Vereniging 'Scopias Atletiek' op 'Limburgse kampioenschappen CD-junioren'

Prijzen

Kep Schouenberg
  • Jongens Junior C - 800m - 2:11,48
Luc Krawczyk
  • Jongens Junior C - 800m - 2:13,86
Riks Pollen
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,36
Riks Pollen
  • Jongens Junior D - Discus - 24,12
Rick Faassen
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,70
Rick Faassen
  • Jongens Junior D - Speer - 32,79
Lynn Behnke
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,62
Lynn Behnke
  • Meisjes Junior D - 60m_hf - 8,74
Lynn Behnke
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,66
Lynn Behnke
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:16,71
Lina Vercoulen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,62
Lina Vercoulen
  • Meisjes Junior D - 60mH_f - 10,28
Audrey Jacobs
  • Meisjes Junior D - Discus - 31,60
Kaela Peeters
  • Meisjes Junior D - Discus - 22,86
Audrey Jacobs
  • Meisjes Junior D - Kogel - 12,28
Lina Vercoulen
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,45
Kaela Peeters
  • Meisjes Junior D - Speer - 23,02
Lina Vercoulen
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,48

Hoogtepunten

Kep Schouenberg JJC 800m
  • 2:11,48
  • Lina Vercoulen MJD Ver
  • 4,48
  • Xenia Raptis MJD Ver
  • 3,47
  • Lynn Behnke MJD 60m
  • 8,62
  • Rick Faassen JJD Speer
  • 32,79
  • Liam Ernst JJD 1000m
  • 3:16,89
  • Riks Pollen JJD Ver
  • 3,91
  • Isis Levels MJD Ver
  • 4,02
  • Lynn Behnke MJD Ver
  • 3,72
  • Luc Krawczyk JJC 800m
  • 2:13,86
  •  

    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Kep Schouenberg 2:11,48 2:09,61
    2 Luc Krawczyk 2:13,86 2:09,21


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Liam Ernst 3:16,89 3:13,99


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Riks Pollen 15,36 +0.9 m/s15,65


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Riks Pollen 24,12 18,62
    4 Rick Faassen 22,56 25,57


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Rick Faassen 8,70 8,90


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Rick Faassen 32,79 36,10


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    5 Riks Pollen 3,91 3,92


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Vera Versteegen 10,93Q +0.0 m/s11,02


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    4 Vera Versteegen 10,90Q +0.8 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Vera Versteegen 11,30 -0.7 m/s---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    11 Chantal Schellekens 2:50,58 2:53,74


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    14 Vera Versteegen 3,73 4,15


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lynn Behnke 8,62Q +1.1 m/s8,66
    14 Isis Levels 9,29 -0.3 m/s9,23


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    2 Lynn Behnke 8,74Q -0.2 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    2 Lynn Behnke 8,66 +0.3 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lynn Behnke 3:16,71 3:15,33
    4 Isis Levels 3:28,26 3:32,25


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Lina Vercoulen 10,62Q -0.1 m/s10,44


    Meisjes Junior D - 60 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    3 Lina Vercoulen 10,28 -0.3 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Scopias Atletiek - MJD 4 32,78 6
    2 Atletiek Maastricht meisjes D Atletiek Maastricht - MJD 4 33,57 5
    3 Swift MD Swift Atletiek - MJD 4 33,72 4
    4 STB MJD STB - MJD 4 35,33 3
    5 Achilles-Top meisjes D AV Achilles Top - MJD 4 37,35 2
    6 Unitas meisjes D AV Unitas - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Audrey Jacobs 31,60 30,54
    3 Kaela Peeters 22,86 23,36


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Audrey Jacobs 12,28 11,90
    3 Lina Vercoulen 10,45 10,61
    4 Kaela Peeters 9,30 9,85
    9 Livana Peeters 6,45 6,55


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Kaela Peeters 23,02 23,44
    6 Xenia Raptis 17,33 17,26
    9 Livana Peeters 13,37 14,37


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Lina Vercoulen 4,48 4,40
    7 Isis Levels 4,02 4,05
    14 Lynn Behnke 3,72 3,88
    21 Xenia Raptis 3,47 3,37
    35 Livana Peeters 2,66 3,05