Vereniging 'AV Aalsmeer' op '1e Pupillencompetitie regio 1/3/4 Poule 5'

Prijzen

Thomas van Willegen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1372 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten   5,94
  • Verspringen   3,50
Justin Alewijnse
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:34,4
Colin Alewijnse
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:29,0
Nils Smithuis
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1185 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   25,80
  • Verspringen   3,35
Luuk van der Stokker
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1073 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   15,57
  • Verspringen   3,22
Nils Smithuis
  • Jongens Pupil B - 1000m - 4:01,0
Hugo van Willegen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 932 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   17,49
  • Verspringen   2,91
Hugo van Willegen
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:16,2
Juna van der Waall
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:53,9
Sophie Lucas
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1247 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   18,35
  • Verspringen   3,57
Sophie Lucas
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:10,4
Lisa Hazelaar
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:23,8

Hoogtepunten

Mette Smithuis MPA2 1000m
  • 3:56,2
  • Nicky Verlaan MPA2 60m
  • 9,9
  • Sophie Lucas MPB 40m
  • 6,9
  • Colin Alewijnse JPA2 1000m
  • 3:29,0
  • Colin Alewijnse JPA2 60m
  • 9,6
  • Thomas van Willegen JPA1 1000m
  • 3:45,7
  • Thomas van Willegen JPA1 60m
  • 9,3
  • Sophie Lucas MPB Ver
  • 3,57
  • Juna van der Waall MPA2 1000m
  • 3:53,9
  • Justin Alewijnse JPA1 1000m
  • 3:34,4
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Thomas van Willegen 9,3 5,94 3,50 1372
    9 Steven Waasdorp 10,2 4,80 3,27 1112
    11 Justin Alewijnse 10,5 4,23 3,12 1001
    20 Vince Drenth 11,1 3,19 2,31 680
    23 Mees Eduard DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Justin Alewijnse 3:34,4 ---
    4 Thomas van Willegen 3:45,7 ---
    10 Steven Waasdorp 4:07,2 ---
    14 Vince Drenth 4:18,1 ---
    Mees Eduard DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVA Jongens A1 AV Aalsmeer - JPA1 5 39,5 460
    2 AV Zaanland A1 jongens 1 AV Zaanland - JPA1 4 39,9 395
    2 AV Zaanland A1 jongens 2 AV Zaanland - JPA1 4 41,1 402
    4 JPA1 Team 1 AV 1923 - JPA1 7 47,8 152


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    8 Colin Alewijnse 9,6 5,34 1,10 1283


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Colin Alewijnse 3:29,0 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Nils Smithuis 7,5 25,80 3,35 1185
    3 Luuk van der Stokker 7,2 15,57 3,22 1073


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Nils Smithuis 4:01,0 ---
    5 Luuk van der Stokker 4:13,4 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Hugo van Willegen 7,8 17,49 2,91 932
    8 Silvan Oud 8,0 20,39 2,50 859
    20 Julius van...lgenburgh 8,2 12,58 2,08 622
    23 Ryan Waasdorp 8,5 14,39 2,05 603
    30 Kas van der Stokker 8,7 7,78 1,71 380


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Hugo van Willegen 2:16,2 ---
    8 Silvan Oud 2:29,3 ---
    15 Ryan Waasdorp 2:36,6 ---
    18 Julius van...lgenburgh 2:40,1 ---
    25 Kas van der Stokker 3:05,4 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland C jongens 1 AV Zaanland - JPC 4 30,2 395
    2 AVA Jongens C AV Aalsmeer - JPC 5 30,7 373
    3 Aku JPC Team 2 AKU - JPC 5 31,9 274
    4 JPC Team 1 AV 1923 - JPC 4 32,1 266
    4 Aku JPC Team 1 AKU - JPC 5 33,1 278
    6 AV Zaanland C jongens 2 AV Zaanland - JPC 4 35,4 198
    7 JPC Team 2 AV 1923 - JPC 0 DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    7 Xena Daalman 11,0 4,93 2,85 932
    9 Djuna Gersen 10,8 4,56 2,83 928
    16 Carice Heemskerk 10,7 2,89 2,94 830
    20 Senna Kraan 11,7 4,20 2,46 722


