Vereniging 'Marathon Pim Mulier' op 'Recordindoor'

Prijzen

Nick Zweers
  • Jongens Junior C - 60m - 8,16
Milo Lammertink
  • Jongens Junior C - 60mH - 9,55
Milo Lammertink
  • Jongens Junior C - 60mH_f - 9,46
Milo Lammertink
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Nick Zweers
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Sven Kosters
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1526 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten   6,29
  • Hoogspringen   1,25
Martin Platenkamp
  • Senioren mannen - Kogel - 8,67
Suzan Schippers
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,30
Luna Bouwmeester
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,91
Luna Bouwmeester
  • Meisjes Junior D - 60mH_f - 10,80
Lotte Pierik
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,50
Ruby Jansen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1651 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten   7,20
  • Hoogspringen   1,30
Tessa Boswerger
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1053 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   12,41
  • Hoogspringen   1,05

Hoogtepunten

Sven Kosters JPA1 Hoog
  • 1,25
  • Leon Wiedemeijer JPA2 Kogel
  • 7,65
  • Joost Leverink JPA2 60m
  • 9,55
  • Joost Leverink JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Kris Oosterveld MPA2 Kogel
  • 7,35
  • Ruby Jansen MPA1 60m
  • 9,20
  • Kris Oosterveld MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Sven Kosters JPA1 60m
  • 9,40
  • Ruby Jansen MPA1 Hoog
  • 1,30
  • Kris Oosterveld MPA2 60m
  • 9,01
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Rene van Benthem DNS ---


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Rene van Benthem DNS ---


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Nick Zweers 8,16 ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Milo Lammertink 9,55q ---
    4 Nick Zweers 10,36q ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    1 Milo Lammertink 9,46 ---
    4 Nick Zweers 10,07 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Nick Zweers 9,16 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Milo Lammertink 1,65 ---
    3 Nick Zweers 1,50 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    12 Otis Boswerger 7,78 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    11 Otis Boswerger 1,30 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Sven Kosters 9,40 6,29 1,25 1526


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Joost Leverink 9,55 6,90 1,25 1536
    12 Leon Wiedemeijer 10,75 7,65 1,10 1289
    18 Mika ten Doeschot DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    16 Youri Hoolt 7,50 5,35 0,90 1082


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Martin Platenkamp 8,67 8,53


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Suzan Schippers 8,98q ---
    8 Femke Gellekink 9,96 ---
    Anouk van Manen DNS ---


    Meisjes Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Suzan Schippers 9,60 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Femke Gellekink 13,37 ---
    Anouk van Manen DNS ---
    Suzan Schippers DNS ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Femke Gellekink 7,34 ---
    8 Suzan Schippers 5,39 ---
    Anouk van Manen DNS ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Suzan Schippers 1,30 ---
    Femke Gellekink NM ---
    Anouk van Manen DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Luna Bouwmeester 8,92q ---
    12 Celine Spinder 9,49q ---
    Lotte Pierik DNF ---


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    8 Luna Bouwmeester 8,94 ---
    11 Celine Spinder 9,52 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Luna Bouwmeester 10,91q ---
    8 Celine Spinder 13,04 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    3 Luna Bouwmeester 10,80 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Lotte Pierik 10,50 ---
    12 Celine Spinder 7,66 ---
    14 Luna Bouwmeester 7,55 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Celine Spinder 1,30 ---
    6 Luna Bouwmeester 1,30 ---
    13 Lotte Pierik 1,20 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Ruby Jansen 9,20 7,20 1,30 1651


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Kris Oosterveld 9,01 7,35 1,20 1621


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Kim ten Doeschot DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    2 Tessa Boswerger 7,36 12,41 1,05 1053
    8 Gwen Wiedemeijer 8,18 7,78 0,75 592


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    5 Esmee Kosters 8,40 9,56 0,70 559