Vereniging 'Eindhoven Atletiek' op 'Brabantse Kampioenschappen junioren CD'

Prijzen

Maarten Debeij
  • Jongens Junior C - 100m - 12,03
Juno Schuwer
  • Jongens Junior C - 100m_hf - 11,97
Maarten Debeij
  • Jongens Junior C - 100m_hf - 12,09
Juno Schuwer
  • Jongens Junior C - 100m_f - 11,94
Maarten Debeij
  • Jongens Junior C - 100m_f - 12,15
Jack Abernethy
  • Jongens Junior C - 800m - 2:06,88
Guus Winkelman
  • Jongens Junior C - 1500m - 4:33,61
Maarten Debeij
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,52
Juno Schuwer
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,89
Maarten Debeij
  • Jongens Junior C - 100mH_f - 14,24
Juno Schuwer
  • Jongens Junior C - 100mH_f - 15,12
Maarten Debeij
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,85
Lauren van Tits
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,97
Lauren van Tits
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,85
Yara Schoenmakers
  • Meisjes Junior C - 1500m - 4:46,95
Kirsten Peeters
  • Meisjes Junior C - Speer - 30,15
Lauren van Tits
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,82
Eva Kok
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:11,32
Moos van Gendt
  • Meisjes Junior D - Discus - 25,51
Moos van Gendt
  • Meisjes Junior D - Speer - 27,33

Hoogtepunten

Juno Schuwer JJC 100m_f
  • 11,94
  • Eva Kok MJD 1000m
  • 3:11,32
  • Yara Schoenmakers MJC 1500m
  • 4:46,95
  • Juno Schuwer JJC 100m_hf
  • 11,97
  • Maarten Debeij JJC Hoog
  • 1,85
  • Maarten Debeij JJC 100m
  • 12,03
  • Lauren van Tits MJC 80m_hf
  • 10,97
  • Lauren van Tits MJC 80m
  • 10,97
  • Lauren van Tits MJC 80m_f
  • 10,85
  • Jack Abernethy JJC 800m
  • 2:06,88
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Maarten Debeij 12,03Q +0.5 m/s11,91
    4 Juno Schuwer 12,24Q +2.3 m/s12,14
    14 Max Munsters 13,34q +0.5 m/s13,36
    18 Pelle Mutsaers 14,64 +0.5 m/s14,92


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Juno Schuwer 11,97Q +1.3 m/s---
    3 Maarten Debeij 12,09Q +1.2 m/s---
    Max Munsters DNS ---


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    2 Juno Schuwer 11,94 -0.6 m/s---
    3 Maarten Debeij 12,15 -0.6 m/s---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jack Abernethy 2:06,88 2:05,11


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Guus Winkelman 4:33,61 4:28,23
    Ids van Korven DNS 4:20,96
    Merlijn va...er Velden DNS 4:39,78


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Maarten Debeij 14,52Q +1.3 m/s14,48
    3 Juno Schuwer 15,89Q +0.6 m/s15,40


    Jongens Junior C - 100 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    1 Maarten Debeij 14,24 +1.0 m/s---
    3 Juno Schuwer 15,12 +1.0 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JC Prins Hendrik - JJC 4 46,64 850
    2 GVAC JC GVAC - JJC 4 48,45 774
    3 Loopgroep Deurne JC Lopersgroep Deurne - JJC 4 49,75 723
    4 Eindhoven Atletiek JC Eindhoven Atletiek - JJC 4 51,84 645
    5 Spado JC Spado - JJC 4 DQ 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    12 Joep Teisman 31,20 29,03 X 31,20 30,84
    14 Pelle Mutsaers 22,20 X 25,62 25,62 20,61
    16 Lucas van der Leij 23,56 X 21,34 23,56 22,68


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Maarten Debeij 1,85 1,85
    7 Jens Piket 1,50 1,45
    9 Lucas van der Leij 1,40 1,40


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Joep Teisman 4,78 4,42 5,01 4,71 4,89 X 5,01 +0.9 m/s4,96
    8 Max Munsters 4,32 4,62 4,93 4,67 - 4,74 4,93 +0.5 m/s4,71
    9 Jens Piket 4,65 4,62 4,71 - 4,71 +2.0 m/s4,58
    16 David van Warmerdam X 4,10 X 4,10 +1.2 m/s4,80
    Pelle Mutsaers - - - DNS 4,14


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Thorben Segers 3:27,39 3:27,00


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    3 Lauren van Tits 10,97Q -1.2 m/s11,08
    16 Amy Pratt 11,55q -1.2 m/s11,25


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    4 Lauren van Tits 10,97Q -0.1 m/s---
    16 Amy Pratt 11,54 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    3 Lauren van Tits 10,85 +0.3 m/s---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Naomi van Opstal 2:29,70 2:26,48


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Yara Schoenmakers 4:46,95 4:48,74


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    9 Lauren van Tits 14,46 -0.6 m/s12,88


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Amy Pratt X 18,12 17,99 17,94 X X 18,12 20,26


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Kirsten Peeters 8,90 8,89 8,66 8,92 8,76 X 8,92 9,67


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Kirsten Peeters X 25,79 23,69 25,70 30,15 28,28 30,15 30,09


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Lauren van Tits X 4,82 X X 4,66 X 4,82 4,57


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    23 Marit van der Leij 9,82 -1.4 m/s9,40


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Eva Kok 3:11,32 3:10,54
    4 Yana van Aarle 3:12,95 3:15,05
    9 Noa Snijders 3:24,46 3:31,88
    14 Elise Mutsaers 3:31,73 3:32,18
    Fleur Boender DNS 3:29,00


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    7 Moos van Gendt 11,41q +0.1 m/s11,46


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res OBP
    7 Moos van Gendt 11,02 +0.8 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MD AV Sprint - MJD 4 31,38 757
    2 HAC MD -1- HAC - MJD 4 32,99 665
    3 HAC MD -2- HAC - MJD 4 34,18 602
    4 Eindhoven Atletiek MD Eindhoven Atletiek - MJD 4 34,67 578
    5 Spado MD Spado - MJD 4 34,83 570
    6 THOR MD THOR - MJD 4 35,54 536
    7 Prins Hendrik MD -1- Prins Hendrik - MJD 6 35,74 527


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Moos van Gendt 22,48 X 22,13 23,97 22,22 25,51 25,51 28,11


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Moos van Gendt 10,40 9,45 9,39 10,44 10,58 10,35 10,58 11,17


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Moos van Gendt 25,96 27,33 25,71 - 23,67 22,91 27,33 28,92
    6 Yana van Aarle 18,91 20,71 19,60 20,72 18,30 18,25 20,72 23,20


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    8 Elise Mutsaers 1,30 1,35


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    12 Fleur Boender 4,14 3,78 3,92 4,14 +1.4 m/s4,15
    26 Marit van der Leij 3,28 3,53 3,20 3,53 3,58