Vereniging 'GAC Hilversum' op 'Klaverblad Arena Games'

Prijzen

Tijmen de Beer
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1138 punten
  • 60 meter   8,8
  • 60 meter horden   11,4
Niels Bitter
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 894 punten
  • 60 meter   9,7
  • 60 meter horden   12,2
Daniël Westerweel
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 829 punten
  • 60 meter   10,1
  • 60 meter horden   12,2
Boris van Zwam
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:53,54
Niels Bitter
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:55,99
Koen Bader
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 4:29,02
Senne Gisius
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1115 punten
  • 60 meter   9,2
  • 60 meter horden   11,0
Luce Wijma
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1045 punten
  • 60 meter   9,4
  • 60 meter horden   11,2
Florian Vriezen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1034 punten
  • 60 meter   9,4
  • 60 meter horden   11,4
Florian Vriezen
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:14,31
Senne Gisius
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:27,79
Tijs Hollander
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:33,51
Youri van der Linden
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1073 punten
  • 40 meter   6,8
  • 60 meter horden   11,2
Thimo Gisius
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1049 punten
  • 40 meter   7,0
  • 60 meter horden   11,1
Kealan Steba
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1005 punten
  • 40 meter   7,1
  • 60 meter horden   11,3
Joep Deiman
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 860 punten
  • 40 meter   7,3
  • 60 meter horden   12,1
Florian van Wijchen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 828 punten
  • 40 meter   7,4
  • 60 meter horden   12,4
Yuri Scholte
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 573 punten
  • 40 meter   8,3
  • 60 meter horden   13,4
Frits Nijs
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 640 punten
  • 40 meter   7,9
  • 60 meter horden   13,3
Paul Groen
  • Senioren mannen - 100m - 10,90
Ivanka Majoor
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 961 punten
  • 60 meter   9,7
  • 60 meter horden   11,5
Florien van Kesteren
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 846 punten
  • 60 meter   10,0
  • 60 meter horden   12,1
Inte van Kralingen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 765 punten
  • 60 meter   10,2
  • 60 meter horden   12,8
Julia Velt
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:43,69
Inte van Kralingen
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:00,75
Florien van Kesteren
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:04,95
Paula Kliphuis
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 761 punten
  • 60 meter   10,1
  • 60 meter horden   13,0
Lotte Pos
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 759 punten
  • 60 meter   10,0
  • 60 meter horden   13,1
Elin Doorduijn
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 730 punten
  • 60 meter   10,3
  • 60 meter horden   12,9
Lotte Pos
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:35,46
Paula Kliphuis
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:35,58
Emmelie Pos
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:43,82
Kate Nijs
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 850 punten
  • 40 meter   7,2
  • 60 meter horden   12,5
Carmen van Soest
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 786 punten
  • 40 meter   7,5
  • 60 meter horden   12,6
Lucile Verburg
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 733 punten
  • 40 meter   7,6
  • 60 meter horden   12,9
Maaike van Klei
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 778 punten
  • 40 meter   7,7
  • 60 meter horden   12,1
Merle Brocks
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 721 punten
  • 40 meter   7,7
  • 60 meter horden   12,8
Cheyenne van den Bos
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 665 punten
  • 40 meter   7,9
  • 60 meter horden   13,1
Isis Samallo
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 661 punten
  • 40 meter   7,9
  • 60 meter horden   13,2
Lara Klamer
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 493 punten
  • 40 meter   8,4
  • 60 meter horden   14,4
Franca Koutstaal
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 456 punten
  • 40 meter   8,6
  • 60 meter horden   14,3

Hoogtepunten

Tijmen de Beer JPA1 60m
  • 8,76
  • Senne Gisius JPA2 60m
  • 9,13
  • Kate Nijs MPB 40m
  • 7,17
  • Lotte Pos MPA2 1000m
  • 3:35,46
  • Youri van der Linden JPB 40m
  • 6,76
  • Julia Velt MPA1 1000m
  • 3:43,69
  • Florian Vriezen JPA2 1000m
  • 3:14,31
  • Paula Kliphuis MPA2 1000m
  • 3:35,58
  • Ivanka Majoor MPA1 60m
  • 9,66
  • Senne Gisius JPA2 1000m
  • 3:27,79
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHPunten totaal
    1 Tijmen de Beer 8,76 11,34 1138
    2 Niels Bitter 9,64 12,16 894
    3 Daniël Westerweel 10,07 12,13 829
    4 Boris van Zwam 10,11 12,63 777
    5 Bas Wesselink 10,36 12,86 722
    6 Antoni Traversari 10,53 13,62 637
    7 Bob Brekelmans 10,87 13,77 579
    8 Koen Bader 11,54 14,91 419
    9 Jochem Krans 11,98 14,28 412


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Boris van Zwam 3:53,54 ---
    2 Niels Bitter 3:55,99 ---
    3 Koen Bader 4:29,02 ---
    4 Bob Brekelmans 4:41,67 ---
    5 Jochem Krans 4:46,76 ---
    Daniël Westerweel DNF ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHPunten totaal
    1 Senne Gisius 9,13 10,92 1115
    2 Luce Wijma 9,39 11,12 1045
    3 Florian Vriezen 9,31 11,35 1034
    4 Quin Spieker 9,54 11,35 994
    5 Tibbe Teeuwen 9,38 12,27 929
    6 Jippe van ...ogenbroek 10,04 12,61 790
    7 Tijs Hollander 10,19 12,81 750
    8 Joey van Wieringen 10,45 13,80 634


