Vereniging 'AV De Gemzen' op '2e wedstrijd Dsm Baancircuit Zwolle'

Prijzen

Steven Hanekamp
  • Jongens Junior B - 100m - 12,50
Kay Hatzmann
  • Jongens Junior B - 200m - 28,16
Gijs van de Wetering
  • Jongens Junior B - 1000m - 3:01,02
Steven Hanekamp
  • Jongens Junior B - Kogel - 11,14
Berthram Mak
  • Masters mannen - 400mH - 1:11,96
Alisa Gelderman
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,60
Iris Reurink
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,75
Anne Roossink
  • Meisjes Junior B - 200m - 28,18
Iris Reurink
  • Meisjes Junior B - 200m - 28,19
Karin van den Berg
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Dominique Verheijen
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,29
Dominique Verheijen
  • Senioren vrouwen - 200m - 27,30
Dominique Verheijen
  • Senioren vrouwen - Speer - 34,38

Hoogtepunten

Kay Hatzmann JJB 200m
  • 28,16
  • Alisa Gelderman MJB 100m
  • 13,60
  • Gijs van de Wetering JJB 1000m
  • 3:01,02
  • Steven Hanekamp JJB 100m
  • 12,50
  • Kay Hatzmann JJB 400m
  • 1:01,23
  • Karin van den Berg MJB Speer
  • 26,37
  • Iris Reurink MJB 100m
  • 13,75
  • Steven Hanekamp JJB Kogel
  • 11,14
  • Anne Roossink MJB 200m
  • 28,18
  • Linde Augustinus MJB Speer
  • 31,76
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Steven Hanekamp 12,50 +0.2 m/s---
    7 Kay Hatzmann 13,21 +0.5 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Kay Hatzmann 28,16 +0.0 m/s---


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    4 Kay Hatzmann 1:01,23 ---


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Gijs van de Wetering 3:01,02 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Steven Hanekamp 11,14 10,33 10,96 10,83 9,66 10,69 11,14 ---


    Masters mannen - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Berthram Mak 1:11,96 1:00,15


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Berthram Mak 8,45 8,41 8,58 7,84 8,52 X 8,58 8,72


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Alisa Gelderman 13,60 +0.1 m/s13,29
    3 Iris Reurink 13,75 +0.1 m/s13,41
    4 Anne Roossink 13,81 +0.1 m/s13,64


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Anne Roossink 28,18 +0.1 m/s28,57
    2 Iris Reurink 28,19 +0.1 m/s27,67
    Alisa Gelderman DNS 29,02


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Esmee de Ruiter X 6,44 6,58 6,82 7,17 6,86 7,17 ---
    6 Des Hatzmann 6,66 6,34 6,88 6,94 6,77 6,34 6,94 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Linde Augustinus 28,52 31,76 29,98 28,68 27,13 X 31,76 ---
    8 Karin van den Berg 25,24 26,37 25,18 25,79 24,67 X 26,37 ---
    13 Des Hatzmann 11,35 11,20 10,96 11,85 12,58 X 12,58 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Karin van den Berg 1,45 ---
    4 Linde Augustinus 1,40 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Dominique Verheijen 13,29 +0.1 m/s13,30


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Dominique Verheijen 27,30 +0.1 m/s27,40


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Dominique Verheijen 34,38 32,64 32,48 30,72 31,73 X 34,38 ---
    8 Annemarie Luykx X 16,26 15,82 16,92 15,72 X 16,92 ---