Vereniging 'Swift Atletiek' op 'Limburgse kampioenschappen CD-junioren'

Prijzen

Goos Meuwissen
  • Jongens Junior C - 100m - 13,03
Goos Meuwissen
  • Jongens Junior C - 100m_hf - 13,04
Goos Meuwissen
  • Jongens Junior C - 100m_f - 13,11
Matyas Kerekgyarto
  • Jongens Junior C - Discus - 37,83
Matyas Kerekgyarto
  • Jongens Junior C - Kogel - 13,10
Matyas Kerekgyarto
  • Jongens Junior C - Kogelsl - 42,20
Goos Meuwissen
  • Jongens Junior C - Speer - 37,37
Loren Djolo
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,85
Loren Djolo
  • Meisjes Junior C - 80m_hf - 10,70
Loren Djolo
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,82
Jill Wanten
  • Meisjes Junior C - 1500m - 5:26,93
Madelief Vaessen
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,92
Madelief Vaessen
  • Meisjes Junior C - 80mH_f - 12,79
Ella Meuwissen
  • Meisjes Junior C - Discus - 26,08
Ella Meuwissen
  • Meisjes Junior C - Kogelsl - 47,40
Madelief Vaessen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Naoki Hermans
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,74
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,75
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior D - 60m_hf - 8,78
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,49
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior D - 60mH_f - 10,19
Lieke Rijk
  • Meisjes Junior D - Speer - 22,55
Fenne Cantelberg
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,45

Hoogtepunten

Goos Meuwissen JJC 100m_hf
  • 13,04
  • Goos Meuwissen JJC Speer
  • 37,37
  • Boglarka Kerekgyarto MJD Ver
  • 4,45
  • Matyas Kerekgyarto JJC Discus
  • 37,83
  • Sophie Cantelberg MJD Ver
  • 3,80
  • Sten Driessen JJC Ver
  • 4,86
  • Fenne Cantelberg MJD Ver
  • 3,84
  • Boglarka Kerekgyarto MJD 60m
  • 8,75
  • Lisanne de Vreede MJD Ver
  • 3,91
  • Goos Meuwissen JJC 100m
  • 13,03
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Goos Meuwissen 13,03Q +0.0 m/s13,11


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    2 Goos Meuwissen 13,04Q +1.1 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    2 Goos Meuwissen 13,11 +0.0 m/s---


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Matyas Kerekgyarto 37,83 43,23


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Matyas Kerekgyarto 13,10 12,47


    Jongens Junior C - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Matyas Kerekgyarto 42,20 34,64


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Goos Meuwissen 37,37 37,52


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Sten Driessen 1,40 1,50


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Sten Driessen 4,86 5,02


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    3 Loren Djolo 10,85Q -2.0 m/s10,82
    7 Isa Verberne 11,25q -0.4 m/s11,32
    13 Jane Wanten 11,60 -0.4 m/s11,81
    14 Naoki Hermans 11,63 +0.0 m/s11,52


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    2 Loren Djolo 10,70Q +1.6 m/s---
    6 Isa Verberne 11,18q +1.6 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    3 Loren Djolo 10,82 -0.7 m/s---
    6 Isa Verberne 11,45 -0.7 m/s---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jane Wanten 2:39,07 2:36,43
    Ilse De Bouter DNS 2:46,78


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jill Wanten 5:26,93 5:11,01
    Ilse De Bouter DNS 5:37,11


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Madelief Vaessen 12,92Q +0.4 m/s12,94
    4 Jill Wanten 15,15Q +0.4 m/s15,82


    Meisjes Junior C - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    2 Madelief Vaessen 12,79 +0.8 m/s---
    6 Jill Wanten 16,15 +0.8 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Swift meisjes C Swift Atletiek - MJC 4 41,82 4
    2 STB MJC STB - MJC 4 42,52 3
    3 Achilles-Top meisjes C AV Achilles Top - MJC 4 43,01 2
    4 AV Caesar AV Caesar - MJC 4 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Ella Meuwissen 26,08 23,54


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Ella Meuwissen 9,01 9,46


    Meisjes Junior C - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Ella Meuwissen 47,40 53,38


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Madelief Vaessen 1,40 1,45
    Loren Djolo DNS 1,40


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Naoki Hermans 4,74 4,55
    6 Isa Verberne 4,41 4,63
    12 Loren Djolo 4,11 4,51


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    3 Boglarka ...rekgyarto 8,75Q -1.5 m/s8,90
    10 Fenne Cantelberg 9,14Q -1.5 m/s8,93
    13 Sophie Cantelberg 9,27Q +1.1 m/s9,11
    22 Frauke Classen 9,73 -1.5 m/s9,64


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    3 Boglarka ...rekgyarto 8,78Q -0.5 m/s---
    10 Fenne Cantelberg 9,28 -0.2 m/s---
    12 Sophie Cantelberg 9,52 -0.2 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    5 Boglarka ...rekgyarto 8,83 +0.3 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Lieke Rijk 3:48,63 3:43,96
    12 Frauke Classen 4:05,30 3:58,49


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Boglarka ...rekgyarto 10,49Q +1.9 m/s10,44
    6 Lisanne de Vreede 12,64 +0.5 m/s12,88


    Meisjes Junior D - 60 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    2 Boglarka ...rekgyarto 10,19 -0.3 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Scopias Atletiek - MJD 4 32,78 6
    2 Atletiek Maastricht meisjes D Atletiek Maastricht - MJD 4 33,57 5
    3 Swift MD Swift Atletiek - MJD 4 33,72 4
    4 STB MJD STB - MJD 4 35,33 3
    5 Achilles-Top meisjes D AV Achilles Top - MJD 4 37,35 2
    6 Unitas meisjes D AV Unitas - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    4 Bibi Dohmen 20,52 18,68


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    8 Bibi Dohmen 8,65 8,68


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Lieke Rijk 22,55 22,30


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Fenne Cantelberg 1,40 1,45
    4 Lisanne de Vreede 1,30 1,15
    5 Bibi Dohmen 1,25 1,30


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Boglarka ...rekgyarto 4,45 4,31
    8 Lisanne de Vreede 3,91 3,84
    11 Fenne Cantelberg 3,84 4,00
    12 Sophie Cantelberg 3,80 3,84
    17 Frauke Classen 3,57 3,66