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Florian Vriezen 3:14,31 ---
    2 Senne Gisius 3:27,79 ---
    3 Tijs Hollander 3:33,51 ---
    4 Jippe van ...ogenbroek 3:38,88 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m60mHPunten totaal
    1 Youri van der Linden 6,76 11,12 1073
    2 Thimo Gisius 6,92 11,01 1049
    3 Kealan Steba 7,01 11,22 1005
    4 Boudewijn ... den Haak 6,95 11,81 956
    5 Alex Spieker 7,61 12,82 727
    6 David Spieker 7,77 13,70 628
    7 Hugo Bosman 8,16 13,70 561


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m60mHPunten totaal
    1 Joep Deiman 7,30 12,03 860
    2 Florian van Wijchen 7,31 12,35 828
    3 Yuri Scholte 8,25 13,36 573
    4 Anton Verweij 8,44 13,47 534
    5 Roan Snel 8,63 14,30 446
    6 Bento Vie... Eikhoudt 8,86 14,19 420
    7 Rick van Harn 8,83 15,20 358
    8 Thijmen van Wijchen DNS DNS 0


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m60mHPunten totaal
    1 Frits Nijs 7,87 13,30 640


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Paul Groen 10,90Q +2.0 m/s10,85
    13 Gabriël ...rnelissen 11,48 +1.1 m/s11,35
    Bram van der Laan --- 12,52


    Senioren mannen - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    Paul Groen DNS ---


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    17 Pieter Mijnhout 51,55 52,11
    23 Pepijn Janssen 56,28 56,39


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 David Vonk 1:57,58 1:54,71
    12 Max van Groeningen 2:01,29 2:02,90
    Pieter Mijnhout DNF ---
    Sam de Vor --- 1:54,55


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Cas Lutz 8:30,55 8:29,70
    12 Eduard Grob 8:44,50 8:46,13
    17 Erik Kallenberg 9:06,93 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Bram van der Laan 46,20 X 47,97 50,14 45,94 41,95 50,14 46,51


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam 4.004.805.005.205.305.405.50ResOBP
    Siem ter Braake NM 4,50
    Roman Monte --- 5,00


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Paul Groen 6,57 6,81 6,88 6,77 6,97 6,74 6,97 +2.8 m/s7,19
    10 Skip Renders 5,65 5,66 6,28 6,28 +0.8 m/s6,18


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHPunten totaal
    1 Ivanka Majoor 9,66 11,47 961
    2 Florien van Kesteren 9,99 12,09 846
    3 Inte van Kralingen 10,13 12,74 765
    4 Julia Velt 10,46 12,33 753
    5 Fleur Sleeman 10,46 12,83 709
    6 Anna van den Burg 10,20 13,42 699
    7 Karlijn Greeve 10,50 13,23 671
    8 Sabine Renaud 11,08 13,26 592


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Julia Velt 3:43,69 ---
    2 Inte van Kralingen 4:00,75 ---
    3 Florien van Kesteren 4:04,95 ---
    4 Sabine Renaud 4:23,83 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHPunten totaal
    1 Paula Kliphuis 10,04 12,95 761
    2 Lotte Pos 10,00 13,04 759
    3 Elin Doorduijn 10,30 12,86 730
    4 Emmelie Pos 10,24 13,54 684
    5 Marjolein ...chelfhout 10,24 13,73 669


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lotte Pos 3:35,46 ---
    2 Paula Kliphuis 3:35,58 ---
    3 Emmelie Pos 3:43,82 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m60mHPunten totaal
    1 Kate Nijs 7,17 12,42 850
    2 Carmen van Soest 7,43 12,55 786
    3 Lucile Verburg 7,58 12,82 733
    4 Caroline Peters 7,62 13,28 687
    5 Fay Spier 7,57 13,86 653
    6 Rozemarijn...chelfhout 7,83 13,78 611
    7 Brechtje Hoekstra 7,91 13,67 605
    8 Anouk Dekker 7,93 14,24 561
    9 Nora Oosterling 7,83 14,85 537
    10 Anouk Lucassen 7,99 14,43 537
    11 Loïcq Koutstaal 8,06 14,50 521
    12 Jente Meertens 8,83 15,07 366


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m60mHPunten totaal
    1 Maaike van Klei 7,69 12,09 778
    2 Merle Brocks 7,69 12,72 721
    3 Cheyenne van den Bos 7,83 13,08 665
    4 Kiki Spier 8,38 13,41 548


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m60mHPunten totaal
    1 Isis Samallo 7,83 13,13 661
    2 Lara Klamer 8,31 14,31 493
    3 Franca Koutstaal 8,57 14,28 456
    4 Sanne van der Kamp 8,59 14,27 454
    5 Roos van Schijndel 8,53 15,11 408
    6 Aafke Oostveen 9,12 15,21 319


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    10 Kato Leusink 12,79 +1.0 m/s12,63
    11 Justine Fleming 13,26 +1.0 m/s13,04
    Annemarie Post --- 14,99


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Lianne Bruins 35,06 40,89 X 41,04 42,39 X 42,39 46,70


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Lianne Bruins 11,80 12,31 11,68 11,42 12,10 12,14 12,31 12,91
    8 Moniek Stijvers 10,71 X 10,89 11,03 X X 11,03 11,49


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.103.30ResOBP
    7 Sanne Eekel XO X 3,30 3,40


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Sanne Eekel 5,07 5,06 5,08 5,16 5,25 5,14 5,25 -1.3 m/s5,23