Vereniging 'AV Atos' op '3e Pupillencompetitie 2015'

Prijzen

Sem Linden der van Rups
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1390 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,43
  • Verspringen   3,63
Joël Mondria
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1601 punten
  • 60 meter   9,3
  • Balwerpen   32,96
  • Verspringen   3,99
Djurelva Williams
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1303 punten
  • 60 meter   9,5
  • Balwerpen   20,08
  • Verspringen   3,50
 

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
2 Sem Linde... van Rups 9,40 5,43 3,63 1390
5 Timon Kalogeris 9,84 5,91 3,63 1347
11 Jamal Geoffrey 10,01 5,68 3,30 1240
17 Teun van Winkel 10,56 5,21 3,35 1140
21 Ivar Gras 11,14 5,07 3,33 1051
24 Djenné van Druenen 10,45 4,28 3,05 1030
25 Yueal Tekele 11,14 5,53 3,06 1027
26 Matthew G...ia Garcia 10,79 3,91 3,32 1011
37 Daan Olden 12,43 5,40 2,30 724
38 Gijs Gieske DNS DNS DNS 0
38 Lars Pieterse DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
Sem Linde... van Rups 3:42,03 ---
Teun van Winkel 3:58,34 ---
Timon Kalogeris 4:10,16 ---
Ivar Gras 4:10,63 ---
Jamal Geoffrey 4:12,89 ---
Yueal Tekele 4:27,37 ---
Djenné van Druenen 4:37,46 ---
Daan Olden 5:01,46 ---
Matthew G...ia Garcia 5:28,22 ---
Gijs Gieske DNS ---
Lars Pieterse DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPA1 Hylas (4x60m) AV Hylas - JPA1 4 38,51 507
2 Jongens Pup A1 (4x60m) AV NEA-Volharding - JPA1 4 38,58 505
3 Jongens Pupil A1 (4x60m) AV 1923 - JPA1 4 39,50 469
4 JPA1 Atos (4x60m) AV Atos - JPA1 4 40,78 422
5 Jongens Pup A1 (4x60m) 3 AV 1923 - JPA1 4 41,53 396
6 Jongens Pup A1 (4x60m) 2 Atos AV Atos - JPA1 4 42,17 374
7 Jongens Pup A1 (4x60m) 2 AV 1923 - JPA1 4 42,62 359


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
2 Joël Mondria 9,22 32,96 3,99 1601
5 Alessio Rimedia 9,48 28,94 4,06 1524
13 Julian Heerma 9,95 27,85 3,70 1363
15 Mink de Jager 9,71 20,49 3,88 1342
26 Maas de Vries 10,30 18,22 3,38 1119
27 Adonay Tekele 12,04 22,21 2,43 770
28 Hidde Koning DNS DNS DNS 0
28 Morris Nanning DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
Alessio Rimedia 3:36,02 ---
Mink de Jager 4:01,55 ---
Maas de Vries 4:06,61 ---
Adonay Tekele 4:43,72 ---
Hidde Koning DNS ---
Joël Mondria DNS ---
Julian Heerma DNS ---
Morris Nanning DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Jongens Pupil A2 (4x60m) AV 1923 - JPA2 4 35,08 658
2 JPA2 Hylas (4x60m) AV Hylas - JPA2 4 36,05 612
3 Jongens Pupil A2 (4x60m) 2 AV 1923 - JPA2 4 36,33 600
4 JPA2 Atos (4x60m) AV Atos - JPA2 4 37,16 563
5 Jongens Pupil A2 (4x60m) 3 AV 1923 - JPA2 4 39,03 487
6 Jongens Pup A2 (4x60m) AV NEA-Volharding - JPA2 4 40,18 443


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
8 Elf Meerman 7,29 5,04 1,05 1213
16 Douwe Overtoom 7,90 4,02 0,85 878
17 Pablo da Graça 8,14 4,45 0,85 869
21 Jasper van Heusden 8,26 4,04 0,80 783
22 Ali Bourhayel DNS DNS DNS 0
22 Sjoerd van Daal DNS DNS DNS 0
22 Demian Heeger DNS DNS DNS 0
22 Johnny Riedeman DNS DNS DNS 0
22 Levi van der Zeep DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
Elf Meerman 4:01,64 ---
Jasper van Heusden 4:17,49 ---
Pablo da Graça 5:37,88 ---
Ali Bourhayel DNS ---
Demian Heeger DNS ---
Douwe Overtoom DNS ---
Johnny Riedeman DNS ---
Levi van der Zeep DNS ---
Sjoerd van Daal DNS ---


