Vereniging 'AV Achilles Top' op 'Limburgse kampioenschappen CD-junioren'

Prijzen

Jesper Florie
  • Jongens Junior C - 100mH - 19,75
Matthijs van der Meulen
  • Jongens Junior C - Discus - 31,54
Luc Franck
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Lucas Koolen
  • Jongens Junior D - 80m - 10,87
Lucas Koolen
  • Jongens Junior D - 80m_hf - 11,01
Lucas Koolen
  • Jongens Junior D - 80m_f - 10,83
Lucas Koolen
  • Jongens Junior D - Discus - 25,33
Lucas Koolen
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,04
Donna Vanwersch
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:26,10
Violet Willems
  • Meisjes Junior C - 1500m - 5:47,24
Eva Kaaki
  • Meisjes Junior C - 80mH - 15,04
Anke Mols
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Eva Huirne
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Carlijn Mols
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:23,37
Liv Steinbusch
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:26,70
Carlijn Mols
  • Meisjes Junior D - Discus - 26,41

Hoogtepunten

Freek Regtop JJD 80m
  • 12,05
  • Donna Vanwersch MJC 800m
  • 2:26,10
  • Carlijn Mols MJD Ver
  • 4,44
  • Matthijs van der Meulen JJC Discus
  • 31,54
  • Floortje Eijkmans MJD Ver
  • 3,37
  • Carlijn Mols MJD 1000m
  • 3:23,37
  • Luc Franck JJC Hoog
  • 1,65
  • Lucas Koolen JJD 80m_hf
  • 11,01
  • Lucas Koolen JJD 80m
  • 10,87
  • Luna Bodelier MJD Ver
  • 3,65
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    7 Quinn Hanssen 14,00Q +0.0 m/s13,94
    8 LiamHazelh...ff Heeres 14,02q +0.0 m/s13,00


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    7 LiamHazelh...ff Heeres 13,87 +1.1 m/s---
    8 Quinn Hanssen 14,02 +1.1 m/s---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jesper Florie 2:27,54 2:27,88


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Jesper Florie 19,75 -0.2 m/s19,65


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Matthijs v...er Meulen 31,54 33,57


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 LiamHazelh...ff Heeres 7,29 7,70


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Luc Franck 1,65 1,70
    5 Quinn Hanssen 1,50 1,20


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    6 Quinn Hanssen 4,38 4,55


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lucas Koolen 10,87Q +0.8 m/s10,80
    9 Freek Regtop 12,05q +0.4 m/s12,30
    14 Abdellah ...Hanchaoui 12,82 +0.4 m/s12,22
    16 Lasse Maas 13,06 +0.8 m/s12,50


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Lucas Koolen 11,01Q +0.1 m/s---
    9 Freek Regtop 12,47 +0.6 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Lucas Koolen 10,83 +0.9 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Abdellah ...Hanchaoui 3:37,02 3:30,15


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    5 Freek Regtop 17,22 +0.9 m/s18,48


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Lucas Koolen 25,33 24,27
    5 Luca Broers 16,61 16,49


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Lucas Koolen 9,04 7,92
    4 Luca Broers 6,89 7,93


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Lasse Maas 1,10 1,25


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    9 Lasse Maas 3,57 3,30
    11 Luca Broers 3,17 3,68


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    8 Lisa Moulen 11,38Q +0.0 m/s10,92
    9 Bente Driessen 11,43Q -2.0 m/s11,15
    10 Jessica Peters 11,45q -2.0 m/s11,43


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    7 Jessica Peters 11,27 +0.8 m/s---
    9 Bente Driessen 11,45 +1.6 m/s---
    11 Lisa Moulen 11,47 +1.6 m/s---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Donna Vanwersch 2:26,10 2:26,91
    5 Violet Willems 2:31,83 2:31,61


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Violet Willems 5:47,24 5:25,39
    Donna Vanwersch DNS ---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Eva Kaaki 15,04Q +1.0 m/s15,59


    Meisjes Junior C - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    5 Eva Kaaki 15,31 +0.8 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Swift meisjes C Swift Atletiek - MJC 4 41,82 4
    2 STB MJC STB - MJC 4 42,52 3
    3 Achilles-Top meisjes C AV Achilles Top - MJC 4 43,01 2
    4 AV Caesar AV Caesar - MJC 4 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    5 Jessica Peters 22,31 21,38


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Anke Mols 1,45 1,56
    2 Eva Huirne 1,40 1,50


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    5 Lisa Moulen 4,51 4,83
    7 Eva Huirne 4,38 4,56
    9 Jessica Peters 4,18 4,35


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Carlijn Mols 3:23,37 3:26,00
    3 Liv Steinbusch 3:26,70 3:32,00


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    9 Maureen Mols 13,75 +0.5 m/s14,18


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Scopias Atletiek - MJD 4 32,78 6
    2 Atletiek Maastricht meisjes D Atletiek Maastricht - MJD 4 33,57 5
    3 Swift MD Swift Atletiek - MJD 4 33,72 4
    4 STB MJD STB - MJD 4 35,33 3
    5 Achilles-Top meisjes D AV Achilles Top - MJD 4 37,35 2
    6 Unitas meisjes D AV Unitas - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Carlijn Mols 26,41 26,32
    6 Maureen Mols 15,23 16,56


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    10 Luna Bodelier 13,04 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Floortje Eijkmans 1,25 1,20
    8 Maureen Mols 1,20 1,20


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Carlijn Mols 4,44 4,20
    16 Luna Bodelier 3,65 3,70
    23 Floortje Eijkmans 3,37 3,50