Vereniging 'Scorpio' op 'ATV Scorpio Oosterhout | Athletics Champs competitie Regio 13 wedstrijd 4'

Prijzen

Bas van der Made
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 282 punten
  • Medicienbalstoten   6,60
  • Vortexwerpen   25,00
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,25
Ian Baatjes
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 275 punten
  • Medicienbalstoten   4,90
  • Vortexwerpen   21,00
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   3,05

Hoogtepunten

Moniek van den Biggelaar MPA1 60m
  • 9,7
  • Femke Gommers MPA2 60m
  • 9,9
  • Ian Baatjes JPC Vortex
  • 21,00
  • Bas van der Made JPB Vortex
  • 25,00
  • Lotte Griep MPA2 60m
  • 10,0
  • Fleur Mossou MPA1 60m
  • 10,0
  • Faylinn Jansen MPB Vortex
  • 19,00
  • Vigo Maljaars JPA2 Sling
  • 20,00
  • Joran Kant JPA2 60mH
  • 10,2
  • Daan van der Made JPA2 Vortex
  • 33,50
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Categorie 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    5 Daan van der Made Scorpio Team 02 JPA2 9,7 10,9 18,50 33,50 3,55 356 356
    16 Vigo Maljaars Scorpio Team 02 JPA2 9,8 11,4 20,00 22,00 3,40 308 247
    24 Cyri Brethouwer Scorpio Team 05 MPA2 10,3 11,8 13,50 19,50 3,25 285 285
    28 Joran Kant Scorpio Team 02 JPA2 10,1 10,2 17,50 17,00 3,00 279 199
    30 Yvar de Jong Scorpio Team 02 JPA2 9,9 11,4 17,00 19,50 3,10 274 230
    33 Max Secrève Scorpio Team 02 JPA1 9,9 11,2 14,00 20,50 3,20 271 177
    35 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 05 MPA1 9,7 12,5 13,50 15,00 3,00 265 213
    36 Lotte Griep Scorpio Team 05 MPA2 10,0 11,7 13,00 15,00 2,90 265 265
    53 Marlijn Huigen Scorpio Team 05 MPA2 10,9 12,0 11,00 21,50 2,65 245 119
    54 Martijn Rooseboom Scorpio Team 02 JPA2 11,2 11,9 16,00 22,00 2,90 239 108
    55 Stijn Groeneveld Scorpio Team 02 JPA2 11,4 11,7 13,00 25,00 3,05 238 63
    58 Lennart de Vries Scorpio Team 02 JPA2 10,6 11,7 12,50 20,50 3,00 234 0
    62 Rick van Dongen Scorpio Team 02 JPA2 10,2 12,5 13,50 19,00 2,80 228 0
    63 Stijn Maarschalk Scorpio Team 02 JPA2 11,7 11,2 14,00 21,50 2,80 227 115
    65 Jelske Schets Scorpio Team 05 MPA1 10,4 13,0 11,50 15,50 2,75 223 76
    73 Fleur Mossou Scorpio Team 05 MPA1 10,0 11,9 9,00 11,50 2,35 211 132
    75 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 05 MPA1 10,6 11,9 8,50 12,00 2,80 208 106
    77 Femke Gommers Scorpio Team 05 MPA2 9,9 13,3 10,50 10,00 2,80 207 116
    102 Mirre van Straten Scorpio Team 05 MPA1 10,4 13,4 7,00 9,00 2,60 166 0
    104 Thomas Hessels Scorpio Team 02 JPA2 DNS 11,4 DNS 19,50 3,30 158 53
    107 Floortje Maas Scorpio Team 05 MPA1 10,9 15,0 10,50 10,00 2,45 153 0
    111 Elizabeth van Gils Scorpio Team 05 MPA1 12,0 14,4 11,50 12,00 2,30 145 40
    115 Tess Koenen Scorpio Team 05 MPA2 11,4 DNS 11,00 14,00 2,35 136 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 2:47,0 10
    2 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 2:50,2 4
    2 Team 02 (Team-est) Scorpio - JPA2 11 2:51,8 9
    2 Team 03 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 12 2:51,8 9
    5 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA1 10 2:56,9 1
    5 Team 01 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,1 7
    7 Team 14 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 2:58,3 6
    8 Team 04 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,9 5
    9 Team 05 (Team-est) Scorpio - MPA2 12 3:00,7 3
    10 Team 10 (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 3:02,7 2
    10 Team 13 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:03,4 4
    12 Team 15 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:04,1 3
    13 Team 11 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:05,0 1
    13 Team 16 (Team-est) DAK - JPA2 7 3:06,5 2
    15 Team 09 (Team-est) ACW `66 - JPA2 7 3:12,0 1