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Carice Heemskerk 4:02,3 ---
    5 Djuna Gersen 4:04,9 ---
    11 Xena Daalman 4:22,3 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland A1 meisjes 1 AV Zaanland - MPA1 4 40,0 441
    2 MPA1 Team 2 AV 1923 - MPA1 3 40,2 434
    3 AVA Meisjes A1 AV Aalsmeer - MPA1 4 42,6 352
    4 MPA1 Team 1 AV 1923 - MPA1 6 44,0 308
    5 Aku MPA1 AKU - MPA1 4 DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Juna van der Waall 10,2 5,23 1,10 1186
    11 Eline van Noort 10,1 5,29 1,05 1167
    19 Nicky Verlaan 9,9 4,15 1,00 1080
    24 Mette Smithuis 10,5 3,53 1,00 947
    30 Senna Stokman DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Juna van der Waall 3:53,9 ---
    5 Mette Smithuis 3:56,2 ---
    8 Eline van Noort 4:07,7 ---
    9 Nicky Verlaan 4:08,4 ---
    Senna Stokman DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Aku MPA2 Team 1 AKU - MPA2 4 37,0 560
    2 AVA Meisjes A2 AV Aalsmeer - MPA2 5 37,6 485
    2 MPA2 Team 1 AV 1923 - MPA2 5 37,6 535
    4 AV Zaanland A2 Meisjes AV Zaanland - MPA2 4 38,8 487
    5 AV Mon MPA2 AV Monnickendam - MPA2 4 39,2 471
    6 Aku MPA2 Team 2 AKU - MPA2 4 42,0 372


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Sophie Lucas 6,9 18,35 3,57 1247
    4 Marie-Juli...e Goedel 7,5 15,86 2,99 975
    14 Renske Olieman 7,8 14,69 2,33 772
    15 Lisa de Vries 8,6 17,04 2,54 729
    20 Anne Lubbers 8,4 11,60 2,37 632


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Sophie Lucas 4:10,4 ---
    8 Renske Olieman 4:31,9 ---
    10 Marie-Juli...e Goedel 4:40,9 ---
    18 Anne Lubbers 5:23,4 ---
    19 Lisa de Vries 5:24,0 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Aku MPB AKU - MPB 5 28,5 425
    2 MPB Team 1 AV 1923 - MPB 7 28,8 410
    2 AV Zaanland B meisjes AV Zaanland - MPB 5 29,2 441
    4 AVA Meisjes B AV Aalsmeer - MPB 5 29,3 436


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Jennecy Prokop 8,1 10,86 2,67 724
    7 Lisa Hazelaar 8,1 11,54 2,59 721
    9 Merel de Vries 8,5 13,09 2,18 607
    12 Linn Smithuis 8,8 13,39 2,13 561
    13 Julia Djordjevic 8,4 8,72 2,27 555
    23 Sarah Kappert 11,9 5,56 1,18 51


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Lisa Hazelaar 2:23,8 ---
    10 Linn Smithuis 2:45,9 ---
    16 Merel de Vries 2:54,0 ---
    17 Julia Djordjevic 2:54,2 ---
    19 Jennecy Prokop 2:54,8 ---
    22 Sarah Kappert 4:20,8 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland C meisjes AV Zaanland - MPC 4 30,2 395
    2 MPC Team 1 AV 1923 - MPC 4 31,6 336
    3 AV Zaanland MPC 2 AV Zaanland - MPC 3 32,5 300
    4 AVA Meisjes C AV Aalsmeer - MPC 5 32,9 285
    5 Aku MPC AKU - MPC 5 37,4 137


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    9 Vera Lubbers 9,0 6,46 1,63 294
    11 Nena Mur DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Nena Mur DNS ---
    Vera Lubbers DNF ---