Vereniging 'AKU' op '1e Pupillencompetitie regio 1/3/4 Poule 5'

Prijzen

Florian Faber
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1080 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   25,83
  • Verspringen   3,00
Akira Kerr
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:21,5
Tim Taanman
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 754 punten
  • 40 meter   8,2
  • Balwerpen   14,36
  • Verspringen   2,59
Maud Schrama
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1114 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten   4,10
  • Verspringen   3,46
Esmee Meering
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1412 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten   7,27
  • Hoogspringen   1,20
Elin van Dijken
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1114 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   16,14
  • Verspringen   3,48
Elin van Dijken
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:09,3

Hoogtepunten

Peter Idema JPA2 1000m
  • 3:43,5
  • Robbin Gunther JPA2 1000m
  • 3:56,6
  • Abel Kloppenburg JPA2 Hoog
  • 1,15
  • Filia Kaffatos MPA2 Hoog
  • 1,15
  • Sam Haringsma MPA2 Hoog
  • 1,15
  • Abel Kloppenburg JPA2 60m
  • 9,3
  • Esmee Meering MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Esmee Meering MPA2 Kogel
  • 7,27
  • Filia Kaffatos MPA2 60m
  • 9,9
  • Lucas Baas JPA2 Hoog
  • 1,10
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    21 Lars Wiedijk 11,8 2,68 2,46 587
    22 Casper van...ardenbrug DNS DNS 2,20 158


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Casper van...ardenbrug DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Abel Kloppenburg 9,3 5,64 1,15 1387
    9 Lucas Baas 10,3 5,72 1,10 1203
    10 Robbin Gunther 10,2 6,02 1,05 1199
    16 Wilhelm Burger 10,9 6,03 1,05 1108
    17 Reinier Ruizendaal 10,3 3,96 1,10 1081
    18 Peter Idema 11,3 5,98 1,00 1020
    23 Kjeld Losekoot 10,7 5,54 0,70 845


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Peter Idema 3:43,5 ---
    11 Robbin Gunther 3:56,6 ---
    17 Reinier Ruizendaal 4:08,0 ---
    20 Kjeld Losekoot 4:42,4 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPA2 Team 1 AV 1923 - JPA2 5 36,3 590
    2 AV Zaanland A2 jongens AV Zaanland - JPA2 4 37,7 531
    3 Aku JPA2 AKU - JPA2 5 38,0 518
    4 JPA2 Team 2 AV 1923 - JPA2 5 38,5 498


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Jessie Haringsma 7,9 23,40 2,99 1014
    9 Milan Smit 8,0 20,49 2,70 900
    11 Noussair Mssaadi 8,6 17,76 2,96 824
    13 Jelle Taanman 8,7 16,73 2,55 712
    15 Hugo Westerbeek 8,8 12,42 2,48 614
    19 Sim Broere 9,0 11,62 2,25 528


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Jessie Haringsma 4:17,9 ---
    9 Hugo Westerbeek 4:36,3 ---
    11 Noussair Mssaadi 5:04,5 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPB Team 1 AV 1923 - JPB 4 28,5 475
    2 JPB Team 2 AV 1923 - JPB 4 31,0 361
    3 Aku JPB AKU - JPB 5 31,4 344
    4 AV Zaanland B jongens AV Zaanland - JPB 4 DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Florian Faber 7,7 25,83 3,00 1080
    5 Akira Kerr 7,9 19,10 2,82 921
    10 Guus Pouw 8,1 17,13 2,61 818
    11 Jason Smit 8,2 15,25 2,53 757
    13 Jack van Eijk 8,1 14,33 2,48 748
    14 Mark Westra 8,6 18,59 2,42 728
    16 Tijn van Zaal 8,7 15,44 2,57 696
    19 Jonne van ...ardenburg 8,4 10,85 2,42 628
    21 Leon Ekelschot 8,4 11,38 2,30 614
    27 Luuk Zwanenburg 8,5 8,10 2,22 518
    28 Ivo Meijer 8,9 9,40 2,19 485
    29 Stijn Jacobs 9,4 9,15 2,09 398


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Akira Kerr 2:21,5 ---
    4 Jason Smit 2:23,4 ---
    6 Jack van Eijk 2:27,2 ---
    10 Guus Pouw 2:30,8 ---
    16 Jonne van ...ardenburg 2:37,2 ---
    17 Mark Westra 2:39,4 ---
    23 Luuk Zwanenburg 2:46,6 ---
    24 Tijn van Zaal 2:57,6 ---
    26 Leon Ekelschot 3:15,2 ---
    Stijn Jacobs DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland C jongens 1 AV Zaanland - JPC 4 30,2 395
    2 AVA Jongens C AV Aalsmeer - JPC 5 30,7 373
    3 Aku JPC Team 2 AKU - JPC 5 31,9 274
    4 JPC Team 1 AV 1923 - JPC 4 32,1 266
    4 Aku JPC Team 1 AKU - JPC 5 33,1 278
    6 AV Zaanland C jongens 2 AV Zaanland - JPC 4 35,4 198
    7 JPC Team 2 AV 1923 - JPC 0 DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Tim Taanman 8,2 14,36 2,59 754
    6 Jay van Kempen 9,0 10,08 1,93 434
    9 Sebastiaan... Schinkel 10,4 7,24 1,55 143


