1 (4x60m) 3 AV 1923 - JPA1 4 41,53 396
    6 Jongens Pup A1 (4x60m) 2 Atos AV Atos - JPA1 4 42,17 374
    7 Jongens Pup A1 (4x60m) 2 AV 1923 - JPA1 4 42,62 359


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    1 Jelte van Es 9,09 23,57 4,60 1638
    11 Mika Baro 10,09 30,42 3,90 1411
    12 Finn Meijer 9,58 17,98 4,16 1383
    16 Koen Post...a de Boer 9,95 22,66 3,90 1338
    17 Bo van der Heijden 9,92 23,70 3,79 1333
    19 Jurriën Klaver 10,04 23,47 3,64 1282
    22 Steef Broesder 10,45 26,11 3,52 1232


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jelte van Es 3:37,36 ---
    Mika Baro 3:44,07 ---
    Koen Post...a de Boer 3:45,21 ---
    Bo van der Heijden 3:49,24 ---
    Steef Broesder 4:08,29 ---
    Jurriën Klaver 4:09,25 ---
    Finn Meijer DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Jongens Pupil A2 (4x60m) AV 1923 - JPA2 4 35,08 658
    2 JPA2 Hylas (4x60m) AV Hylas - JPA2 4 36,05 612
    3 Jongens Pupil A2 (4x60m) 2 AV 1923 - JPA2 4 36,33 600
    4 JPA2 Atos (4x60m) AV Atos - JPA2 4 37,16 563
    5 Jongens Pupil A2 (4x60m) 3 AV 1923 - JPA2 4 39,03 487
    6 Jongens Pup A2 (4x60m) AV NEA-Volharding - JPA2 4 40,18 443


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Thomas Wolfert 6,77 5,08 1,00 1293
    4 Youri Bakker 7,22 5,12 1,10 1269
    6 Arun van Hassel 7,01 4,42 1,10 1266
    10 Jordi Klanker 7,38 5,24 1,00 1171


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jordi Klanker 3:58,09 ---
    Thomas Wolfert 4:15,44 ---
    Arun van Hassel 4:21,04 ---
    Youri Bakker 4:36,52 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Jongens Pupil B (4x40m) AV 1923 - JPB 4 27,35 547
    2 JPB Hylas (4x40m) AV Hylas - JPB 4 27,55 537
    3 Jongens Pup B (4x40m) 2 AV 1923 - JPB 4 29,10 457
    4 Jongens Pup B (4x40m) AV NEA-Volharding - JPB 4 29,35 445


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Tim Posth...a de Boer 7,01 24,61 3,87 1420
    6 Sennen Has 7,37 16,33 3,30 1115
    14 Olivier K... Koerkamp 7,77 11,40 2,58 811
    19 Tijmen van Dorp 8,36 10,91 2,72 731


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Olivier K... Koerkamp 2:20,25 ---
    Tim Posth...a de Boer 2:22,71 ---
    Sennen Has 2:30,64 ---
    Tijmen van Dorp 2:32,86 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPC Hylas (4x40m) AV Hylas - JPC 4 28,79 472
    2 Jongens Pupil C (4x40m) AV 1923 - JPC 4 29,13 456
    3 Jongens Pup C (4x40m) AV NEA-Volharding - JPC 4 29,17 454
    4 Jongens Pup C (4x40m) 2 AV NEA-Volharding - JPC 4 30,65 386
    5 Jongens Pupil C (4x40m) 2 AV 1923 - JPC 4 31,57 347
    6 JPC Atos (4x40m) AV Atos - JPC 4 32,71 301
    7 Jongens Pup C (4x40m) 3 AV NEA-Volharding - JPC 4 33,87 258


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Sven Mulder 7,98 16,80 3,02 953
    4 Liam van Hassel 7,81 12,67 2,96 903
    5 Mees Huisman 8,18 15,97 2,76 856
    6 Matthijs Janson 8,37 14,59 2,88 827


