Vereniging 'Spado' op 'Brabantse Kampioenschappen junioren CD'

Prijzen

Job Visscher
  • Jongens Junior C - 800m - 2:06,39
Meike Verdaasdonk
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:22,33
Trijntje van Elzakker
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,51
Trijntje van Elzakker
  • Meisjes Junior D - 60m_hf - 8,40
Trijntje van Elzakker
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,51
Trijntje van Elzakker
  • Meisjes Junior D - 60mH - 9,86
Trijntje van Elzakker
  • Meisjes Junior D - 60mH_f - 9,61
Lotte Haest
  • Meisjes Junior D - Discus - 35,05
Lotte Haest
  • Meisjes Junior D - Kogel - 13,24
Trijntje van Elzakker
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,74

Hoogtepunten

Lotte Haest MJD Kogel
  • 13,24
  • Trijntje van Elzakker MJD 60m
  • 8,51
  • Trijntje van Elzakker MJD 60m_f
  • 8,51
  • Job Visscher JJC 800m
  • 2:06,39
  • Trijntje van Elzakker MJD 60mH_f
  • 9,61
  • Trijntje van Elzakker MJD 60m_hf
  • 8,40
  • Ramon Biondina JJC 100mH_f
  • 15,79
  • Robbert Maas JJC Speer
  • 40,53
  • Matthijs Verbeek JJC 800m
  • 2:14,50
  • Ramon Biondina JJC 100mH
  • 16,01
  •  

    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Job Visscher 2:06,39 2:07,01
    7 Matthijs Verbeek 2:14,50 2:18,11


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    4 Ramon Biondina 16,01Q +1.3 m/s16,50


    Jongens Junior C - 100 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    4 Ramon Biondina 15,79 +1.0 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JC Prins Hendrik - JJC 4 46,64 850
    2 GVAC JC GVAC - JJC 4 48,45 774
    3 Loopgroep Deurne JC Lopersgroep Deurne - JJC 4 49,75 723
    4 Eindhoven Atletiek JC Eindhoven Atletiek - JJC 4 51,84 645
    5 Spado JC Spado - JJC 4 DQ 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Robbert Maas 37,88 32,63 39,55 40,53 40,16 36,96 40,53 35,10


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Pim Nuijten 29,58 25,34 25,55 23,92 27,40 28,46 29,58 28,81


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Meike Verdaasdonk 2:22,33 2:22,42


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Renske Nuijten 16,07 19,09 21,65 20,43 21,40 18,40 21,65 23,92


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    2 Trijntje v... Elzakker 8,51Q +0.1 m/s8,27
    11 Anouk Verdaasdonk 9,14Q +0.8 m/s8,97


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    2 Trijntje v... Elzakker 8,40Q +0.9 m/s---
    11 Anouk Verdaasdonk 9,09 +0.9 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    2 Trijntje v... Elzakker 8,51 +0.8 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Eefke Leeuwis 3:19,39 3:18,16
    11 Isis Bakx 3:27,25 3:19,54
    12 Lisa Verkaart 3:28,37 3:33,25


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    2 Trijntje v... Elzakker 9,86Q +0.1 m/s9,56
    4 Lotte Haest 10,49Q +0.1 m/s10,44


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res OBP
    2 Trijntje v... Elzakker 9,61 +0.8 m/s---
    5 Lotte Haest 10,45 +0.8 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MD AV Sprint - MJD 4 31,38 757
    2 HAC MD -1- HAC - MJD 4 32,99 665
    3 HAC MD -2- HAC - MJD 4 34,18 602
    4 Eindhoven Atletiek MD Eindhoven Atletiek - MJD 4 34,67 578
    5 Spado MD Spado - MJD 4 34,83 570
    6 THOR MD THOR - MJD 4 35,54 536
    7 Prins Hendrik MD -1- Prins Hendrik - MJD 6 35,74 527


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lotte Haest 32,92 22,88 32,14 X 28,34 35,05 35,05 35,07


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lotte Haest 12,96 13,00 X 12,59 13,02 13,24 13,24 13,50


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Alysa Sheppard 22,09 21,90 18,94 19,19 21,79 22,83 22,83 23,96


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Trijntje v... Elzakker - - 4,74 - - - 4,74 +1.0 m/s4,60
    7 Anouk Verdaasdonk 4,25 X 4,06 3,93 4,29 X 4,29 +1.2 m/s4,35