Vereniging 'AV Salland' op '3e Pupillen medaillewedstrijd Regio Ijsseldelta'

Prijzen

Luc van der Vegt
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1764 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   3:52,3
  • Balwerpen   22,91
  • Verspringen   3,50
Quinn van Gurchom
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1383 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:23,6
  • Medicienbalstoten   4,44
  • Hoogspringen   1,00
Jaymian Houseman
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1009 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:39,5
  • Medicienbalstoten   3,94
  • Hoogspringen   0,80
Noah Schotman
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1686 punten
  • 1000 meter   3:54,8
  • 60 meter horden   11,4
  • Balwerpen   21,79
  • Verspringen   3,72
Ypke Kranendijk
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1684 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   3:48,6
  • Balwerpen   16,55
  • Verspringen   3,46
Minke Marsman
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 697 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   2:45,1
  • Medicienbalstoten   2,30
  • Hoogspringen   0,80

Hoogtepunten

Noah Schotman MPA2 Ver
  • 3,72
  • Isis van Til MPB 40m
  • 7,51
  • Ypke Kranendijk MPB 1000m
  • 3:48,55
  • Maram Hussein MPA2 60mH
  • 10,79
  • Luc van der Vegt JPB 40m
  • 7,07
  • Luc van der Vegt JPB 1000m
  • 3:52,26
  • Ypke Kranendijk MPB 40m
  • 7,08
  • Luc van der Vegt JPB Ver
  • 3,50
  • Quinn van Gurchom JPC 40m
  • 7,58
  • Stan van der Vegt JPA2 Hoog
  • 1,10
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mHDiscusKogelHoogPunten totaal
    14 Twan van Elewoud 12,46 8,43 3,58 1,05 1068
    18 Thijs ten Zijthof 15,19 11,81 4,65 0,90 902
    20 Erik Sterringa 13,61 8,93 3,98 0,80 831
    22 Abdulrahman Hussein DNS NM NM DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PEC1 AV PEC 1910 - JPA1 4 39,88 455
    2 PEC2 AV PEC 1910 - JPA1 4 43,15 342


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mHDiscusKogelHoogPunten totaal
    6 Stan van der Vegt 12,63 16,05 5,00 1,10 1332
    11 Niels Elskamp 13,49 10,83 4,92 0,90 1020
    14 Jesse Gielink 16,89 11,50 3,78 0,85 702


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Luc van der Vegt 7,07 3:52,26 22,91 3,50 1764
    17 Jasper Oosting 8,36 4:39,35 11,79 2,38 932


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balHoogPunten totaal
    3 Quinn van Gurchom 7,58 2:23,59 4,44 1,00 1383
    19 Jayden Hulleman 8,59 2:59,75 3,12 0,80 740


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balHoogPunten totaal
    2 Jaymian Houseman 8,03 2:39,44 3,94 0,80 1009


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHBalVerPunten totaal
    11 Lobke ten Zijthof DNS DNS NM DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHBalVerPunten totaal
    2 Noah Schotman 3:54,79 11,35 21,79 3,72 1686
    4 Maram Hussein 3:57,00 10,79 20,39 3,45 1666


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Ypke Kranendijk 7,08 3:48,55 16,55 3,46 1684
    9 Isis van Til 7,51 4:31,07 14,75 2,69 1223
    17 Noa Meijer 8,80 5:11,29 9,11 2,20 678
    19 Bente Gielink 10,23 6:51,39 12,55 1,98 377


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balHoogPunten totaal
    5 Jorien Gritter 8,39 2:42,53 2,94 0,85 885
    6 Noelle Bakker 8,04 2:51,87 2,84 0,85 879


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balHoogPunten totaal
    2 Minke Marsman 8,92 2:45,04 2,30 0,80 697