Vereniging 'Prins Hendrik' op 'Brabantse Kampioenschappen junioren CD'

Prijzen

Mats Merkelbach
  • Jongens Junior C - 100m - 12,04
Mats Merkelbach
  • Jongens Junior C - 100m_hf - 11,97
Mats Merkelbach
  • Jongens Junior C - 100m_f - 11,92
Rens de Graauw
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,40
Rens de Graauw
  • Jongens Junior C - 100mH_f - 14,90
Max van Velzen
  • Jongens Junior C - Discus - 38,91
Rens de Graauw
  • Jongens Junior C - Discus - 38,06
Mats Merkelbach
  • Jongens Junior C - Kogel - 13,51
Jelmer van Leerdam
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,39
Mats Merkelbach
  • Jongens Junior C - Speer - 43,47
Max van Velzen
  • Jongens Junior C - Speer - 42,93
Floris Nolet
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,75
Floris Nolet
  • Jongens Junior C - Ver - 6,10
Lans Timmermans
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:07,90
Koen Diepen
  • Jongens Junior D - Discus - 22,87
Jake Romijn
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Daantje de Vet
  • Meisjes Junior C - 80m_hf - 10,94
Sterre van Bragt
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,86
Sterre van Bragt
  • Meisjes Junior C - 80mH_f - 12,88
Sanne Diepen
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,79
Sanne Diepen
  • Meisjes Junior C - Speer - 32,80
Joanne Schaap
  • Meisjes Junior D - Discus - 27,24
Joanne Schaap
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,30
Joanne Schaap
  • Meisjes Junior D - Speer - 34,08
Joanne Schaap
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45

Hoogtepunten

Daantje de Vet MJC 80m
  • 11,04
  • Daantje de Vet MJC 80m_hf
  • 10,94
  • Sterre van Bragt MJC 80mH
  • 12,86
  • Floris Nolet JJC Ver
  • 6,10
  • Sterre van Bragt MJC 80mH_f
  • 12,88
  • Isabel van Bokhoven MJC 80m_hf
  • 11,11
  • Floris Nolet JJC Hoog
  • 1,75
  • Mats Merkelbach JJC 100m_f
  • 11,92
  • Mats Merkelbach JJC 100m
  • 12,04
  • Mats Merkelbach JJC 100m_hf
  • 11,97
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Mats Merkelbach 12,04Q -1.0 m/s12,10
    5 Rens de Graauw 12,29Q -1.0 m/s12,63
    9 Lars van Velzen 12,54Q +2.3 m/s12,72
    17 Chiel Hulshof 14,11 -1.0 m/s14,11


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Mats Merkelbach 11,97Q +1.3 m/s---
    6 Rens de Graauw 12,45q +1.2 m/s---
    8 Lars van Velzen 12,53q +1.2 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Mats Merkelbach 11,92 -0.6 m/s---
    5 Rens de Graauw 12,47 -0.6 m/s---
    7 Lars van Velzen 12,64 -0.6 m/s---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    12 Gijs Houtman 2:28,89 2:23,75


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Rens de Graauw 15,40Q +0.6 m/s14,75
    Chiel Hulshof DNS 18,85


    Jongens Junior C - 100 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    2 Rens de Graauw 14,90 +1.0 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JC Prins Hendrik - JJC 4 46,64 850
    2 GVAC JC GVAC - JJC 4 48,45 774
    3 Loopgroep Deurne JC Lopersgroep Deurne - JJC 4 49,75 723
    4 Eindhoven Atletiek JC Eindhoven Atletiek - JJC 4 51,84 645
    5 Spado JC Spado - JJC 4 DQ 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Max van Velzen 37,11 X 38,91 35,83 35,45 X 38,91 40,50
    3 Rens de Graauw 36,92 38,06 X X 33,40 37,89 38,06 36,92
    4 Jelmer van Leerdam 26,08 23,35 33,90 27,07 35,77 32,78 35,77 33,15


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Mats Merkelbach 13,06 13,51 12,54 12,47 12,64 X 13,51 13,78
    2 Jelmer van Leerdam 10,54 11,00 10,53 10,42 11,39 11,19 11,39 10,94


