Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Stedenwedstrijd Athletics Champs'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Ante Zijderveld JPA2 Team 04 1125,00 11,6 5,70 16,50 1,10 3,20 267 101
Boaz van der Mark JPA1 Team 11 1025,00 13,8 3,20 8,50 0,80 1,90 105 0
Chloé Smit MPA1 Team 11 1325,00 12,0 3,90 21,50 1,00 2,35 275 275
Dajo van Kuik JPA1 Team 11 1250,00 14,4 3,50 13,50 0,85 1,70 137 77
Elvira Claassens MPA1 Team 11 1300,00 12,2 3,00 12,00 1,00 2,50 226 182
Florien Hofstad MPA2 Team 04 1425,00 11,9 5,70 22,00 1,05 2,60 329 243
Hanne Mourits MPA1 Team 12 1275,00 12,3 4,60 16,00 1,00 2,20 246 246
Irene Ambachtsheer MPA1 Team 11 1275,00 12,7 3,50 11,50 1,00 2,15 208 161
Jeroen van Geffen JPA1 Team 12 DNS 14,7 3,80 12,00 0,85 1,50 90 0
Jip Hollanders JPA2 Team 04 1375,00 11,8 5,70 24,50 1,05 2,90 300 159
Loesje van Hal MPA1 Team 11 1100,00 12,1 4,20 19,50 DNS 2,45 211 183
Lotte Claassens MPA2 Team 04 1300,00 12,2 4,30 11,50 1,00 2,40 237 49
Marleen Blaauw MPA1 Team 12 DNS 14,0 4,70 13,50 0,90 2,05 149 42
Matthijs Lomme JPA2 Team 04 1325,00 11,8 3,80 10,50 1,00 1,95 192 0
Milan de Bok JPA2 Team 04 1350,00 11,4 6,10 26,50 1,05 2,75 308 120
Nicole Ambachtsheer MPA1 Team 11 1050,00 13,2 4,00 10,50 0,80 1,80 146 34
Niels Messchendorp JPA1 Team 12 1075,00 12,8 5,70 20,50 0,95 2,50 220 198
Noortje Post MPA1 Team 12 1100,00 13,5 4,00 11,50 0,90 2,15 171 67
Nynke van ...r Heijden MPA2 Team 04 1250,00 10,9 5,20 21,00 1,10 2,75 327 227
Rens Hooiveld JPA2 Team 04 1375,00 11,3 5,10 35,00 1,20 2,85 356 270
Sanne de Jong MPA2 Team 04 1175,00 10,0 6,80 21,00 1,25 2,80 381 289
Saro Doctor JPA1 Team 11 DNS 10,2 DNS 31,50 DNS 2,95 213 213
Silke Cornelissen MPA2 Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sjoerd van Schie JPA1 Team 12 1200,00 14,0 4,50 15,00 1,00 2,35 186 158
Thomas Arp JPA2 Team 04 1425,00 11,0 7,00 25,50 1,25 3,05 367 367
Timo van Eck JPA1 Team 11 1200,00 12,9 4,90 17,50 1,05 2,90 235 194
Tristan Scheer JPA1 Team 12 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 11 2:47,6 310
1 Team 09 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 7 2:50,5 325
3 Team 11 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA1 9 2:51,0 278
3 Team 05 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 10 2:52,1 308
5 Team 03 (Team-est) Climax - JPA1 10 2:52,3 266
5 Team 02 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 8 2:55,8 271
7 Team 10 (Team-est) Climax - MPA2 7 2:57,5 255
8 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:58,2 216
8 Team 07 (Team-est) AV Archeus - MPA1 11 3:00,4 228
10 Team 01 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 10 3:03,3 202
11 Team 12 (Team-est) - JPA1 10 3:05,0 163
12 Team 08 (Team-est) AV Archeus - JPA2 4 DNS 0


Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Detmar Immerzeel JPB Team 23 7,2 1000,00 7,9 14,50 26,00 0,85 421 421
Elise van Genuchten MPB Team 23 7,3 900,00 7,9 11,00 9,50 0,80 330 302
Guus Oenema JPB Team 23 7,2 925,00 8,1 10,00 23,00 0,70 341 298
Isis Huffnagel MPB Team 23 7,3 DNS DNS 10,50 DNS 0,85 181 130
Liena Heck MPB Team 23 7,2 850,00 9,9 9,50 10,00 0,65 259 119
Saar Huijbers MPB Team 23 7,8 DNS 8,3 11,50 16,00 0,65 265 177
Samuel Kruit JPB Team 23 7,9 850,00 9,9 12,50 15,50 0,65 260 111
Tim Limpens JPB Team 23 8,2 825,00 9,4 10,50 18,00 0,70 262 62
Veerle de Jager MPB Team 23 7,9 850,00 9,0 11,00 9,50 0,75 276 196


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) AV Wijchen - JPB 11 2:52,7 411
2 Team 21 (Team-est) Climax - JPB 7 2:57,4 373
3 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:00,3 351
4 Team 15 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 7 3:13,9 253
5 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPB 11 3:22,2 201
6 Team 19 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
6 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0


Pupil C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Akke van der Linden JPC Team 20 7,8 775,00 8,6 8,00 10,00 0,85 293 127
Anna Matthijs MPC Team 20 7,3 925,00 8,2 6,50 11,50 0,65 365 292
Bettie Post MPMini Team 20 8,7 750,00 10,0 5,50 9,00 0,65 281 108
Csongor Bartfai JPC Team 20 7,0 925,00 8,2 9,50 13,00 0,85 382 382
Gerwin Immerzeel JPMini Team 22 9,0 725,00 10,8 5,00 9,00 0,60 206 79
Hadia Bah MPC Team 20 7,1 825,00 8,3 10,00 13,00 0,80 413 413
Luca Thimister JPC Team 22 7,9 975,00 7,2 16,50 32,00 0,65 516 478
Marlijn Moene MPC Team 20 8,0 800,00 9,4 12,00 10,50 0,70 338 143
Maxime Smit JPMini Team 20 10,2 550,00 11,5 8,00 11,00 0,55 174 99
Noah Heck JPC Team 22 8,0 925,00 8,6 11,00 13,00 0,75 340 340
Pepijn Verweij JPC Team 22 8,3 850,00 10,0 7,00 10,50 0,65 233 125
Pieter Kooijman JPC Team 22 7,6 975,00 8,3 7,00 11,00 0,75 327 298
Sven Kolnaar JPC Team 22 8,4 750,00 9,9 9,50 10,00 0,75 245 135
Thomas Koekkoek JPC Team 20 7,6 925,00 8,5 9,50 12,50 0,80 347 347
Tys Gilissen JPMini Team 22 7,1 1000,00 8,8 12,00 20,00 0,75 567 567


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 20 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 8 3:12,1 319
1 Team 13 (Team-est) AV Wijchen - MPC 12 3:16,1 335
1 Team 18 (Team-est) Climax - JPMini 8 3:17,6 367
4 Team 22 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 7 3:30,1 188
5 Team 14 (Team-est) - JPC 0 DNS 0