Vereniging 'Climax' op 'Stedenwedstrijd Athletics Champs'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Arine Voskamp MPA2 Team 10 1100,00 12,4 5,40 15,00 0,95 2,45 234 234
Daniel Luchies JPA1 Team 03 1275,00 11,6 5,10 18,00 1,10 2,60 260 121
Dim Bouter JPA2 Team 06 1075,00 13,1 4,30 16,00 1,00 2,25 185 81
Eline Gerritsen MPA1 Team 03 1375,00 11,1 5,60 17,00 1,20 2,85 347 347
Giel van As JPA1 Team 03 1300,00 11,0 4,30 17,00 1,00 2,30 239 142
Jelle van Peursem JPA2 Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jesse van der Jagt JPA2 Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Lisa Navarro MPA1 Team 03 1475,00 10,8 5,20 14,00 1,05 2,40 311 245
Lucas Middelhoven JPA2 Team 06 NM 12,7 5,20 27,50 1,05 2,40 226 226
Mark van Voorst JPA2 Team 10 DNS 10,8 6,20 21,50 1,00 2,70 246 246
Matthias Eysbroek JPA1 Team 03 1050,00 11,8 5,70 15,50 0,90 2,60 212 85
Niels van Rheenen JPA2 Team 06 1300,00 11,5 6,40 22,50 1,30 3,20 343 343
Nienke de Jong MPA2 Team 10 1250,00 13,0 4,50 21,50 0,95 2,45 254 169
Quinty Essers MPA2 Team 10 1200,00 12,4 4,80 15,50 0,90 2,65 239 216
Quirijn Jager JPA2 Team 10 1075,00 12,2 5,10 13,50 1,00 2,25 195 144
Reinier Dijksma JPA1 Team 03 DNS 11,4 4,90 17,00 1,05 2,45 206 135
Ruben Vonk JPA2 Team 06 1200,00 12,2 5,50 19,00 1,00 2,40 234 234
Ruben Schussler JPA2 Team 10 1500,00 11,2 5,50 27,50 1,15 2,80 342 342
Sofie Verhoeven MPA1 Team 03 1225,00 16,1 3,90 9,00 0,90 2,00 143 0
Stijn Vroegh JPA1 Team 03 1400,00 11,5 5,20 27,50 1,00 2,75 300 209
Stijn van der Spoel JPA1 Team 03 1300,00 11,3 5,30 22,50 0,95 2,85 274 248
Tim Roodbeen JPA2 Team 06 1175,00 12,7 4,70 16,50 1,00 1,80 192 145
Tim Lamers JPA1 Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Wim van As JPA2 Team 06 1375,00 11,0 6,10 30,50 1,05 2,40 321 321


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 11 2:47,6 310
1 Team 09 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 7 2:50,5 325
3 Team 11 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA1 9 2:51,0 278
3 Team 05 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 10 2:52,1 308
5 Team 03 (Team-est) Climax - JPA1 10 2:52,3 266
5 Team 02 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 8 2:55,8 271
7 Team 10 (Team-est) Climax - MPA2 7 2:57,5 255
8 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:58,2 216
8 Team 07 (Team-est) AV Archeus - MPA1 11 3:00,4 228
10 Team 01 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 10 3:03,3 202
11 Team 12 (Team-est) - JPA1 10 3:05,0 163
12 Team 08 (Team-est) AV Archeus - JPA2 4 DNS 0


Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Anna-Noor Wieman MPB Team 21 7,4 800,00 8,2 11,00 11,00 0,80 311 151
Froukje van Rheenen MPB Team 21 7,1 875,00 7,4 14,00 16,00 0,80 395 341
Jenthe Prummel MPB Team 21 7,4 750,00 8,6 11,00 11,50 0,90 312 281
Lorena Jonkers MPB Team 21 7,2 825,00 7,6 12,00 11,00 0,90 355 320


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) AV Wijchen - JPB 11 2:52,7 411
2 Team 21 (Team-est) Climax - JPB 7 2:57,4 373
3 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:00,3 351
4 Team 15 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 7 3:13,9 253
5 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPB 11 3:22,2 201
6 Team 19 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
6 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0


Pupil C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Damian Jonkers JPMini Team 18 8,1 725,00 8,2 9,50 14,50 0,70 397 298
Hailey Olthof MPMini Team 18 8,4 700,00 10,1 7,50 11,50 0,75 341 188
Jarno Gerritsen JPC Team 21 7,2 925,00 8,4 11,50 16,00 0,90 412 412
Larissa Middelhoven MPC Team 18 7,8 825,00 9,2 11,00 18,00 0,75 395 395
Sanne van der Jagt MPC Team 18 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sayari Kinuthia MPMini Team 18 9,6 700,00 10,7 6,00 8,00 0,55 204 40
Silvijn Laarhoven JPC Team 21 7,5 925,00 8,9 8,00 7,50 0,90 321 210
Sjoerd van Rheenen JPMini Team 18 7,4 925,00 8,8 9,00 13,50 0,85 474 474
Sophie Ansink MPMini Team 18 7,8 900,00 9,6 5,50 9,50 0,70 380 308
Sverre Wiersma JPC Team 21 8,1 850,00 9,3 11,00 14,00 0,75 313 164
Tessa Visch MPC Team 18 7,9 800,00 9,0 9,00 12,50 0,80 348 348


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 20 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 8 3:12,1 319
1 Team 13 (Team-est) AV Wijchen - MPC 12 3:16,1 335
1 Team 18 (Team-est) Climax - JPMini 8 3:17,6 367
4 Team 22 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 7 3:30,1 188
5 Team 14 (Team-est) - JPC 0 DNS 0