Vereniging 'AV Unitas' op 'Limburgse kampioenschappen CD-junioren'

Prijzen

Danièl Castro
  • Jongens Junior C - 100m_hf - 13,14
Fraon Bischoff
  • Jongens Junior C - 800m - 2:15,28
Cedric Smits
  • Jongens Junior C - 100mH - 18,64
Jasper Koot
  • Jongens Junior C - Discus - 31,12
Pim Visser
  • Jongens Junior C - Speer - 34,50
Daniël Bisschops
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Vincent Sharpe
  • Jongens Junior C - Ver - 5,00
Dion Eijssen
  • Jongens Junior D - 80m - 11,25
Menne Gras
  • Jongens Junior D - 80m - 11,27
Dion Eijssen
  • Jongens Junior D - 80m_hf - 11,21
Menne Gras
  • Jongens Junior D - 80m_hf - 11,31
Dion Eijssen
  • Jongens Junior D - 80m_f - 11,20
Robin Bisschops
  • Jongens Junior D - 80m_f - 11,26
Dion Eijssen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:01,36
Robin Bisschops
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,22
Tom Schmit
  • Jongens Junior D - Discus - 23,18
Tom Schmit
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,24
Menne Gras
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Tom Schmit
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Jip Keiren
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,20
Menne Gras
  • Jongens Junior D - Ver - 4,38
Robin Bisschops
  • Jongens Junior D - Ver - 4,06
Jasmijn Gielen
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:28,60
Emer Zuijlen
  • Meisjes Junior C - 80mH_f - 13,79
Nina Borger
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,99

Hoogtepunten

Laura-Lee Appeltants MJD 60m
  • 9,16
  • Laura-Lee Appeltants MJD Ver
  • 4,27
  • Emer Zuijlen MJC 80m
  • 11,12
  • Marit Bremers MJD 60m
  • 8,94
  • Menne Gras JJD Ver
  • 4,38
  • Robin Bisschops JJD 80m
  • 11,47
  • Lisa Blokzijl MJD Ver
  • 3,86
  • Dion Eijssen JJD 80m
  • 11,25
  • Menne Gras JJD 80m
  • 11,27
  • Merijn Bremers JJD 80m
  • 11,50
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Ruben van Groenewoud 13,12Q +2.3 m/s13,23
    6 Danièl Castro 13,40Q +0.0 m/s13,12
    9 Pim Visser 14,03q +2.3 m/s13,80


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    3 Danièl Castro 13,14Q +1.1 m/s---
    5 Ruben van Groenewoud 13,25q +1.1 m/s---
    9 Pim Visser 14,29 +1.1 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Ruben van Groenewoud 13,30 +0.0 m/s---
    Danièl Castro DNS ---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Fraon Bischoff 2:15,28 2:12,64
    4 Ruben van Groenewoud 2:27,13 2:25,07


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Cedric Smits 18,64 -0.2 m/s18,55


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Jasper Koot 31,12 30,74
    4 Vincent Sharpe 29,79 19,79
    7 Casper Kunowski 20,02 15,95


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Stijn Vootz 8,58 7,31
    5 Casper Kunowski 7,44 7,53


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Pim Visser 34,50 31,72
    4 Casper Kunowski 26,29 20,44
    5 Stijn Vootz 23,81 25,30


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Daniël Bisschops 1,55 1,60
    4 Finn Bonekamp 1,50 1,50
    6 Cedric Smits 1,45 1,45


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Vincent Sharpe 5,00 4,94
    7 Pim Visser 4,11 4,33


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Dion Eijssen 11,25Q -0.2 m/s11,45
    3 Menne Gras 11,27Q +0.4 m/s11,28
    4 Robin Bisschops 11,47Q +0.4 m/s11,35
    5 Merijn Bremers 11,50Q +0.8 m/s11,62
    12 Daniel van de Schoor 12,68q +0.4 m/s12,58
    13 Yannick Fredrix 12,79 -0.2 m/s12,67


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    2 Dion Eijssen 11,21Q +0.6 m/s---
    3 Menne Gras 11,31Q +0.1 m/s---
    4 Robin Bisschops 11,42q +0.1 m/s---
    5 Merijn Bremers 11,46Q +0.6 m/s---
    11 Daniel van de Schoor 12,70 +0.1 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    2 Dion Eijssen 11,20 +0.9 m/s---
    3 Robin Bisschops 11,26 +0.9 m/s---
    4 Menne Gras 11,55 +0.9 m/s---
    5 Merijn Bremers 11,67 +0.9 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Dion Eijssen 3:01,36 3:12,10
    8 Gerben Vaessen 3:25,53 3:29,97
    Luuk Wijnen DNS 3:43,00


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Robin Bisschops 15,22 +0.9 m/s16,37
    4 Jip Keiren 16,97 +0.9 m/s17,01


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Tom Schmit 23,18 15,00


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Tom Schmit 9,24 8,96


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Jip Keiren 22,53 22,38


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Menne Gras 1,50 1,45
    2 Tom Schmit 1,45 1,55
    3 Jip Keiren 1,20 1,25
    4 Camiel Haans 1,10 1,25


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Menne Gras 4,38 4,37
    2 Robin Bisschops 4,06 4,12
    6 Yannick Fredrix 3,68 3,63
    8 Daniel van de Schoor 3,63 3,76
    10 Camiel Haans 3,46 3,72
    Luuk Wijnen DNS 3,38


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    5 Emer Zuijlen 11,12Q -0.4 m/s11,32
    6 Nina Borger 11,18Q -0.4 m/s11,40
    18 Maud Silvertand 12,05 -2.0 m/s12,21


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    5 Nina Borger 11,16q +1.6 m/s---
    12 Emer Zuijlen 11,51 +0.8 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    5 Nina Borger 11,35 -0.7 m/s---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jasmijn Gielen 2:28,60 2:30,75
    4 Kirsten Maes 2:31,56 2:32,30
    9 Iris Hagedoren 2:43,80 2:41,64
    12 Esmee Bartel 2:50,65 2:49,55


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    5 Emer Zuijlen 15,51q +0.4 m/s14,70
    9 Sien Keiren 17,04 +1.0 m/s16,77


    Meisjes Junior C - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    3 Emer Zuijlen 13,79 +0.8 m/s---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Sien Keiren 8,58 8,09


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Maud Silvertand 22,85 24,76
    9 Sien Keiren 14,34 16,46


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Nina Borger 4,99 5,10
    8 Emer Zuijlen 4,20 4,31
    11 Maud Silvertand 4,15 4,23


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    6 Marit Bremers 8,94Q +2.5 m/s8,88
    11 Laura-Lee ...ppeltants 9,16Q +2.5 m/s8,95


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    6 Marit Bremers 8,95 -0.5 m/s---
    9 Laura-Lee ...ppeltants 8,98 -0.2 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Scopias Atletiek - MJD 4 32,78 6
    2 Atletiek Maastricht meisjes D Atletiek Maastricht - MJD 4 33,57 5
    3 Swift MD Swift Atletiek - MJD 4 33,72 4
    4 STB MJD STB - MJD 4 35,33 3
    5 Achilles-Top meisjes D AV Achilles Top - MJD 4 37,35 2
    6 Unitas meisjes D AV Unitas - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    11 Lynn Brendel 9,97 11,54


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    10 Lynn Brendel 4,80 4,96


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    7 Lisa Blokzijl 16,73 13,38


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    5 Laura-Lee ...ppeltants 4,27 4,23
    10 Lisa Blokzijl 3,86 3,64