Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op '2e wedstrijd Dsm Baancircuit Zwolle'

Prijzen

Lars Woudenberg
  • Jongens Junior A - 100m - 11,95
Lars Woudenberg
  • Jongens Junior A - Speer - 39,57
Lars Woudenberg
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,75
Melle van der Stoel
  • Jongens Junior B - Speer - 27,01
Melle van der Stoel
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,65
Floris Brinkman
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,50
Ronald van Rijswijk
  • Masters mannen - 400mH - 1:07,52
Ronald Huethorst
  • Masters mannen - Kogel - 12,96
Monique Heijns
  • Masters vrouwen - Kogel - 9,72
Monique Heijns
  • Masters vrouwen - Speer - 18,49
Daniëlle Spek
  • Meisjes Junior A - 200m - 28,92
Renée Bohnsack
  • Meisjes Junior A - 200m - 29,51
Daniëlle Spek
  • Meisjes Junior A - Speer - 28,06
Renée Bohnsack
  • Meisjes Junior A - Speer - 23,20
Daniëlle Spek
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,40
Renée Bohnsack
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,40
Danique de Haan
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Danique Derkx MJB Speer
  • 29,28
  • Danique de Haan MJB Speer
  • 33,44
  • Lars Woudenberg JJA 100m
  • 11,95
  • Monique Heijns Vmas Kogel
  • 9,72
  • Melle van der Stoel JJB Hoog
  • 1,65
  • Hanna Ogink MJB Speer
  • 25,36
  • Danique de Haan MJB Hoog
  • 1,50
  • Ronald Huethorst Mmas Kogel
  • 12,96
  • Melle van der Stoel JJB Speer
  • 27,01
  • Lars Woudenberg JJA Speer
  • 39,57
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lars Woudenberg 11,95 +0.2 m/s---


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lars Woudenberg 37,82 X X 35,92 39,57 X 39,57 ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lars Woudenberg 1,75 ---


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    5 Floris Brinkman 1:03,26 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Melle van der Stoel 27,01 X 25,17 26,67 X 25,96 27,01 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Melle van der Stoel 1,65 ---
    2 Floris Brinkman 1,50 ---


    Masters mannen - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Ronald van Rijswijk 1:07,52 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Ronald Huethorst 12,54 12,96 12,75 12,40 12,51 12,81 12,96 ---
    René Hondelink quit --- --- quit --- --- quit ---


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 René Hondelink X 30,21 27,01 29,25 27,10 24,05 30,21 ---


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Monique Heijns 9,23 9,72 9,17 9,64 8,77 9,46 9,72 ---
    4 Anje de Lang 7,12 7,20 7,10 X 6,85 6,69 7,20 7,63


    Masters vrouwen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Monique Heijns 17,89 18,49 17,90 X X X 18,49 ---


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Daniëlle Spek 28,92 -0.2 m/s---
    2 Renée Bohnsack 29,51 -0.2 m/s---


    Meisjes Junior A - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Daniëlle Spek 25,78 26,24 X X 28,06 X 28,06 ---
    3 Renée Bohnsack X 23,20 X X X X 23,20 ---


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Daniëlle Spek 1,40 ---
    2 Renée Bohnsack 1,40 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Danique de Haan 33,44 27,46 32,49 28,37 X X 33,44 ---
    6 Danique Derkx X 25,95 29,28 X X X 29,28 ---
    9 Hanna Ogink X 22,55 25,36 X X X 25,36 ---
    10 Camilla Pieper 13,55 16,76 20,95 X X X 20,95 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Danique de Haan 1,50 ---
    4 Hanna Ogink 1,40 ---
    6 Camilla Pieper 1,35 ---
    6 Danique Derkx 1,35 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Iris Poen DNS ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Iris Poen 8,11 7,83 8,11 7,67 8,22 7,83 8,22 ---