Vereniging 'AV De Keien' op 'Brabantse Kampioenschappen junioren CD'

Prijzen

Unisa Bangura
  • Jongens Junior D - 80m - 10,70
Unisa Bangura
  • Jongens Junior D - 80m_f - 10,52
Mabinty Bangura
  • Meisjes Junior C - Discus - 28,27
Mabinty Bangura
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,91
Silke Oldenkamp
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,55

Hoogtepunten

Mabinty Bangura MJC Kogel
  • 10,91
  • Unisa Bangura JJD 80m_f
  • 10,52
  • Unisa Bangura JJD 80m_hf
  • 10,68
  • Unisa Bangura JJD Kogel
  • 8,94
  • Unisa Bangura JJD 80m
  • 10,70
  • Pien Dehue MJC 80m
  • 11,28
  • Isa Poels MJD 60m_hf
  • 8,99
  • Unisa Bangura JJD Ver
  • 4,31
  • Pien Dehue MJC 80m_hf
  • 11,11
  • Silke Oldenkamp MJC Hoog
  • 1,55
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    3 Unisa Bangura 10,70Q +1.5 m/s10,73


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    4 Unisa Bangura 10,68Q +0.3 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    3 Unisa Bangura 10,52 +0.6 m/s---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Unisa Bangura 8,19 8,72 8,19 8,94 8,24 7,67 8,94 8,80


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Unisa Bangura DNS 1,35


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    9 Unisa Bangura 4,17 4,31 3,78 4,31 +0.2 m/s4,10


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    11 Pien Dehue 11,28Q -1.2 m/s11,34
    17 Jawani Bangura 11,56 11,69


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    8 Pien Dehue 11,11 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    7 Senna Manders 2:34,36 2:34,86


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC Prins Hendrik - MJC 4 41,93 676
    2 HAC MC HAC - MJC 4 43,30 617
    3 AV De Keien MC AV De Keien - MJC 4 43,88 594
    4 DAK MC DAK - MJC 5 DNF 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Mabinty Bangura 27,81 28,13 23,54 24,57 28,27 26,24 28,27 30,35


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Mabinty Bangura 10,20 9,86 9,54 9,65 10,63 10,91 10,91 10,92


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Silke Oldenkamp 1,55 1,55


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Silke Oldenkamp 4,06 4,03 4,51 4,14 4,30 4,42 4,51 4,51
    12 Jawani Bangura 3,83 4,05 3,82 4,05 4,14
    16 Mabinty Bangura 3,36 3,47 3,49 3,49 4,50


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    10 Isa Poels 9,03Q +0.1 m/s8,95
    12 Jip Janga 9,17q +1.2 m/s9,24


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    10 Isa Poels 8,99 +0.9 m/s---
    11 Jip Janga 9,09 +0.5 m/s---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    12 Amalia Biesen 5,50 X 6,33 6,33 7,33


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    11 Isa Poels 1,20 1,30
    11 Jip Janga 1,20 1,30


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    15 Isa Poels 3,86 3,36 3,77 3,86 3,70
    20 Jip Janga 3,67 3,64 3,49 3,67 3,78
    29 Amalia Biesen 3,29 3,13 3,38 3,38 3,46