Vereniging 'AV Sprint' op 'Brabantse Kampioenschappen junioren CD'

Prijzen

Tim Pelkmans
  • Jongens Junior D - 80mH - 12,76
Tibbe Teunissen
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,04
Tim Pelkmans
  • Jongens Junior D - 80mH_f - 12,31
Tibbe Teunissen
  • Jongens Junior D - 80mH_f - 13,95
Tim Pelkmans
  • Jongens Junior D - Speer - 38,48
Tim Pelkmans
  • Jongens Junior D - Ver - 5,15
Sheenai Muntslag
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,39
Sheenai Muntslag
  • Meisjes Junior C - 80m_hf - 10,29
Sheenai Muntslag
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,21
Nine Fransen
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,34
Nine Fransen
  • Meisjes Junior D - 60m_hf - 8,38
Nine Fransen
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,31
Mikki Lips
  • Meisjes Junior D - 60mH - 9,94
Mikki Lips
  • Meisjes Junior D - 60mH_f - 10,00
Mikki Lips
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,48

Hoogtepunten

Sheenai Muntslag MJC 80m
  • 10,39
  • Ties van Beek JJC 100m_f
  • 12,80
  • Sheenai Muntslag MJC 80m_f
  • 10,21
  • Gianni Brunken JJC 100m
  • 12,67
  • Nine Fransen MJD 60m
  • 8,34
  • Sheenai Muntslag MJC 80m_hf
  • 10,29
  • Nine Fransen MJD 60m_f
  • 8,31
  • Ties van Beek JJC 100m
  • 12,44
  • Ties van Beek JJC 100m_hf
  • 12,52
  • Gianni Brunken JJC 100m_hf
  • 12,69
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    7 Ties van Beek 12,44Q -1.0 m/s12,27
    11 Gianni Brunken 12,67q +0.5 m/s12,86


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    7 Ties van Beek 12,52Q +1.3 m/s---
    10 Gianni Brunken 12,69 +1.3 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    8 Ties van Beek 12,80 -0.6 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    4 Gianni Brunken 16,01Q +0.6 m/s16,70
    6 Ties van Beek 16,21Q +1.3 m/s16,41


    Jongens Junior C - 100 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    5 Gianni Brunken 15,81 +1.0 m/s---
    6 Ties van Beek 16,63 +1.0 m/s---


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Rick Mallens 27,16 29,68 28,40 29,54 30,21 X 30,21 32,42
    10 Sem Van Campen 14,90 X 14,53 14,90 16,90


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Rick Mallens 9,19 9,28 9,82 9,76 9,53 9,74 9,82 10,51


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Sem Van Campen - - - DNS 18,41


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Gianni Brunken 4,52 - 5,18 4,76 4,63 4,58 5,18 +0.7 m/s5,14
    14 Sem Van Campen 3,75 3,87 4,14 4,14 +2.0 m/s3,82


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    8 Pepijn Roels 11,11Q +1.5 m/s11,19


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    7 Pepijn Roels 11,31Q +0.7 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    6 Pepijn Roels 11,11 +0.6 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Pepijn Roels 3:26,70 3:47,75


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Tim Pelkmans 12,76Q +1.5 m/s12,53
    3 Tibbe Teunissen 14,04Q +1.5 m/s13,85


    Jongens Junior D - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    2 Tim Pelkmans 12,31 +0.5 m/s---
    3 Tibbe Teunissen 13,95 +0.5 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JD AV Sprint - JJD 4 42,66 644
    2 Prins Hendrik JD -1- Prins Hendrik - JJD 4 42,79 639
    3 HAC JD HAC - JJD 4 43,14 624
    4 Attila JD AV Attila - JJD 4 43,18 622
    5 Prins Hendrik JD -2- Prins Hendrik - JJD 4 45,04 548


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Mark Smolders 19,13 18,52 15,39 14,89 17,51 17,65 19,13 21,69


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Mark Smolders 8,51 8,13 8,65 X 8,58 8,14 8,65 8,03


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Tim Pelkmans 38,32 35,92 37,01 - 38,48 X 38,48 38,56
    10 Joost Winkel 22,24 23,87 24,61 24,61 24,90


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Mark Smolders 1,20 1,30


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Tim Pelkmans 4,70 5,15 5,00 - 5,08 5,11 5,15 +0.1 m/s4,91
    4 Tibbe Teunissen 4,70 4,80 X 4,67 4,52 4,58 4,80 +0.2 m/s4,89
    16 Pepijn Roels 4,03 - 3,51 4,03 +0.2 m/s3,78
    17 Joost Winkel 3,73 X 3,74 3,74 +0.0 m/s4,17


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sheenai Muntslag 10,39Q 10,29
    8 Emma Spiekman 11,16Q -1.2 m/s11,82


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Sheenai Muntslag 10,29Q -0.1 m/s---
    11 Emma Spiekman 11,16 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Sheenai Muntslag 10,21 +0.3 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    4 Sheenai Muntslag 13,09Q -0.8 m/s12,76


    Meisjes Junior C - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    Sheenai Muntslag DNS ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    11 Sheenai Muntslag 4,07 3,81 4,01 4,07 4,74


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Nine Fransen 8,34Q +1.2 m/s8,23
    4 Bijou Leto 8,71Q -1.4 m/s8,57
    9 Arwen Narayanan 8,95Q +1.2 m/s8,86


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Nine Fransen 8,38Q +0.5 m/s---
    6 Bijou Leto 8,72Q +0.5 m/s---
    9 Arwen Narayanan 8,96 +0.5 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Nine Fransen 8,31 +0.8 m/s---
    5 Bijou Leto 8,73 +0.8 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    3 Mikki Lips 9,94Q +0.1 m/s10,08
    5 Bijou Leto 10,54Q +0.1 m/s10,29
    6 Arwen Narayanan 10,84Q +0.1 m/s10,77


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res OBP
    3 Mikki Lips 10,00 +0.8 m/s---
    4 Bijou Leto 10,25 +0.8 m/s---
    6 Arwen Narayanan 10,74 +0.8 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MD AV Sprint - MJD 4 31,38 757
    2 HAC MD -1- HAC - MJD 4 32,99 665
    3 HAC MD -2- HAC - MJD 4 34,18 602
    4 Eindhoven Atletiek MD Eindhoven Atletiek - MJD 4 34,67 578
    5 Spado MD Spado - MJD 4 34,83 570
    6 THOR MD THOR - MJD 4 35,54 536
    7 Prins Hendrik MD -1- Prins Hendrik - MJD 6 35,74 527


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Mikki Lips 21,32 19,94 26,81 - 25,94 25,94 26,81 24,59


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Mikki Lips 4,46 4,25 4,35 4,18 4,42 4,48 4,48 +1.0 m/s4,53
    9 Bijou Leto 4,15 4,12 3,95 4,15 +1.5 m/s4,30
    Aurelia Davis - - - DNS 3,80