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
20 Pelle van Houten 8,16 9,85 2,37 672
21 Makay Vilters 8,70 14,39 2,12 623
23 Idris Prins 8,93 12,85 2,18 577
25 Hunter de Brie 9,08 7,07 DNS 286
26 Ryan Swart DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
Makay Vilters 2:39,54 ---
Pelle van Houten 2:40,55 ---
Hunter de Brie 3:49,54 ---
Ryan Swart DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPC Hylas (4x40m) AV Hylas - JPC 4 28,79 472
2 Jongens Pupil C (4x40m) AV 1923 - JPC 4 29,13 456
3 Jongens Pup C (4x40m) AV NEA-Volharding - JPC 4 29,17 454
4 Jongens Pup C (4x40m) 2 AV NEA-Volharding - JPC 4 30,65 386
5 Jongens Pupil C (4x40m) 2 AV 1923 - JPC 4 31,57 347
6 JPC Atos (4x40m) AV Atos - JPC 4 32,71 301
7 Jongens Pup C (4x40m) 3 AV NEA-Volharding - JPC 4 33,87 258


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
7 Maris van Wees 8,29 8,90 2,83 724
13 Abel van Gildemacher 8,68 11,69 2,44 643
16 Luka Cibic 8,67 4,53 2,59 511
17 Max Berkhout DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
Maris van Wees 2:23,13 ---
Luka Cibic 2:40,53 ---
Abel van Gildemacher 2:56,06 ---
Max Berkhout DNS ---


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
5 Annabel Stottelaar 10,09 5,17 3,45 1225
12 Carmen Guellai 10,71 4,59 3,23 1053
21 Robyn Houbiers 11,38 4,73 2,60 853
25 Simone Aronson DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
Annabel Stottelaar 4:21,64 ---
Carmen Guellai 4:29,16 ---
Robyn Houbiers 4:59,65 ---
Simone Aronson DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Meisjes Pupil A1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MPA1 4 37,66 542
2 Meisjes Pup A1 (4x60m) AV 1923 - MPA1 4 38,90 492
3 Meisjes Pup A1 (4x60m) 2 AV 1923 - MPA1 4 42,32 369
4 MPA1 Atos (4x60m) AV Atos - MPA1 4 42,52 362
5 Meisjes Pup A1 (4x60m)2 AV NEA-Volharding - MPA1 4 43,13 343
6 MPA1 Hylas (4x60m) AV Hylas - MPA1 4 44,78 292


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
3 Djurelva Williams 9,46 20,08 3,50 1303
9 Mirre Overtoom 10,59 20,36 3,76 1185
19 Emma van Heusden 11,14 17,53 2,71 863
21 Mansiha Khemai DNS DNS DNS 0
21 Imane El Mesaoudi DNS DNS DNS 0
21 Eline Mevius DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
Djurelva Williams 4:20,00 ---
Emma van Heusden 4:43,44 ---
Eline Mevius DNS ---
Mansiha Khemai DNS ---
Imane El Mesaoudi DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Meisjes Pupil A2 (4x60m) AV 1923 - MPA2 4 37,73 539
2 MPA2 Hylas (4x60m) AV Hylas - MPA2 4 39,37 474
3 Meisjes pup A2 (4x60m) 2 AV 1923 - MPA2 4 39,51 468
4 MPA2 Atos (4x60m) AV Atos - MPA2 4 41,55 395
5 Meisjes Pup A2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MPA2 4 42,39 367


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
8 Stella Kuijs 7,43 4,32 0,85 987
12 Julia Janssen 7,96 4,47 0,90 938
18 Jouiria El-Garrat DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
Julia Janssen 4:51,78 ---
Stella Kuijs DNS ---
Jouiria El-Garrat DNS ---


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
4 Alyssa Koobs 7,76 10,75 2,96 877
5 Imre Schipper 7,87 11,49 2,95 869
7 Amber Mol 7,98 12,90 2,82 850
11 Claudia Rimedia 8,12 8,84 2,70 725


Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
Claudia Rimedia 2:32,42 ---
Imre Schipper 2:33,89 ---
Alyssa Koobs 2:39,44 ---
Amber Mol 2:42,27 ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Meisjes Pupil C (4x40m) AV 1923 - MPC 4 30,62 387
2 MPC Atos (4x40m) AV Atos - MPC 4 32,02 329
3 MPC Hylas (4x40m) AV Hylas - MPC 4 33,62 267


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
4 Naomi Emmelkamp 9,34 6,85 2,12 389


Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
Naomi Emmelkamp DNS ---