Vereniging 'AV Archeus' op 'Stedenwedstrijd Athletics Champs'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Danique Damkot MPA1 Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Emma Oonk MPA2 Team 07 1125,00 12,7 5,00 14,50 0,95 2,25 220 107
Fabienne Bentsink MPA1 Team 07 1150,00 11,3 5,20 14,00 0,80 2,25 225 120
Finn Migchelsen JPA1 Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Joséphine...van Diest MPA1 Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Leonardo ...Fernandes JPA1 Team 07 1175,00 10,8 5,10 26,50 1,20 2,85 314 242
Mart Hallers JPA2 Team 07 1350,00 12,5 4,90 16,00 1,00 2,35 227 80
Merel van Boven MPA1 Team 07 1150,00 16,4 3,80 13,00 0,90 2,30 155 65
Milano Heegt JPA2 Team 07 975,00 12,5 5,40 18,50 0,85 2,15 185 85
Nadia de Jong MPA2 Team 07 1275,00 11,6 5,30 21,00 0,90 2,15 269 219
Niek Huiskamp JPA1 Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Saskia de Jong MPA2 Team 07 1250,00 12,5 5,50 18,50 0,90 2,10 244 195
Suze Bouwhuis MPA2 Team 07 1275,00 13,0 4,10 12,00 1,00 2,15 212 83
Thomas van Boven JPA2 Team 07 1050,00 14,6 5,00 11,50 0,90 2,85 166 45
Tijl Grevers JPA1 Team 07 1175,00 12,0 4,80 19,50 0,95 2,45 223 154


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 11 2:47,6 310
1 Team 09 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 7 2:50,5 325
3 Team 11 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA1 9 2:51,0 278
3 Team 05 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 10 2:52,1 308
5 Team 03 (Team-est) Climax - JPA1 10 2:52,3 266
5 Team 02 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 8 2:55,8 271
7 Team 10 (Team-est) Climax - MPA2 7 2:57,5 255
8 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:58,2 216
8 Team 07 (Team-est) AV Archeus - MPA1 11 3:00,4 228
10 Team 01 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 10 3:03,3 202
11 Team 12 (Team-est) - JPA1 10 3:05,0 163
12 Team 08 (Team-est) AV Archeus - JPA2 4 DNS 0


Pupil B - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Delany Reurink JPB Team 16 7,5 925,00 7,7 14,50 20,50 0,80 373 373
Femke Nijrolder MPB Team 16 8,3 800,00 8,6 11,00 11,00 0,95 302 302
Maud Stronks MPB Team 16 8,4 700,00 9,0 9,00 10,00 0,75 227 86
Nikki ten Dolle MPB Team 16 8,3 800,00 8,9 11,00 10,50 0,75 265 265
Sem Hengeveld JPB Team 16 10,3 675,00 9,8 14,00 12,50 0,70 200 108
Timo Oonk JPB Team 16 8,9 775,00 9,4 9,00 8,00 0,70 187 0
Umut Yüksel JPB Team 16 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Wessel te Bokkel JPB Team 16 8,2 925,00 8,7 14,50 17,00 0,75 317 274


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) AV Wijchen - JPB 11 2:52,7 411
2 Team 21 (Team-est) Climax - JPB 7 2:57,4 373
3 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:00,3 351
4 Team 15 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 7 3:13,9 253
5 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPB 11 3:22,2 201
6 Team 19 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
6 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0


Pupil C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Laura Nijrolder MPC Team 16 9,3 800,00 9,3 9,00 8,50 0,75 270 163
Michelle Bentsink MPC Team 16 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Twan Grievink JPC Team 16 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 20 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 8 3:12,1 319
1 Team 13 (Team-est) AV Wijchen - MPC 12 3:16,1 335
1 Team 18 (Team-est) Climax - JPMini 8 3:17,6 367
4 Team 22 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 7 3:30,1 188
5 Team 14 (Team-est) - JPC 0 DNS 0