Vereniging 'AV Wijchen' op 'Stedenwedstrijd Athletics Champs'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Anne Moolenaar MPA2 Team 09 DNS 11,0 5,80 23,00 1,25 2,90 327 327
Arjen Hefti JPA2 Team 02 1225,00 11,8 4,80 18,00 1,05 2,90 251 178
Armin Belderok JPA1 Team 01 1125,00 16,0 4,00 14,50 0,95 2,40 151 28
Bart van Wees JPA1 Team 01 1175,00 11,6 5,20 11,50 1,05 2,15 211 169
Bas Berning JPA1 Team 01 1250,00 11,3 7,50 21,50 1,15 2,80 314 314
Brent Hormes JPA1 Team 05 1250,00 13,8 5,20 13,50 1,00 2,40 197 0
Casper Hefti JPA2 Team 09 1325,00 11,9 6,15 21,00 1,10 2,80 289 192
Erin Boschman MPA2 Team 02 1200,00 13,0 5,30 19,00 0,90 2,40 241 99
Femke Veldkamp MPA1 Team 05 1400,00 10,9 5,20 21,00 1,10 3,00 355 355
Harm van Alebeek JPA1 Team 05 1000,00 12,9 4,90 20,00 0,85 2,75 199 87
Iris Huisman MPA2 Team 02 1275,00 DNS 5,30 15,00 0,85 2,30 179 96
Iris Martens MPA2 Team 02 1225,00 11,6 4,80 20,50 1,05 2,65 294 294
Isa van Swam MPA1 Team 05 1250,00 11,1 5,70 16,50 1,00 3,00 306 306
Jenice Isibor MPA2 Team 09 1225,00 10,7 7,30 23,50 1,05 2,75 358 358
Julia Schaaps MPA1 Team 05 1175,00 11,0 6,20 18,50 1,10 3,10 333 298
Kim van Wezel MPA2 Team 02 1325,00 11,9 4,40 16,50 1,15 2,90 304 226
Lisa Dam MPA1 Team 01 975,00 13,3 3,50 9,50 0,85 2,15 144 0
Lotte Moolenaar MPA1 Team 05 1225,00 11,1 4,80 21,00 1,10 2,65 313 313
Mats Roepman JPA1 Team 01 1225,00 11,8 4,30 17,00 1,05 2,45 229 141
Maud Poos MPA1 Team 05 1200,00 13,6 3,90 12,00 0,85 2,00 170 38
Miel Kromwijk JPA2 Team 02 1200,00 12,3 6,40 25,50 1,05 2,95 288 207
Mike Benoit JPA1 Team 05 1350,00 13,3 3,50 13,50 0,90 1,65 163 48
Mila Hendriks MPA2 Team 09 1275,00 12,1 5,00 16,50 1,00 2,40 263 46
Minke Reurings MPA1 Team 01 925,00 11,9 5,00 12,50 0,90 2,50 208 147
Minke Keltjens MPA2 Team 09 1375,00 12,0 5,50 18,50 1,10 3,05 329 329
Mirthe Pouwels MPA1 Team 01 1075,00 14,5 3,60 12,00 0,90 1,90 147 0
Niek van Gemert JPA2 Team 09 1450,00 11,1 4,30 23,00 1,05 3,10 304 271
Noa Jutte MPA1 Team 05 1125,00 12,7 4,60 14,00 0,90 2,20 204 0
Olivier Korsten JPA1 Team 05 1100,00 11,1 5,90 17,00 1,05 2,50 247 153
Roos Buijs MPA1 Team 01 1000,00 15,8 4,00 10,50 0,80 1,85 115 0
Ruby Steenhuis MPA2 Team 02 1250,00 11,1 4,60 20,00 1,00 2,50 288 212
Siebe Broekstra JPA1 Team 01 1350,00 11,0 5,80 30,50 1,05 2,80 327 327
Sofie Dam MPA2 Team 09 425,00 11,5 7,30 16,00 0,95 2,80 261 193
Sophie Rosbender MPA1 Team 01 1150,00 11,9 4,80 12,50 1,00 2,45 237 237
Tijn van Wijk JPA2 Team 02 1275,00 12,1 4,20 15,50 1,10 2,70 238 176


