Vereniging 'Atletiek Maastricht' op 'Limburgse kampioenschappen CD-junioren'

Prijzen

Sven Biallass
  • Jongens Junior C - 100m - 11,84
Sven Biallass
  • Jongens Junior C - 100m_hf - 12,41
Sven Biallass
  • Jongens Junior C - 100m_f - 12,37
Haruki Sugimoto
  • Jongens Junior C - 1500m - 4:47,02
Sven Biallass
  • Jongens Junior C - Ver - 5,56
Falco Aarts
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:01,84
Falco Aarts
  • Jongens Junior D - Ver - 4,04
Birgit Olislagers
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,62
Birgit Olislagers
  • Meisjes Junior C - 80m_hf - 10,38
Birgit Olislagers
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,50
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,65
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior D - 60m_hf - 8,59
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,57
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,12
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior D - 60mH_f - 9,94
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior D - Kogel - 12,20

Hoogtepunten

Jaybre Wau MJD 60m
  • 8,65
  • Sven Biallass JJC 100m
  • 11,84
  • Robin Hartmans JJD 80m
  • 11,80
  • Reema Dandachi MJD Ver
  • 3,75
  • Marle Leushuis MJD Ver
  • 3,66
  • Falco Aarts JJD 1000m
  • 3:01,84
  • Falco Aarts JJD 80m
  • 11,70
  • Birgit Olislagers MJC 80m
  • 10,62
  • Falco Aarts JJD Ver
  • 4,04
  • Reema Dandachi MJD 60m
  • 8,91
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sven Biallass 11,84Q +2.3 m/s12,11


    Jongens Junior C - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Sven Biallass 12,41Q -0.6 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Sven Biallass 12,37 +0.0 m/s---


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Haruki Sugimoto 4:47,02 4:50,00


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    8 Jelle Poeze 17,82 18,41


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Jelle Poeze 5,83 5,69


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    7 Jelle Poeze 19,88 18,18


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Sven Biallass 5,56 5,69


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    6 Falco Aarts 11,70Q -0.2 m/s11,22
    7 Robin Hartmans 11,80q +0.8 m/s11,95
    15 Jip van den Heuvel 12,83 +0.8 m/s12,40
    18 Jay-jay van Ierland 13,86 +0.8 m/s13,86


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    6 Falco Aarts 11,51q +0.6 m/s---
    7 Robin Hartmans 12,06 +0.6 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    6 Falco Aarts 11,84 +0.9 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Falco Aarts 3:01,84 3:04,44
    6 Robin Hartmans 3:22,64 3:25,92
    12 Jip van den Heuvel 3:47,49 3:35,00


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    6 Robin Hartmans 17,47 +0.9 m/s16,41


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek maastricht jongens D Atletiek Maastricht - JJD 4 45,58 1


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    9 Jay-jay van Ierland 9,34 13,45


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Falco Aarts 4,04 4,12
    13 Jay-jay van Ierland 2,39 3,40


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Birgit Olislagers 10,62Q -0.4 m/s10,53
    20 Jemima Veenhuizen 12,24 +0.0 m/s12,25
    21 Frédérique Delnoy 12,69 -0.4 m/s12,15


    Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Birgit Olislagers 10,38Q +1.6 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Birgit Olislagers 10,50 -0.7 m/s---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    7 Esmée Huijdts 2:42,76 2:42,42


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    8 Esmée Huijdts 15,33 13,80


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Frédérique Delnoy DNS 1,30


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Frédérique Delnoy NM 4,01


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    2 Jaybre Wau 8,65Q +0.9 m/s8,51
    4 Reema Dandachi 8,91Q -0.3 m/s8,80
    15 Marle Leushuis 9,37 +0.9 m/s9,13
    21 Kiki van Lieshout 9,69 -1.5 m/s10,10
    29 Coco Hendriks 10,09 -1.5 m/s10,20


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Jaybre Wau 8,59Q -0.5 m/s---
    8 Reema Dandachi 8,97 -0.5 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Jaybre Wau 8,57 +0.3 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Kim van der Heijden 4:05,86 3:50,01
    14 Margreet de Vilder 4:08,32 3:54,00


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Jaybre Wau 10,12Q +0.5 m/s10,00
    7 Marle Leushuis 12,76Q -0.1 m/s12,15
    8 Kiki van Lieshout 13,15 +1.9 m/s13,10
    10 Simone Gijzen 13,80 -0.1 m/s13,32


    Meisjes Junior D - 60 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    1 Jaybre Wau 9,94 -0.3 m/s---
    5 Marle Leushuis 12,37 -0.3 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Scopias Atletiek - MJD 4 32,78 6
    2 Atletiek Maastricht meisjes D Atletiek Maastricht - MJD 4 33,57 5
    3 Swift MD Swift Atletiek - MJD 4 33,72 4
    4 STB MJD STB - MJD 4 35,33 3
    5 Achilles-Top meisjes D AV Achilles Top - MJD 4 37,35 2
    6 Unitas meisjes D AV Unitas - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    9 Kim van der Heijden 11,91 14,27


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Jaybre Wau 12,20 12,55


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    5 Simone Gijzen 20,65 20,29
    8 Kim van der Heijden 14,25 14,70
    11 Margreet de Vilder 11,70 11,01
    14 Coco Hendriks 8,30 13,01


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Reema Dandachi 1,25 1,15


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    13 Reema Dandachi 3,75 3,64
    15 Marle Leushuis 3,66 3,58
    26 Simone Gijzen 3,35 3,78
    26 Coco Hendriks 3,35 3,21
    29 Margreet de Vilder 3,10 3,32