Vereniging 'STB' op 'Limburgse kampioenschappen CD-junioren'

Prijzen

Sica Verwasch
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,81
Sica Verwasch
  • Meisjes Junior C - 80m_hf - 10,75
Sica Verwasch
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,74
Evy Grassi
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:26,18
Evy Grassi
  • Meisjes Junior C - 1500m - 5:34,12
Sica Verwasch
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,97

Hoogtepunten

Anne Paulssen MJD 60m
  • 9,38
  • Yara Ruijsch MJD 60m
  • 8,96
  • Jelle Klomp JJD 1000m
  • 3:45,03
  • Sica Verwasch MJC 80m
  • 10,81
  • Sica Verwasch MJC Ver
  • 4,97
  • Evy Grassi MJC 800m
  • 2:26,18
  •  

    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Jelle Klomp 3:45,03 3:50,00


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Sica Verwasch 10,81Q -0.4 m/s10,79
    16 Evy Römkens 11,74 -0.4 m/s11,86
    17 Tess Verbruggen 11,76 -0.4 m/s11,89
    19 Imke Erens 12,07 +0.0 m/s12,48


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    3 Sica Verwasch 10,75Q +0.8 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    2 Sica Verwasch 10,74 -0.7 m/s---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Evy Grassi 2:26,18 2:29,73


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Evy Grassi 5:34,12 5:20,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Swift meisjes C Swift Atletiek - MJC 4 41,82 4
    2 STB MJC STB - MJC 4 42,52 3
    3 Achilles-Top meisjes C AV Achilles Top - MJC 4 43,01 2
    4 AV Caesar AV Caesar - MJC 4 DNS 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 Floor Vervuren 7,76 8,07


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    7 Floor Vervuren 19,62 18,27


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Sica Verwasch 4,97 5,06


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    8 Yara Ruijsch 8,96Q +0.5 m/s8,83
    16 Anne Paulssen 9,38 +1.1 m/s9,22


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    4 Yara Ruijsch 8,85Q -0.2 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Yara Ruijsch 8,80 +0.3 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Anna Coerver 3:47,30 3:54,00
    11 Imke Hoogeboom 3:53,49 4:05,91


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    12 Femke Oerlemans 13,83 +1.9 m/s13,89


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Scopias Atletiek - MJD 4 32,78 6
    2 Atletiek Maastricht meisjes D Atletiek Maastricht - MJD 4 33,57 5
    3 Swift MD Swift Atletiek - MJD 4 33,72 4
    4 STB MJD STB - MJD 4 35,33 3
    5 Achilles-Top meisjes D AV Achilles Top - MJD 4 37,35 2
    6 Unitas meisjes D AV Unitas - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Femke Oerlemans DNS 1,15


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    34 Femke Oerlemans 2,84 3,10
    Anna Coerver DNS 3,56