Vereniging 'AV Oss `78' op 'Brabantse Kampioenschappen junioren CD'

Prijzen

Lotte van Orsouw
  • Meisjes Junior C - 1500m - 5:37,44
Nina Franke
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,65
Nina Franke
  • Meisjes Junior C - 80mH_f - 12,05

Hoogtepunten

Femke Reijs MJD 60m
  • 9,56
  • Nina Franke MJC 80mH
  • 12,65
  • Lotte van Orsouw MJC 1500m
  • 5:37,44
  • Lucas Jansen JJC Hoog
  • 1,50
  • Ryan Peters JJC 100m
  • 12,39
  • Lieke Reijs MJD Hoog
  • 1,35
  • Ryan Peters JJC 100m_hf
  • 12,57
  • Lucas Jansen JJC Ver
  • 4,70
  • Lucas Jansen JJC 800m
  • 2:27,28
  • Nina Franke MJC 80mH_f
  • 12,05
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Ryan Peters 12,39Q +2.3 m/s12,27


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    9 Ryan Peters 12,57 +1.3 m/s---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    11 Lucas Jansen 2:27,28 2:23,64


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    8 Lucas Jansen 19,06q +0.6 m/s18,15


    Jongens Junior C - 100 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    Lucas Jansen DNS ---


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Lucas Witlox 23,22 22,38 22,79 19,32 X X 23,22 30,73


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    15 Ryan Peters 24,68 25,23 24,82 25,23 25,67


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Lucas Jansen 1,50 1,55


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    11 Lucas Jansen 4,39 4,50 4,70 4,70 +1.4 m/s4,52
    15 Ryan Peters 4,12 - - 4,12 +1.3 m/s5,05


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Thomas van Orsouw DNS 3:18,02


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Thomas van Orsouw DNS 15,80


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Thomas van Orsouw - DNS 3,97


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Lotte van Orsouw 5:37,44 5:50,00


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Nina Franke 12,65Q -0.8 m/s11,84


    Meisjes Junior C - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    2 Nina Franke 12,05 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Lotte van Orsouw 12,68 13,23 13,55 - - - 13,55 15,23


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    17 Lotte van Orsouw 3,33 3,40 - 3,40 3,89


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    19 Femke Reijs 9,56 +1.2 m/s9,75


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    13 Lieke Reijs 12,69 +0.1 m/s12,95


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Femke Reijs 7,35 5,11 X 7,35 7,88


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Lieke Reijs 1,35 1,30


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    23 Lieke Reijs 3,46 3,37 3,61 3,61 3,64
    30 Femke Reijs 2,78 3,32 3,16 3,32 3,73