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Mats Merkelbach 42,18 40,95 43,47 41,52 X 43,47 43,08
    3 Max van Velzen 40,09 41,17 42,93 42,34 38,00 39,82 42,93 41,51
    4 Floris Nolet 41,15 38,57 39,28 39,06 37,95 42,59 42,59 43,29
    8 Benjamin ...bbelstein 33,76 29,62 31,68 33,01 33,87 30,91 33,87 36,33
    9 Rens de Graauw 33,24 29,74 32,62 33,24 40,51
    11 Jelmer van Leerdam X 31,73 X 31,73 32,37


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Floris Nolet 1,75 1,75
    4 Jelmer van Leerdam 1,65 1,55
    Julius Geertsma NM 1,75


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Floris Nolet 6,01 X X - - 6,10 6,10 +0.2 m/s6,07
    4 Julius Geertsma X 5,36 5,51 5,51 X X 5,51 +2.3 m/s5,71
    Chiel Hulshof - - DNS 4,43


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Yannick van Dijk 10,81Q +0.5 m/s10,80
    11 Koen Diepen 11,31q +0.5 m/s11,15
    16 Bram Schutte 11,61q +0.9 m/s11,87
    19 Dieter Stolzenbach 11,87 +0.5 m/s11,64
    21 Finn Verhoeff 12,12 +1.5 m/s12,19


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    8 Koen Diepen 11,43q +0.3 m/s---
    Yannick van Dijk DNS ---
    Bram Schutte DNS ---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    8 Koen Diepen 11,35 +0.6 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Lans Timmermans 3:07,90 3:12,00
    6 Jake Romijn 3:14,14 3:13,85
    8 Sven Grooters 3:19,40 3:25,70
    9 Koen Diepen 3:19,75 3:13,11
    14 Max de Kruijf 3:27,47 3:16,63
    Yannick van Dijk DNS 3:25,71


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    5 Lans Timmermans 14,85Q -0.1 m/s14,60
    6 Finn Verhoeff 15,41Q +1.5 m/s14,96
    10 Dieter Stolzenbach 16,38 -0.1 m/s15,10


    Jongens Junior D - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    5 Lans Timmermans 14,66 +0.5 m/s---
    6 Finn Verhoeff 14,91 +0.5 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JD AV Sprint - JJD 4 42,66 644
    2 Prins Hendrik JD -1- Prins Hendrik - JJD 4 42,79 639
    3 HAC JD HAC - JJD 4 43,14 624
    4 Attila JD AV Attila - JJD 4 43,18 622
    5 Prins Hendrik JD -2- Prins Hendrik - JJD 4 45,04 548


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Koen Diepen 17,22 20,20 15,76 20,82 22,87 19,33 22,87 21,07
    5 Finn Verhoeff 15,26 14,27 17,39 15,73 X 17,37 17,39 14,53
    7 Sven Grooters 15,01 X 16,25 X 16,11 X 16,25 16,40
    8 Jake Romijn X 15,30 16,18 13,25 15,18 X 16,18 18,72


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Jake Romijn 24,95 32,14 31,90 X 26,86 20,50 32,14 34,04
    11 Sven Grooters 19,17 22,84 14,68 22,84 20,99
    13 Max de Kruijf 21,50 21,64 19,21 21,64 21,99


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Jake Romijn 1,45 1,50
    Sven Grooters NM 1,25


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Yannick van Dijk 4,60 4,65 X 3,83 4,45 - 4,65 +0.5 m/s4,49
    11 Lans Timmermans 4,17 4,23 4,26 4,26 +0.0 m/s4,30
    14 Dieter Stolzenbach 4,10 - 4,04 4,02 4,10 +1.1 m/s4,41
    15 Max de Kruijf 4,06 3,79 3,79 4,06 +1.1 m/s4,20


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    5 Daantje de Vet 11,04Q 11,10
    9 Isabel van Bokhoven 11,18Q -1.2 m/s11,31
    14 Hanna van der Zalm 11,31q -1.2 m/s11,12
    15 Annemiek van Iersel 11,40q 11,29
    18 Nadine van...en Hoogen 11,57 -1.2 m/s11,80