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jay van Kempen 3:00,0 ---
    8 Tim Taanman 3:05,5 ---
    9 Sebastiaan... Schinkel 3:16,5 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    3 Maud Schrama 10,1 4,10 3,46 1114
    11 Sara Pouw 10,6 3,82 2,90 913
    18 Vlinder Ouderling 11,5 3,02 2,93 744
    24 Roosje Honingh 12,4 1,75 2,60 459


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Sara Pouw 4:06,3 ---
    8 Maud Schrama 4:16,1 ---
    22 Roosje Honingh 5:35,0 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland A1 meisjes 1 AV Zaanland - MPA1 4 40,0 441
    2 MPA1 Team 2 AV 1923 - MPA1 3 40,2 434
    3 AVA Meisjes A1 AV Aalsmeer - MPA1 4 42,6 352
    4 MPA1 Team 1 AV 1923 - MPA1 6 44,0 308
    5 Aku MPA1 AKU - MPA1 4 DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Esmee Meering 10,0 7,27 1,20 1412
    4 Naomi van Berkel 10,2 6,10 1,15 1277
    8 Julia van Luinen 10,2 5,14 1,15 1216
    14 Filia Kaffatos 9,9 3,59 1,15 1146
    16 Sam Haringsma 11,0 4,98 1,15 1100
    17 Isabelle Koorn 11,1 5,08 1,15 1095
    21 Lotte Kes 10,9 5,30 1,05 1061
    25 Merit Buijks 12,2 6,70 0,95 931


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Esmee Meering 3:55,2 ---
    6 Filia Kaffatos 4:05,2 ---
    12 Isabelle Koorn 4:16,0 ---
    14 Lotte Kes 4:23,8 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Aku MPA2 Team 1 AKU - MPA2 4 37,0 560
    2 AVA Meisjes A2 AV Aalsmeer - MPA2 5 37,6 485
    2 MPA2 Team 1 AV 1923 - MPA2 5 37,6 535
    4 AV Zaanland A2 Meisjes AV Zaanland - MPA2 4 38,8 487
    5 AV Mon MPA2 AV Monnickendam - MPA2 4 39,2 471
    6 Aku MPA2 Team 2 AKU - MPA2 4 42,0 372


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Elin van Dijken 7,3 16,14 3,48 1114
    5 Laura van Luinen 7,8 22,07 2,77 969
    6 Tess van Tol 7,5 15,67 2,75 924
    8 Ralycia Finies 7,5 15,00 2,73 909
    19 Tess van Tol 8,2 10,05 2,38 634
    21 Merel Appeldorn 8,4 13,28 2,21 630
    22 Zara Velten 8,3 12,74 2,13 620
    25 Dagmar van den Berg 8,6 11,44 1,91 509


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Elin van Dijken 4:09,3 ---
    9 Tess van Tol 4:33,1 ---
    15 Zara Velten 4:54,3 ---
    17 Dagmar van den Berg 5:18,0 ---
    20 Tess van Tol 5:29,5 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Aku MPB AKU - MPB 5 28,5 425
    2 MPB Team 1 AV 1923 - MPB 7 28,8 410
    2 AV Zaanland B meisjes AV Zaanland - MPB 5 29,2 441
    4 AVA Meisjes B AV Aalsmeer - MPB 5 29,3 436


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Amber Springer 8,1 10,03 2,34 642
    11 Mirte Gunther 8,1 9,32 2,04 568
    16 Isa Bouwman 8,9 8,98 2,43 525
    18 Liesje Ouderling 8,7 9,83 2,06 494
    21 Elise Hoetmer 9,0 6,39 2,12 391


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Mirte Gunther 2:33,6 ---
    7 Isa Bouwman 2:35,9 ---
    11 Liesje Ouderling 2:50,6 ---
    18 Amber Springer 2:54,4 ---
    21 Elise Hoetmer 3:14,8 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland C meisjes AV Zaanland - MPC 4 30,2 395
    2 MPC Team 1 AV 1923 - MPC 4 31,6 336
    3 AV Zaanland MPC 2 AV Zaanland - MPC 3 32,5 300
    4 AVA Meisjes C AV Aalsmeer - MPC 5 32,9 285
    5 Aku MPC AKU - MPC 5 37,4 137


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    7 Naomi Keteku 9,1 4,78 2,02 314
    10 Marit Wiedijk 10,2 4,55 1,87 156
    11 Elise van Berkel DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Naomi Keteku 2:54,0 ---