Vereniging 'AV Attila' op 'Brabantse Kampioenschappen junioren CD'

Prijzen

Finn de Graaf
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,70
Finn de Graaf
  • Jongens Junior C - Ver - 5,57
Jaco Delissen
  • Jongens Junior D - 80m - 10,62
Jaco Delissen
  • Jongens Junior D - 80m_hf - 10,60
Floor Alessie
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,26
Floor Alessie
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,55
Hanna van Baast
  • Meisjes Junior D - 60mH - 9,67
Hanna van Baast
  • Meisjes Junior D - 60mH_f - 9,54
Hanna van Baast
  • Meisjes Junior D - Speer - 32,09
Hanna van Baast
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Hanna van Baast MJD Hoog
  • 1,50
  • Hanna van Baast MJD 60mH
  • 9,67
  • Finn de Graaf JJC Ver
  • 5,57
  • Hanna van Baast MJD 60mH_f
  • 9,54
  • Floor Alessie MJC Hoog
  • 1,55
  • Jaco Delissen JJD 80m_f
  • 10,56
  • Jaco Delissen JJD 80m_hf
  • 10,60
  • Jaco Delissen JJD 80m
  • 10,62
  • Barbara Karremans MJD 60m_hf
  • 8,62
  • Finn de Graaf JJC Hoog
  • 1,70
  •  

    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Finn de Graaf 1,70 1,75


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Finn de Graaf 5,31 5,28 5,56 5,48 5,47 5,57 5,57 +1.0 m/s5,63


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Jaco Delissen 10,62Q +0.5 m/s11,29
    15 Milan Watzeels 11,57q +0.9 m/s11,40
    17 Mathys Vermeulen 11,62 +0.9 m/s11,81
    24 Kamiel Watzeels 13,06 +0.5 m/s12,71


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    3 Jaco Delissen 10,60Q +0.3 m/s---
    13 Milan Watzeels 12,17 +0.3 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Jaco Delissen 10,56 +0.6 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Milan Watzeels 3:13,01 3:09,79
    17 Kamiel Watzeels 4:00,73 3:33,66


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    11 Mathys Vermeulen 16,80 +1.5 m/s15,94


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JD AV Sprint - JJD 4 42,66 644
    2 Prins Hendrik JD -1- Prins Hendrik - JJD 4 42,79 639
    3 HAC JD HAC - JJD 4 43,14 624
    4 Attila JD AV Attila - JJD 4 43,18 622
    5 Prins Hendrik JD -2- Prins Hendrik - JJD 4 45,04 548


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Jaco Delissen 25,61 25,05 29,99 27,78 27,25 - 29,99 26,14


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Mathys Vermeulen 1,30 1,35


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Jaco Delissen X - 4,37 4,33 4,46 4,54 4,54 +0.6 m/s3,82


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Alida Pinas 2:26,49 2:29,79


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    7 Jule Roelings 13,90q -0.8 m/s13,60


    Meisjes Junior C - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    6 Jule Roelings 13,69 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Floor Alessie 10,12 9,58 9,25 10,04 9,98 10,26 10,26 10,47


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Floor Alessie 28,25 26,59 28,98 28,26 28,62 X 28,98 34,99


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Floor Alessie 1,55 1,53
    4 Jule Roelings 1,50 1,50


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    6 Barbara Karremans 8,75Q +0.8 m/s8,63


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    5 Barbara Karremans 8,62Q +0.9 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Barbara Karremans 8,68 +0.8 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Hanna van Baast 9,67Q +0.1 m/s9,52


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res OBP
    1 Hanna van Baast 9,54 +0.8 m/s---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Jill van Gurp 16,63 17,19 16,31 X 18,16 18,36 18,36 18,27
    7 Janna Bergink 12,97 14,86 15,49 17,70 15,67 13,93 17,70 20,13


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Jill van Gurp 8,06 9,12 8,77 8,19 X 7,68 9,12 8,03
    7 Janna Bergink 9,01 7,71 8,66 7,97 8,06 9,01 9,01 8,91


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Hanna van Baast 32,09 26,91 29,96 - - - 32,09 33,46


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Hanna van Baast 1,50 1,55
    8 Susan Korevaar 1,30 1,40


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    10 Susan Korevaar X 3,90 4,15 4,15 +1.7 m/s4,22
    Janna Bergink - - X NM 4,16