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    3 Daantje de Vet 10,94Q +1.2 m/s---
    8 Isabel van Bokhoven 11,11q +1.2 m/s---
    13 Hanna van der Zalm 11,33 +1.2 m/s---
    14 Annemiek van Iersel 11,34 +1.2 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Daantje de Vet 11,12 +0.3 m/s---
    6 Isabel van Bokhoven 11,14 +0.3 m/s---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sanne Diepen 2:25,94 2:26,14


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Sterre van Bragt 12,86Q -0.6 m/s12,83
    8 Annemiek van Iersel 14,16q -0.6 m/s13,69
    10 Nadine van...en Hoogen 14,77 -0.8 m/s13,87
    11 Daantje de Vet 14,88 -0.6 m/s15,08


    Meisjes Junior C - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    3 Sterre van Bragt 12,88 -0.1 m/s---
    7 Annemiek van Iersel 14,05 -0.1 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC Prins Hendrik - MJC 4 41,93 676
    2 HAC MC HAC - MJC 4 43,30 617
    3 AV De Keien MC AV De Keien - MJC 4 43,88 594
    4 DAK MC DAK - MJC 5 DNF 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Sanne Diepen X 28,08 26,47 22,45 22,55 26,34 28,08 26,61


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Sanne Diepen 9,41 8,35 8,98 9,05 9,63 9,79 9,79 9,44
    5 Nadine van...en Hoogen 8,54 9,02 8,19 8,86 9,04 8,63 9,04 9,10


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Sanne Diepen 31,43 28,26 32,80 - 31,92 27,79 32,80 33,71
    6 Nadine van...en Hoogen X X 23,05 X X X 23,05 29,05


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Sterre van Bragt 1,45 1,50


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Hanna van der Zalm X X 4,69 4,70 X 4,67 4,70 4,89
    6 Sterre van Bragt X 4,49 4,51 4,69 4,55 4,51 4,69 4,55
    8 Annemiek van Iersel 4,30 4,41 4,46 X 4,47 4,44 4,47 4,82


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    16 Lise Romijn 9,40q +0.1 m/s9,22
    17 Emmelie Schraven 9,43 -1.4 m/s9,30
    20 Renée Overmeijer 9,59 +0.1 m/s9,26


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    15 Lise Romijn 9,29 +0.5 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Iris Verheij 3:33,94 3:33,70


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    8 Lise Kappen 11,52 +0.1 m/s11,84
    11 Emmelie Schraven 12,27 +0.1 m/s12,39
    15 Renée Overmeijer 13,03 +0.1 m/s13,03


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MD AV Sprint - MJD 4 31,38 757
    2 HAC MD -1- HAC - MJD 4 32,99 665
    3 HAC MD -2- HAC - MJD 4 34,18 602
    4 Eindhoven Atletiek MD Eindhoven Atletiek - MJD 4 34,67 578
    5 Spado MD Spado - MJD 4 34,83 570
    6 THOR MD THOR - MJD 4 35,54 536
    7 Prins Hendrik MD -1- Prins Hendrik - MJD 6 35,74 527


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Joanne Schaap 20,12 X X 19,96 27,24 X 27,24 26,68
    4 Meike de Graauw 19,38 17,86 19,01 15,05 X 18,80 19,38 18,06


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Joanne Schaap 9,36 11,09 11,30 10,78 10,57 9,60 11,30 11,73


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Joanne Schaap 29,72 26,77 25,22 34,08 21,79 24,26 34,08 31,48
    9 Meike de Graauw 16,22 14,70 18,61 18,61 19,86


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Joanne Schaap 1,45 1,45
    11 Renée Overmeijer 1,20 1,30
    11 Lise Romijn 1,20 1,15
    11 Iris Verheij 1,20 1,25


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    13 Renée Overmeijer 3,92 3,98 3,73 3,98 +1.3 m/s3,93
    17 Emmelie Schraven X 2,93 3,80 3,80 +1.4 m/s3,89
    18 Lise Kappen 3,72 3,78 3,70 3,78 3,74
    22 Marloes Oomen 3,52 3,55 3,65 3,65 3,71
    24 Meike de Graauw 2,61 3,60 3,35 3,60 3,69
    25 Lise Romijn 3,43 3,38 3,55 3,55 3,66