Vereniging 'HAC' op 'Brabantse Kampioenschappen junioren CD'

Prijzen

Emma Holst
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,62
Emma Holst
  • Meisjes Junior D - 60m_hf - 8,53
Nori Meulendijks
  • Meisjes Junior D - 60m_hf - 8,53
Nori Meulendijks
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,53

Hoogtepunten

Niels de Haas JJC 100m
  • 13,11
  • Niels de Haas JJC 100m_hf
  • 12,99
  • Niels de Haas JJC 800m
  • 2:19,18
  • Carlo Schoonen JJC Speer
  • 41,96
  • Laura Büker MJC 80m_hf
  • 10,98
  • Emma Holst MJD 60m
  • 8,62
  • Joost van Mierlo JJD 80m
  • 11,05
  • Nori Meulendijks MJD 60m_f
  • 8,53
  • Emma Holst MJD 60m_hf
  • 8,53
  • Nori Meulendijks MJD 60m_hf
  • 8,53
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    13 Niels de Haas 13,11q +2.3 m/s13,67
    15 Rob van Nassau 13,49q +2.3 m/s13,67


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    13 Niels de Haas 12,99 +1.2 m/s---
    14 Rob van Nassau 13,59 +1.3 m/s---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    10 Niels de Haas 2:19,18 2:20,52


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Rob van Nassau X 17,38 19,10 19,10 18,85


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Carlo Schoonen 37,92 35,96 37,52 39,09 41,96 X 41,96 41,15


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    12 Rob van Nassau 4,43 - 4,43 4,43 +1.5 m/s4,46


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    7 Joost van Mierlo 11,05Q +0.9 m/s10,95
    18 Joep ten Houten 11,86 +0.5 m/s11,94
    22 Roel van Engeland 12,26 +1.5 m/s12,03


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    6 Joost van Mierlo 11,15q +0.3 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    7 Joost van Mierlo 11,23 +0.6 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Arno Raymakers 3:26,14 3:25,04
    Gijs van Lieshout DNS 3:21,74


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    4 Gijs van Lieshout 14,34Q -0.1 m/s14,79


    Jongens Junior D - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    4 Gijs van Lieshout 14,50 +0.5 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JD AV Sprint - JJD 4 42,66 644
    2 Prins Hendrik JD -1- Prins Hendrik - JJD 4 42,79 639
    3 HAC JD HAC - JJD 4 43,14 624
    4 Attila JD AV Attila - JJD 4 43,18 622
    5 Prins Hendrik JD -2- Prins Hendrik - JJD 4 45,04 548


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Gijs van Lieshout 12,46 16,56 15,69 16,08 15,27 12,47 16,56 17,13
    9 Roel van Engeland 15,08 13,77 11,44 - - - 15,08 15,82


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Joep ten Houten 25,98 21,58 23,24 25,98 27,49


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    10 Joost van Mierlo 3,44 - 4,31 4,31 -0.5 m/s4,62


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    6 Laura Büker 11,13q 10,97
    13 Joy Langewouters 11,30q -1.2 m/s11,15


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    5 Laura Büker 10,98Q +1.2 m/s---
    10 Joy Langewouters 11,13 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    6 Laura Büker 11,14 +0.3 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    12 Laura Büker 16,14 -0.8 m/s15,06


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC Prins Hendrik - MJC 4 41,93 676
    2 HAC MC HAC - MJC 4 43,30 617
    3 AV De Keien MC AV De Keien - MJC 4 43,88 594
    4 DAK MC DAK - MJC 5 DNF 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Meike Schaap 22,39 19,21 17,51 18,53 19,01 20,84 22,39 23,08


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Meike Schaap 8,74 8,34 8,60 8,58 8,86 8,54 8,86 9,19


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Anouk Terheijden X X X NM 27,33


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    3 Emma Holst 8,62Q +0.8 m/s8,35
    5 Nori Meulendijks 8,73Q -1.4 m/s8,56
    13 Gwen Bogers 9,23Q -1.4 m/s9,12
    14 Nyssa Engels 9,26q +1.2 m/s9,22
    15 Merle Büker 9,32q +0.8 m/s9,28
    21 Demi de Vries 9,61 +0.8 m/s9,20


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    3 Emma Holst 8,53Q +0.9 m/s---
    3 Nori Meulendijks 8,53Q +0.5 m/s---
    13 Merle Büker 9,25 +0.9 m/s---
    14 Gwen Bogers 9,26 +0.5 m/s---
    15 Nyssa Engels 9,29 +0.9 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    3 Nori Meulendijks 8,53 +0.8 m/s---
    6 Emma Holst 8,78 +0.8 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Emma Bijnen 3:25,98 3:28,60
    13 Demi de Vries 3:30,74 3:25,58
    17 Evy Loots 3:34,92 3:34,85


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    8 Merle Büker 11,52q +0.1 m/s11,51
    10 Yara Vereijken 12,15 +0.1 m/s12,47
    12 Gwen Bogers 12,33 +0.1 m/s12,19
    16 Evy Loots 13,38 +0.1 m/s13,16


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res OBP
    8 Merle Büker 11,76 +0.8 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MD AV Sprint - MJD 4 31,38 757
    2 HAC MD -1- HAC - MJD 4 32,99 665
    3 HAC MD -2- HAC - MJD 4 34,18 602
    4 Eindhoven Atletiek MD Eindhoven Atletiek - MJD 4 34,67 578
    5 Spado MD Spado - MJD 4 34,83 570
    6 THOR MD THOR - MJD 4 35,54 536
    7 Prins Hendrik MD -1- Prins Hendrik - MJD 6 35,74 527


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Yenthe Schaap 14,69 14,90 15,21 - - - 15,21 15,90


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Yenthe Schaap 7,40 6,87 5,64 7,40 7,75
    13 Nyssa Engels 4,85 3,97 5,34 5,34 7,15


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Nori Meulendijks 1,35 1,50
    11 Demi de Vries 1,20 1,25


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Nori Meulendijks 4,40 4,36 4,37 - - - 4,40 +1.5 m/s4,32
    16 Nyssa Engels X 3,78 3,80 3,80 3,46
    28 Gwen Bogers 3,48 3,51 3,43 3,51 3,46
    Emma Holst X X X NM 3,39