Vereniging 'Taxandria Atletiek' op '4e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Ayaan Omer Ige MPA1 DAK/ Taxandria 12,0 14,2 11,50 12,00 2,55 160 40
Cas van Gorp JPA2 DAK/ Taxandria 9,6 10,7 12,50 14,00 3,30 267 204
Marijn Hoondert JPA2 DAK/ Taxandria 9,6 11,5 13,00 22,50 3,35 285 285
Sam van Abeelen JPA1 DAK/ Taxandria 10,5 13,7 16,50 19,00 2,95 228 151


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint MPA2 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 2:37,9 396
2 AV Sprint JPA1/2 (Team-est) AV Sprint - JPA2 11 2:46,0 305
3 DAK/ Taxandria (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA1 7 2:46,3 303
4 ACW 66 (2) (Team-est) ACW `66 - JPA1 6 2:52,6 274
4 AV Sprint MPA1 (Team-est) AV Sprint - MPA1 10 2:53,7 309
6 Scorpio Pupillen A1/2 (Team-est) Scorpio - JPA1 9 2:57,7 251
7 Atledo (Team-est) Atledo - JPA1 6 3:02,5 230
8 ACW 66 (Team-est) ACW `66 - JPA1 6 3:04,2 223
9 Team 04 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
9 Team 06 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
9 Team 10 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
9 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team M-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Benthe Leermakers MPMini Taxandria/...A Zundert 3,70 6,00 0,75 2,30 199 182
Gijs Schoenmakers JPB Taxandria/...A Zundert 6,10 17,00 1,05 3,05 247 247
Julian Hoondert JPC Taxandria/...A Zundert 4,60 9,50 0,70 2,15 152 55
Okke van den Elsen JPB Taxandria/...A Zundert 7,40 22,00 1,05 2,80 280 280


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint BBBB (Pendel) AV Sprint - JPB 7 2:41,5 65
2 Scorpio B pupillen (Pendel) Scorpio - JPB 6 2:43,0 63
2 ACW66 (Pendel) ACW `66 - MPB 10 2:46,9 66
4 AV spiridon (Pendel) AV Spiridon - MPB 7 2:47,6 65
4 DAK pupillen mini/C (Pendel) DAK - JPMini 7 2:53,6 86
6 AV Sprint Mini/C pupillen (Pendel) AV Sprint - JPMini 9 2:59,3 78
7 Taxandria/DJA Zundert (Pendel) Taxandria Atletiek - JPMini 7 3:05,5 69
7 Av Sprint Mini/C pupillen2 (Pendel) AV Sprint - MPMini 9 3:05,7 78
9 Scorpio Pupilen mini/C (Pendel) Scorpio - MPMini 9 3:11,7 69
10 Atledo Pupilen mini/C (Pendel) Atledo - MPMini 8 3:14,5 65
11 AV Sprint BBB (Pendel) AV Sprint - JPB 6 4:15,6 3
12 Team 23 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint BBBB (Team-est) AV Sprint - JPB 7 2:51,2 280
1 DAK pupillen mini/C (Team-est) DAK - JPMini 7 2:58,2 398
3 Scorpio B pupillen (Team-est) Scorpio - JPB 6 3:00,7 237
3 AV spiridon (Team-est) AV Spiridon - MPB 7 3:01,6 257
3 Taxandria/DJA Zundert (Team-est) Taxandria Atletiek - JPMini 7 3:04,9 352
6 AV Sprint Mini/C pupillen (Team-est) AV Sprint - JPMini 9 3:06,9 339
6 Scorpio Pupilen mini/C (Team-est) Scorpio - MPMini 9 3:08,0 373
8 Av Sprint Mini/C pupillen2 (Team-est) AV Sprint - MPMini 9 3:08,9 366
9 AV Sprint BBB (Team-est) AV Sprint - JPB 6 3:10,4 197
9 ACW66 (Team-est) ACW `66 - MPB 10 3:12,2 209
9 Atledo Pupilen mini/C (Team-est) Atledo - MPMini 8 3:24,1 264
12 Team 23 (Team-est) - JPB 0 DNS 0