Vereniging 'DAK' op 'ATV Scorpio Oosterhout | Athletics Champs competitie Regio 13 wedstrijd 4'

Prijzen

Sem van Ravestijn
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 289 punten
  • Medicienbalstoten   4,10
  • Vortexwerpen   20,50
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,35

Hoogtepunten

Hidde Struik JPB Vortex
  • 22,00
  • Elien Smits MPA1 Ver
  • 3,00
  • Isis van de Water MPA1 60m
  • 10,7
  • Elien Smits MPA1 60mH
  • 12,2
  • Jonas Vos JPA2 60m
  • 9,7
  • Sem van Ravestijn JPMini Vortex
  • 20,50
  • Elien Smits MPA1 60m
  • 10,3
  • Hidde Struik JPB Hoog
  • 1,05
  • Lieke Verschoor MPMini Hoog
  • 0,75
  • Sem van Ravestijn JPMini M-bal
  • 4,10
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Categorie 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    29 Jonas Vos DAK Team 16 JPA2 9,7 11,7 14,50 19,00 3,60 277 277
    44 Edwin Van...r Heijden DAK Team 16 JPA2 10,3 12,0 14,50 21,00 3,35 258 258
    47 Elien Smits DAK Team 16 MPA1 10,3 12,2 12,50 17,00 3,00 256 256
    79 Stan van Gestel DAK Team 16 JPA1 11,2 13,5 12,50 21,00 3,10 205 169
    94 Nynke Lankhaar DAK Team 16 MPA1 11,2 14,7 12,00 13,50 2,70 178 153
    101 Isis van de Water DAK Team 16 MPA1 10,7 14,3 10,50 9,00 2,65 167 81
    123 Milan Kwetters DAK Team 16 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 2:47,0 10
    2 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 2:50,2 4
    2 Team 02 (Team-est) Scorpio - JPA2 11 2:51,8 9
    2 Team 03 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 12 2:51,8 9
    5 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA1 10 2:56,9 1
    5 Team 01 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,1 7
    7 Team 14 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 2:58,3 6
    8 Team 04 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,9 5
    9 Team 05 (Team-est) Scorpio - MPA2 12 3:00,7 3
    10 Team 10 (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 3:02,7 2
    10 Team 13 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:03,4 4
    12 Team 15 (Team-est) AV Attila - JPA2 10 3:04,1 3
    13 Team 11 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:05,0 1
    13 Team 16 (Team-est) DAK - JPA2 7 3:06,5 2
    15 Team 09 (Team-est) ACW `66 - JPA2 7 3:12,0 1


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team Categorie M-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Sem van Ravestijn DAK Team 26 JPMini 4,10 20,50 0,80 2,35 289 289
    4 Hidde Struik DAK Team 26 JPB 5,50 22,00 1,05 3,00 260 260
    60 Lieke Verschoor DAK Team 26 MPMini 2,90 9,00 0,75 1,90 176 141
    65 Koen van Gestel DAK Team 26 JPC 3,60 13,50 0,80 2,30 170 170
    92 Jiri van Bokhoven DAK Team 26 JPC 2,90 11,50 0,80 2,45 155 128
    94 Joeri Kamphuis DAK Team 26 JPC 3,60 10,00 0,75 2,55 154 83
    124 Max Verschoor DAK Team 26 JPB 4,00 11,00 0,80 2,15 132 0
    134 Esther Cornelissen DAK Team 26 MPB 3,20 10,00 0,80 2,15 128 0
    143 Niek van Delft DAK Team 26 JPC 2,90 7,50 0,75 2,20 119 0
    152 Luuk van Gestel DAK Team 26 JPMini 2,20 6,00 0,70 1,70 106 0
    169 Fenne van Heist DAK Team 26 MPB DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 28 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:13,1 386
    2 Team 32 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:21,2 272
    3 Team 26 (Pendel) DAK - JPB 11 1:21,8 265
    4 Team 19 (Pendel) Scorpio - JPB 15 1:22,0 262
    4 Team 25 (Pendel) AV Sprint - JPC 11 1:22,9 301
    6 Team 22 (Pendel) Scorpio - JPC 11 1:25,5 263
    7 Team 20 (Pendel) AV Spiridon - JPB 9 1:27,2 200
    8 Team 18 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 10 1:27,5 196
    9 Team 23 (Pendel) - JPB 11 1:27,9 192
    9 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPC 12 1:28,1 228
    11 Team 27 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:28,4 186
    12 Team 29 (Pendel) - JPB 11 1:29,4 175
    12 Team 30 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:29,4 175
    14 Team 31 (Pendel) AV Attila - JPB 11 1:31,2 157
    14 Team 17 (Pendel) AV Sprint - MPC 12 1:33,9 183
    16 Team 24 (Pendel) Atledo - JPB 10 1:35,3 118


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 28 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:01,6 341
    1 Team 22 (Team-est) Scorpio - JPC 11 3:08,8 346
    3 Team 19 (Team-est) Scorpio - JPB 15 3:09,8 281
    4 Team 32 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:12,5 263
    4 Team 25 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:15,8 289
    6 Team 26 (Team-est) DAK - JPB 11 3:16,4 237
    7 Team 20 (Team-est) AV Spiridon - JPB 9 3:16,9 234
    7 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:21,1 249
    9 Team 29 (Team-est) - JPB 11 3:21,8 203
    9 Team 17 (Team-est) AV Sprint - MPC 12 3:22,2 282
    11 Team 27 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:22,2 201
    12 Team 31 (Team-est) AV Attila - JPB 11 3:23,7 192
    13 Team 30 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:24,7 186
    14 Team 18 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 10 3:25,1 184
    15 Team 23 (Team-est) - JPB 11 3:31,9 147
    16 Team 24 (Team-est) Atledo - JPB 10 3:37,1 121