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team Categorie M-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    2 Bas van der Made Scorpio Team 19 JPB 6,60 25,00 0,95 3,25 282 282
    3 Ian Baatjes Scorpio Team 22 JPC 4,90 21,00 0,90 3,05 275 275
    5 Faylinn Jansen Scorpio Team 19 MPB 5,60 19,00 0,95 2,95 255 255
    31 Anne Bos Scorpio Team 22 MPC 3,50 14,00 0,85 2,05 198 123
    37 Finn Hoek Scorpio Team 22 JPC 4,30 16,00 0,75 2,45 194 156
    52 Tirza Heutink Scorpio Team 22 MPC 3,90 10,00 0,80 2,30 184 145
    64 Aina de Jong Scorpio Team 19 MPB 4,10 12,50 0,85 2,45 171 86
    74 Ewart van Son Scorpio Team 19 JPB 3,70 14,00 0,85 2,70 163 130
    76 Noah Paunussa Scorpio Team 19 JPB 4,50 14,00 0,80 2,55 163 88
    83 Tom Kula Scorpio Team 19 JPB 4,50 9,50 0,80 3,00 160 97
    88 Jens van Tetering Scorpio Team 22 JPC 4,20 12,00 0,70 2,25 157 91
    91 Finn de Jong Scorpio Team 22 JPC 3,50 15,00 0,70 2,10 155 58
    97 Julia de Vink Scorpio Team 22 MPC 3,10 8,00 0,75 2,35 152 89
    98 Jasper Scheffers Scorpio Team 19 JPB 4,20 13,50 0,80 2,40 152 37
    104 Azra Akgöl Scorpio Team 22 MPC 4,50 6,00 0,70 2,00 146 62
    115 Nathan Kant Scorpio Team 19 JPB 4,60 9,50 0,80 2,25 137 45
    125 Noah Jacobs Scorpio Team 22 JPC 2,60 11,50 0,75 2,10 131 0
    126 Famke Maas Scorpio Team 22 MPC 2,80 9,50 0,65 2,15 131 36
    127 Nils Vink Scorpio Team 19 JPB 3,70 10,50 0,80 2,30 130 0
    129 Dionne Bervoets Scorpio Team 19 MPB 3,90 9,50 0,70 2,30 130 0
    131 Levi Heijne Scorpio Team 19 JPB 3,70 14,00 0,70 2,20 130 44
    132 Dennis Bijlhouwer Scorpio Team 19 JPB 4,20 13,50 0,65 2,20 130 0
    151 Mila Broekhuijsen Scorpio Team 19 MPB 3,40 7,50 0,70 2,10 107 0
    155 Tygo van der Schoof Scorpio Team 22 JPMini 1,60 7,50 0,70 1,65 102 42
    157 Alex Kroos Scorpio Team 19 JPB 3,60 7,50 0,70 2,10 99 0
    158 Meike Koeman Scorpio Team 19 MPB 3,30 7,00 0,65 2,15 99 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 28 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:13,1 386
    2 Team 32 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:21,2 272
    3 Team 26 (Pendel) DAK - JPB 11 1:21,8 265
    4 Team 19 (Pendel) Scorpio - JPB 15 1:22,0 262
    4 Team 25 (Pendel) AV Sprint - JPC 11 1:22,9 301
    6 Team 22 (Pendel) Scorpio - JPC 11 1:25,5 263
    7 Team 20 (Pendel) AV Spiridon - JPB 9 1:27,2 200
    8 Team 18 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 10 1:27,5 196
    9 Team 23 (Pendel) - JPB 11 1:27,9 192
    9 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPC 12 1:28,1 228
    11 Team 27 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:28,4 186
    12 Team 29 (Pendel) - JPB 11 1:29,4 175
    12 Team 30 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:29,4 175
    14 Team 31 (Pendel) AV Attila - JPB 11 1:31,2 157
    14 Team 17 (Pendel) AV Sprint - MPC 12 1:33,9 183
    16 Team 24 (Pendel) Atledo - JPB 10 1:35,3 118


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 28 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:01,6 341
    1 Team 22 (Team-est) Scorpio - JPC 11 3:08,8 346
    3 Team 19 (Team-est) Scorpio - JPB 15 3:09,8 281
    4 Team 32 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:12,5 263
    4 Team 25 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:15,8 289
    6 Team 26 (Team-est) DAK - JPB 11 3:16,4 237
    7 Team 20 (Team-est) AV Spiridon - JPB 9 3:16,9 234
    7 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:21,1 249
    9 Team 29 (Team-est) - JPB 11 3:21,8 203
    9 Team 17 (Team-est) AV Sprint - MPC 12 3:22,2 282
    11 Team 27 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:22,2 201
    12 Team 31 (Team-est) AV Attila - JPB 11 3:23,7 192
    13 Team 30 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:24,7 186
    14 Team 18 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 10 3:25,1 184
    15 Team 23 (Team-est) - JPB 11 3:31,9 147
    16 Team 24 (Team-est) Atledo - JPB 10 3:37,1 121