Vereniging 'AV PEC 1910' op '2e wedstrijd Dsm Baancircuit Zwolle'

Prijzen

Tim van Noord
  • Jongens Junior A - 400m - 53,96
Jeen den Boer
  • Jongens Junior A - 1000m - 3:06,69
Pierre ten Holder
  • Jongens Junior B - 100m - 11,66
Gijs van Beilen
  • Jongens Junior B - 100m - 11,70
Gijs van Beilen
  • Jongens Junior B - 200m - 24,13
Pierre ten Holder
  • Jongens Junior B - 400m - 50,70
Bas de Jong
  • Jongens Junior B - 1000m - 3:00,27
Job de Jager
  • Jongens Junior B - Kogel - 9,58
Julian Vos
  • Jongens Junior B - Speer - 50,95
Hoang Nguyen
  • Jongens Junior B - HSS - 10,81
Jan Plat
  • Masters mannen - 100m - 12,61
Jan Plat
  • Masters mannen - 400m - 56,98
Frank Koopmans
  • Masters mannen - Kogel - 11,69
Hans Kappert
  • Masters mannen - Speer - 33,88
Niek ter Horst
  • Senioren mannen - 100m - 11,47
Jordy Visscher
  • Senioren mannen - 100m - 11,53
Niek ter Horst
  • Senioren mannen - 400m - 50,62
David Kater
  • Senioren mannen - Speer - 50,81
Lena Kater
  • Meisjes Junior A - Speer - 31,08
Lena Kater
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,45
Suzan Plat
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,48
Suzan Plat
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:02,83
Danique Bosgoed
  • Meisjes Junior B - 1000m - 3:06,45
Iris Nass
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,26
Iris Nass
  • Meisjes Junior B - Speer - 40,74
Brenda Oosterbosch
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,41
Marlijn Bijker
  • Senioren vrouwen - Kogel - 9,11
Brenda Oosterbosch
  • Senioren vrouwen - HSS - 10,29

Hoogtepunten

Suzan Plat MJB 100m
  • 13,48
  • Iris Nass MJB Speer
  • 40,74
  • Niek ter Horst Msen 100m
  • 11,47
  • Danique Bosgoed MJB 1000m
  • 3:06,45
  • Lars van Surksum Msen 1000m
  • 2:48,14
  • Jordy Visscher Msen 100m
  • 11,53
  • Pierre ten Holder JJB 100m
  • 11,66
  • Ben van Boven Msen 1000m
  • 2:42,78
  • Iris Nass MJB Kogel
  • 9,26
  • Lena Kater MJA Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Tim van Noord DNS ---


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Tim van Noord 53,96 ---
    4 Stef Alkema 55,17 ---


    Jongens Junior A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jeen den Boer 3:06,69 ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Pierre ten Holder 11,66 +0.1 m/s---
    2 Gijs van Beilen 11,70 +0.2 m/s---
    4 Simon Gro...esseldijk 12,65 +0.1 m/s---
    5 Job de Jager 12,74 -0.1 m/s12,69


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Gijs van Beilen 24,13 +0.0 m/s---
    Simon Gro...esseldijk DNS ---


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Pierre ten Holder 50,70 ---


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Bas de Jong 3:00,27 ---
    4 Thomas Reining 3:12,98 3:20,00


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Job de Jager 8,45 9,58 8,05 7,74 7,88 9,20 9,58 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Julian Vos 50,95 49,89 X X 47,74 40,87 50,95 ---


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Hoang Nguyen 10,73 10,80 10,81 10,50 10,48 10,48 10,81 -0.3 m/s---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Jan Plat 12,61 -0.1 m/s12,70


    Masters mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jan Plat 56,98 1.35:20,00


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Frank Koopmans 11,53 X 11,52 11,33 X 11,69 11,69 ---


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Hans Kappert 33,47 33,88 32,88 32,66 33,46 X 33,88 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Niek ter Horst 11,47 -0.1 m/s11,40
    3 Jordy Visscher 11,53 +0.1 m/s18:30,00
    6 Ronnie Sentamu 12,52 +0.1 m/s20:30,00


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Niek ter Horst 50,62 50,22


    Senioren mannen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Ben van Boven 2:42,78 2:47,50
    8 Lars van Surksum 2:48,14 2:50,00
    10 Jilles Warmer 2:51,38 7:05,00


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 David Kater 45,63 X 48,92 X 50,81 X 50,81 ---


    Meisjes Junior A - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lena Kater 29,28 28,73 31,08 26,03 28,98 X 31,08 ---


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lena Kater 1,45 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Suzan Plat 13,48 +0.1 m/s13,45
    7 Nina Jager 14,09 +0.5 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    4 Nina Jager 29,90 -0.2 m/s---
    5 Sanne Nieman 30,67 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Suzan Plat 1:02,83 1:05,00


    Meisjes Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Danique Bosgoed 3:06,45 3:15,00
    5 Joanne Pehr 3:41,46 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Iris Nass 8,77 8,74 8,66 8,86 8,64 9,26 9,26 ---
    4 Rianne Schonewille 7,54 8,13 7,83 8,06 7,93 7,91 8,13 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Iris Nass X 32,48 38,94 40,74 30,86 X 40,74 ---
    11 Rianne Schonewille X X 20,45 19,55 X X 20,45 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Brenda Oosterbosch 13,41 +0.1 m/s13,35


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Marlijn Bijker 8,26 9,11 8,83 8,57 8,51 8,11 9,11 ---
    4 Emma Boeve X 8,36 9,10 8,64 8,43 X 9,10 ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Marlijn Bijker 28,87 27,23 24,94 26,08 27,50 X 28,87 ---
    7 Emma Boeve 27,57 26,54 X 26,13 27,57 X 27,57 ---


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Brenda Oosterbosch 9,53 10,29 X 8,99 9,54 9,65 10,29 -0.4 m/s10,00