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Liam van Hassel 2:21,02 ---
    Matthijs Janson 2:30,12 ---
    Mees Huisman 2:34,03 ---
    Sven Mulder 2:36,54 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Mini jongens Hylas (4x40m) AV Hylas - JPMini 4 31,27 359
    2 Jongens Pupil Mini (4x40m) AV 1923 - JPMini 4 32,02 329


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    14 Réka Soph...Westbroek 10,87 4,80 2,96 992
    16 Lotte Bierman 11,27 4,44 3,06 937
    17 Daisy Goos 11,59 4,70 3,13 931
    19 Maaike Binnewijzend 11,14 3,60 3,04 885


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Réka Soph...Westbroek 4:22,73 ---
    Maaike Binnewijzend 4:37,30 ---
    Lotte Bierman 4:54,76 ---
    Daisy Goos 5:24,77 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Meisjes Pupil A1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MPA1 4 37,66 542
    2 Meisjes Pup A1 (4x60m) AV 1923 - MPA1 4 38,90 492
    3 Meisjes Pup A1 (4x60m) 2 AV 1923 - MPA1 4 42,32 369
    4 MPA1 Atos (4x60m) AV Atos - MPA1 4 42,52 362
    5 Meisjes Pup A1 (4x60m)2 AV NEA-Volharding - MPA1 4 43,13 343
    6 MPA1 Hylas (4x60m) AV Hylas - MPA1 4 44,78 292


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    1 Maudy Stoop 9,68 26,35 4,10 1468
    6 Sharona de Winter 9,85 21,84 3,48 1258
    13 Cathy Zijlstra 10,04 11,89 3,42 1062
    17 Nadine van Straaten 10,64 13,76 2,78 881
    21 Dominique Oudhoff DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Maudy Stoop 3:57,27 ---
    Cathy Zijlstra 4:25,73 ---
    Nadine van Straaten 4:27,35 ---
    Dominique Oudhoff DNS ---
    Sharona de Winter DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Meisjes Pupil A2 (4x60m) AV 1923 - MPA2 4 37,73 539
    2 MPA2 Hylas (4x60m) AV Hylas - MPA2 4 39,37 474
    3 Meisjes pup A2 (4x60m) 2 AV 1923 - MPA2 4 39,51 468
    4 MPA2 Atos (4x60m) AV Atos - MPA2 4 41,55 395
    5 Meisjes Pup A2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MPA2 4 42,39 367


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    4 Marit Brand 7,20 3,86 0,95 1073
    5 Cathalijne Jansen 7,46 3,83 1,00 1054
    14 Danique van den Berg 8,21 3,70 0,95 875
    15 Libby Gardener 7,69 3,96 0,75 837
    18 Daphne Stoop DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Cathalijne Jansen 4:06,64 ---
    Marit Brand 4:07,55 ---
    Libby Gardener 4:15,18 ---
    Danique van den Berg 4:16,39 ---
    Daphne Stoop DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Meisjes Pup B (4x40m) AV NEA-Volharding - MPB 4 28,28 498
    2 MPB Hylas (4x40m) AV Hylas - MPB 4 28,71 476
    3 Meisjes Pupil B (4x40m) AV 1923 - MPB 4 28,77 473
    4 Meisjes Pup B (4x40m) 2 AV 1923 - MPB 4 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Sarah van Exel 7,52 15,17 2,93 993
    3 Lotte Huisman 8,23 14,29 3,24 916
    10 Lynne Bijwaard 8,18 10,93 2,69 755
    13 Charlize Helena Eg 9,24 10,53 2,38 533


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Lotte Huisman 2:24,78 ---
    Sarah van Exel 2:27,31 ---
    Lynne Bijwaard 2:44,08 ---
    Charlize Helena Eg 3:17,15 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Meisjes Pupil C (4x40m) AV 1923 - MPC 4 30,62 387
    2 MPC Atos (4x40m) AV Atos - MPC 4 32,02 329
    3 MPC Hylas (4x40m) AV Hylas - MPC 4 33,62 267