Vereniging 'GVAC' op 'Brabantse Kampioenschappen junioren CD'

Prijzen

Timo den Hollander
  • Jongens Junior C - 100m - 12,06
Daan Roosenschoon
  • Jongens Junior C - 800m - 2:08,66
Daan Roosenschoon
  • Jongens Junior C - Ver - 5,60
Fleur Koeling
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:24,92
Maartje Roosenschoon
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,38
Maartje Roosenschoon
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,62

Hoogtepunten

Nienke van Duren MJC Hoog
  • 1,45
  • Daan Roosenschoon JJC 800m
  • 2:08,66
  • Fleur Koeling MJC 800m
  • 2:24,92
  • Nienke van Duren MJC Ver
  • 4,01
  • Timo den Hollander JJC 100m
  • 12,06
  • Timo den Hollander JJC 100m_hf
  • 12,14
  • Max Stofkoper JJC 100m_hf
  • 12,42
  • Maartje Roosenschoon MJD Ver
  • 4,62
  • Timo den Hollander JJC 100m_f
  • 12,17
  • Maartje Roosenschoon MJD Kogel
  • 11,38
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Timo den Hollander 12,06Q +0.5 m/s12,35
    8 Max Stofkoper 12,46Q +0.5 m/s12,34


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    4 Timo den Hollander 12,14Q +1.2 m/s---
    5 Max Stofkoper 12,42Q +1.2 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Timo den Hollander 12,17 -0.6 m/s---
    6 Max Stofkoper 12,53 -0.6 m/s---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Daan Roosenschoon 2:08,66 2:08,51


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    William Webster DNS 4:34,42


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JC Prins Hendrik - JJC 4 46,64 850
    2 GVAC JC GVAC - JJC 4 48,45 774
    3 Loopgroep Deurne JC Lopersgroep Deurne - JJC 4 49,75 723
    4 Eindhoven Atletiek JC Eindhoven Atletiek - JJC 4 51,84 645
    5 Spado JC Spado - JJC 4 DQ 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Timo den Hollander 9,81 10,45 10,34 10,99 11,13 11,03 11,13 10,76


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Daan Roosenschoon DNS 1,65


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Daan Roosenschoon 5,49 5,32 5,60 5,48 5,42 5,46 5,60 +0.6 m/s5,84
    5 Max Stofkoper 5,26 - 5,36 X 5,00 X 5,36 +0.9 m/s5,48


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Fleur Koeling 2:24,92 2:27,53


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Karlijn Hoogendorp 16,34 19,18 18,72 X 18,51 19,91 19,91 20,10


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Nienke van Duren 15,16 15,73 18,64 17,88 16,29 18,09 18,64 20,00
    10 Karlijn Hoogendorp 16,46 15,99 16,31 16,46 17,13


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Nienke van Duren 1,45 1,50


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    13 Nienke van Duren 3,98 4,01 3,84 4,01 4,02
    14 Fleur Koeling 3,99 3,94 3,14 3,99 4,00


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Maartje R...senschoon 9,60 11,07 11,38 10,44 10,08 10,49 11,38 10,51


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Maartje R...senschoon 15,79 18,03 20,35 20,08 18,59 16,90 20,35 22,45


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Maartje R...senschoon 4,62 4,27 - 4,14 3,98 4,48 4,62 +0.0 m/s4,33