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 11 2:47,6 310
1 Team 09 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 7 2:50,5 325
3 Team 11 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA1 9 2:51,0 278
3 Team 05 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 10 2:52,1 308
5 Team 03 (Team-est) Climax - JPA1 10 2:52,3 266
5 Team 02 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 8 2:55,8 271
7 Team 10 (Team-est) Climax - MPA2 7 2:57,5 255
8 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:58,2 216
8 Team 07 (Team-est) AV Archeus - MPA1 11 3:00,4 228
10 Team 01 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 10 3:03,3 202
11 Team 12 (Team-est) - JPA1 10 3:05,0 163
12 Team 08 (Team-est) AV Archeus - JPA2 4 DNS 0


Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Bindy van Kreij MPB Team 17 7,3 750,00 8,2 12,00 9,00 0,75 297 131
David van Heijden JPB Team 17 7,8 750,00 8,9 13,00 14,50 0,75 276 0
Elise Aertssen MPB Team 17 7,8 700,00 8,8 9,50 13,00 0,75 264 0
Eva Küsters MPB Team 17 7,2 800,00 7,7 11,00 14,00 0,80 342 194
Jonne Lange MPB Team 17 7,9 750,00 8,6 12,50 13,50 0,85 312 127
Lisa Habraken MPB Team 17 7,8 825,00 9,0 12,50 12,00 0,85 311 170
Maartje Keltjens MPB Team 17 7,6 900,00 8,1 13,00 8,00 0,70 312 190
Marit Huisman MPB Team 17 7,5 850,00 8,3 12,50 15,50 0,85 353 227
Nienke Graven MPB Team 17 7,7 875,00 8,6 16,00 14,00 0,90 373 261
Norah de Kraker MPB Team 17 7,3 750,00 7,7 12,50 16,50 0,85 361 269
Olaf Gijtenbeek JPB Team 17 7,2 925,00 7,8 13,00 28,00 0,90 415 351


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) AV Wijchen - JPB 11 2:52,7 411
2 Team 21 (Team-est) Climax - JPB 7 2:57,4 373
3 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:00,3 351
4 Team 15 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 7 3:13,9 253
5 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPB 11 3:22,2 201
6 Team 19 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
6 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0


Pupil C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Daan Schaaps JPC Team 13 7,4 950,00 7,7 10,50 17,00 0,70 391 291
Emily de Groot MPC Team 13 6,9 950,00 7,5 11,00 16,50 0,90 519 519
Job Arbeider JPC Team 13 7,7 750,00 8,5 12,50 24,00 0,85 402 306
Joris Graven JPMini Team 13 9,4 675,00 9,9 7,50 8,00 0,55 212 0
Julian Wouters JPMini Team 13 8,1 800,00 9,7 10,00 14,00 0,70 375 264
Lily van Kreij MPMini Team 13 8,4 675,00 10,2 8,50 6,50 0,60 276 64
Linne Arts MPMini Team 13 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Lisa Rosbender MPC Team 13 8,6 800,00 9,9 6,50 7,00 0,60 221 0
Matilda de Groot MPC Team 13 7,6 850,00 7,8 10,00 11,00 0,95 430 385
Rosali van Hooijdonk MPC Team 13 8,0 725,00 8,5 10,00 13,00 0,80 356 258
Teun Jonkheer JPC Team 13 8,8 650,00 9,8 6,50 8,00 0,55 163 0
Yuri Belderok JPMini Team 13 8,5 775,00 10,2 8,00 11,00 0,70 304 110


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 20 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 8 3:12,1 319
1 Team 13 (Team-est) AV Wijchen - MPC 12 3:16,1 335
1 Team 18 (Team-est) Climax - JPMini 8 3:17,6 367
4 Team 22 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 7 3:30,1 188
5 Team 14 (Team-est) - JPC 0 DNS 0