Vereniging 'AV De Keien' op 'Instuif De Keien Atletiek'

Prijzen

Aron Koning
  • Jongens Junior A - 800m - 1:58,68
Miel van Sleeuwen
  • Jongens Junior A - Kogel - 6,26
Pepijn Pepers
  • Jongens Junior B - 100m - 12,87
Gijs Wolters
  • Jongens Junior B - Discus - 37,20
Gijs Wolters
  • Jongens Junior B - Kogel - 12,82
Arno Van Ravestein
  • Masters mannen - 100m - 12,64
Jan Boer
  • Masters mannen - 100m - 13,81
Job van Asperen
  • Masters mannen - 200m - 24,74
Arno Van Ravestein
  • Masters mannen - 200m - 25,60
Bas van Summeren
  • Masters mannen - 3000m - 10:13,92
Bertino Manders
  • Masters mannen - 3000m - 11:36,55
Twan Bongers
  • Masters mannen - Kogel - 7,67
Twan Bongers
  • Masters mannen - Polshoog - 2,00
Twan Bongers
  • Masters mannen - Ver - 3,61
Martijn Bervoets
  • Senioren mannen - 800m - 2:02,48
Bas van der Zanden
  • Senioren mannen - 800m - 2:26,46
Maarten van Rhijn
  • Senioren mannen - 3000m - 10:59,54
Ingmar van der Geest
  • Senioren mannen - Kogel - 11,93
Ingmar van der Geest
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,10
Rebecca Gilsing
  • Meisjes Junior A - Kogel - 9,34
Senna Manders
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:34,86
Maud van Hoorn
  • Meisjes Junior B - Discus - 34,72
Esther van den Eijnde
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,26
Tara van Erp
  • Senioren vrouwen - Discus - 30,80
Stefanie van den Eijnde
  • Senioren vrouwen - Kogel - 7,25
Stefanie van den Eijnde
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,12

Hoogtepunten

Tara van Erp Vsen Discus
  • 30,80
  • Olaf van der Geest Msen 200m
  • 23,81
  • Esther van den Eijnde Vsen 200m
  • 27,21
  • Aron Koning JJA 800m
  • 1:58,68
  • Gijs Wolters JJB Discus
  • 37,20
  • Senna Manders MJB 800m
  • 2:34,86
  • Gijs Wolters JJB Kogel
  • 12,82
  • Maud van Hoorn MJB Discus
  • 34,72
  • Esther van den Eijnde Vsen 100m
  • 13,26
  • Martijn Bervoets Msen 800m
  • 2:02,48
  •  

    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Miel van Sleeuwen DNS ---


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Aron Koning 1:58,68 1:59,10


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Miel van Sleeuwen 4,93 4,80 5,70 - - 6,26 6,26 ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Pepijn Pepers 12,87 +1.4 m/s---


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Gijs Wolters 34,40 36,23 33,14 34,71 - 37,20 37,20 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Gijs Wolters 11,49 12,20 11,71 12,82 12,63 12,40 12,82 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Pepijn Pepers DNS ---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Arno Van Ravestein 12,64 +1.4 m/s12,50
    3 Jan Boer 13,81 +1.4 m/s12,50


    Masters mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Job van Asperen 24,74 +1.1 m/s24,50
    2 Arno Van Ravestein 25,60 +1.1 m/s25,80
    4 Jan Boer 28,59 +1.2 m/s25,80
    6 Twan Bongers 32,62 +1.1 m/s30,50


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Bas van Summeren 10:13,92 9:54,00
    3 Bertino Manders 11:36,55 11:40,00


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Twan Bongers - 6,79 7,05 6,12 7,23 7,67 7,67 6,00


    Masters mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Twan Bongers 2,00 2,10


    Masters mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Twan Bongers - 3,60 3,61 3,49 3,42 - 3,61 -0.2 m/s3,50


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    8 Olaf van der Geest 11,77 +0.8 m/s11,46
    9 Ingmar van der Geest 11,95 +0.8 m/s11,90


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    5 Olaf van der Geest 23,81 +1.0 m/s23,85


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Martijn Bervoets 2:02,48 2:05,13
    3 Bas van der Zanden 2:26,46 2:21,00


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Maarten van Rhijn 10:59,54 10:59,00


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Ingmar van der Geest 11,91 11,92 - 11,93 11,48 - 11,93 12,08


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Ingmar van der Geest 3,10 3,20


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Rebecca Gilsing 8,15 9,34 9,21 - 9,32 - 9,34 ---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Senna Manders 2:34,86 2:34,36


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Maud van Hoorn 34,72 - 32,00 - 30,70 29,51 34,72 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Esther van...en Eijnde 13,26 +0.8 m/s13,50
    4 Stefanie v...en Eijnde 14,21 +0.8 m/s13,70


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    4 Esther van...en Eijnde 27,21 +0.5 m/s27,70


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Tara van Erp 26,09 27,07 30,80 - - - 30,80 33,37


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Stefanie v...en Eijnde 7,18 7,14 7,07 7,16 7,25 6,75 7,25 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Stefanie v...en Eijnde 3,84 4,12 3,69 3,58 4,12 4,08 4,12 -2.6 m/s---