Vereniging 'AV PEC 1910' op '2e wedstrijd Dsm Baancircuit Zwolle'

Prijzen

Tim van Noord
  • Jongens Junior A - 400m - 53,96
Jeen den Boer
  • Jongens Junior A - 1000m - 3:06,69
Pierre ten Holder
  • Jongens Junior B - 100m - 11,66
Gijs van Beilen
  • Jongens Junior B - 100m - 11,70
Gijs van Beilen
  • Jongens Junior B - 200m - 24,13
Pierre ten Holder
  • Jongens Junior B - 400m - 50,70
Bas de Jong
  • Jongens Junior B - 1000m - 3:00,27
Job de Jager
  • Jongens Junior B - Kogel - 9,58
Julian Vos
  • Jongens Junior B - Speer - 50,95
Hoang Nguyen
  • Jongens Junior B - HSS - 10,81
Jan Plat
  • Masters mannen - 100m - 12,61
Jan Plat
  • Masters mannen - 400m - 56,98
Frank Koopmans
  • Masters mannen - Kogel - 11,69
Hans Kappert
  • Masters mannen - Speer - 33,88
Niek ter Horst
  • Senioren mannen - 100m - 11,47
Jordy Visscher
  • Senioren mannen - 100m - 11,53
Niek ter Horst
  • Senioren mannen - 400m - 50,62
David Kater
  • Senioren mannen - Speer - 50,81
Lena Kater
  • Meisjes Junior A - Speer - 31,08
Lena Kater
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,45
Suzan Plat
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,48
Suzan Plat
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:02,83
Danique Bosgoed
  • Meisjes Junior B - 1000m - 3:06,45
Iris Nass
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,26
Iris Nass
  • Meisjes Junior B - Speer - 40,74
Brenda Oosterbosch
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,41
Marlijn Bijker
  • Senioren vrouwen - Kogel - 9,11
Brenda Oosterbosch
  • Senioren vrouwen - HSS - 10,29

Hoogtepunten

Niek ter Horst Msen 100m
  • 11,47
  • Iris Nass MJB Kogel
  • 9,26
  • Iris Nass MJB Speer
  • 40,74
  • Lars van Surksum Msen 1000m
  • 2:48,14
  • Pierre ten Holder JJB 100m
  • 11,66
  • Jordy Visscher Msen 100m
  • 11,53
  • Lena Kater MJA Hoog
  • 1,45
  • Danique Bosgoed MJB 1000m
  • 3:06,45
  • Suzan Plat MJB 100m
  • 13,48
  • Ben van Boven Msen 1000m
  • 2:42,78
  •  

    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    Tim van Noord AV PEC 1910 DNS ---


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    3 Tim van Noord AV PEC 1910 53,96 ---
    4 Stef Alkema AV PEC 1910 55,17 ---


    Jongens Junior A - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    3 Jeen den Boer AV PEC 1910 3:06,69 ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,66 +0.1 m/s---
    2 Gijs van Beilen AV PEC 1910 11,70 +0.2 m/s---
    4 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 12,65 +0.1 m/s---
    5 Job de Jager AV PEC 1910 12,74 -0.1 m/s12,69


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Gijs van Beilen AV PEC 1910 24,13 +0.0 m/s---
    Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 DNS ---


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 50,70 ---


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Bas de Jong AV PEC 1910 3:00,27 ---
    4 Thomas Reining AV PEC 1910 3:12,98 3:20,00


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    2 Job de Jager AV PEC 1910 9,58 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    1 Julian Vos AV PEC 1910 50,95 ---


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam HSS OBP
    3 Hoang Nguyen AV PEC 1910 10,81 -0.3 m/s---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    3 Jan Plat AV PEC 1910 12,61 -0.1 m/s12,70


    Masters mannen - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    1 Jan Plat AV PEC 1910 56,98 1.35:20,00


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    2 Frank Koopmans AV PEC 1910 11,69 ---


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    2 Hans Kappert AV PEC 1910 33,88 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Niek ter Horst AV PEC 1910 11,47 -0.1 m/s11,40
    3 Jordy Visscher AV PEC 1910 11,53 +0.1 m/s18:30,00
    6 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 12,52 +0.1 m/s20:30,00


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    1 Niek ter Horst AV PEC 1910 50,62 50,22


    Senioren mannen - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    4 Ben van Boven AV PEC 1910 2:42,78 2:47,50
    8 Lars van Surksum AV PEC 1910 2:48,14 2:50,00
    10 Jilles Warmer AV PEC 1910 2:51,38 7:05,00


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    2 David Kater AV PEC 1910 50,81 ---


    Meisjes Junior A - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    1 Lena Kater AV PEC 1910 31,08 ---


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Lena Kater AV PEC 1910 1,45 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Suzan Plat AV PEC 1910 13,48 +0.1 m/s13,45
    7 Nina Jager AV PEC 1910 14,09 +0.5 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    4 Nina Jager AV PEC 1910 29,90 -0.2 m/s---
    5 Sanne Nieman AV PEC 1910 30,67 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    1 Suzan Plat AV PEC 1910 1:02,83 1:05,00


    Meisjes Junior B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    2 Danique Bosgoed AV PEC 1910 3:06,45 3:15,00
    5 Joanne Pehr AV PEC 1910 3:41,46 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    2 Iris Nass AV PEC 1910 9,26 ---
    4 Rianne Schonewille AV PEC 1910 8,13 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    2 Iris Nass AV PEC 1910 40,74 ---
    11 Rianne Schonewille AV PEC 1910 20,45 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    2 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 13,41 +0.1 m/s13,35


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    3 Marlijn Bijker AV PEC 1910 9,11 ---
    4 Emma Boeve AV PEC 1910 9,10 ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    6 Marlijn Bijker AV PEC 1910 28,87 ---
    7 Emma Boeve AV PEC 1910 27,57 ---


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam HSS OBP
    2 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 10,29 -0.4 m/s10,00